Program för UGP 3 2017-2018, Malmö
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 298 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:24.19 | |
2 | 297 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 2:27.23 | |
3 | 47 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 2:31.24 | |
4 | 79 | Andrén Axel | 2001 | MKK | AD6301 | 25 m | 2:31.35 | |
5 | 6 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 2:32.63 | |
6 | 220 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 2:33.68 | |
7 | 87 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 2:35.54 | |
8 | 84 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:36.66 | |
9 | 304 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 25 m | 2:44.80 | |
10 | 230 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 2:45.10 | |
11 | 104 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 2:45.53 | |
12 | 227 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 50 m | 2:46.94 | |
13 | 133 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 2:48.94 | |
14 | 261 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 2:49.64 | |
15 | 10 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 2:50.21 | |
16 | 287 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 2:50.85 | |
17 | 327 | Huasson Anthon | 2004 | SK RINGSJÖ | AO2304 | 25 m | 2:52.36 | |
18 | 237 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 2:53.87 | |
19 | 154 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | AN8704 | 25 m | 2:54.16 | |
20 | 135 | Alim Daniel | 2003 | POSEIDON | AM2903 | 25 m | 2:54.64 | |
21 | 326 | Hua Vincent | 2004 | SK RINGSJÖ | AS2704 | 25 m | 2:56.55 | |
22 | 35 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 25 m | 2:58.07 | |
23 | 320 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | AO4303 | 25 m | 2:58.63 | |
24 | 30 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 25 m | 3:02.08 | |
25 | 318 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | AB2705 | 50 m | 3:06.12 | |
26 | 302 | Andersen Noah | 2005 | ÄNGELHOLM | AD5105 | 25 m | 3:11.33 | |
27 | 181 | Nilsson Alexander | 2003 | SJÖBO SS | AY9903 | 25 m | 3:15.20 | |
28 | 131 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 3:19.37 | |
29 | 238 | Persson Alexander | 2004 | SK TRITON | AR9704 | 25 m | 3:23.58 | |
30 | 225 | Magnusson Jens | 2005 | SK TRITON | AJ2505 | 25 m | 3:31.68 | |
31 | 187 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | 3:31.86 | |
32 | 150 | Khan-Amidy Victor | 2004 | POSEIDON | AQ8904 | 25 m | 3:33.44 | |
33 | 123 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | 3:50.73 | |
34 | 140 | Björkman Philip | 2005 | POSEIDON | AC9105 | 25 m | 3:59.52 | |
35 | 147 | Hallstäde David | 2004 | POSEIDON | AN9704 | 50 m | ||
36 | 169 | Shleev Alexander | 2005 | POSEIDON | AU5305 | 50 m | ||
37 | 203 | Novosel Daniel | 2002 | SK SYDSIM | AS3102 | 50 m | ||
38 | 328 | Härjesten Hugo | 2004 | SK RINGSJÖ | AV0504 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2018 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 20:32 |