Ohjelma Citadellsim 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 4, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 390 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 50.54 | |
2 | 591 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 52.91 | |
3 | 800 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 53.32 | |
4 | 312 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 53.70 | |
5 | 258 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 53.80 | |
6 | 46 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 54.23 | |
7 | 321 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 54.39 | |
8 | 823 | Heyn Stage Carl | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 54.48 | |
9 | 491 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 54.60 | |
10 | 710 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 54.65 | |
11 | 81 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 54.83 | |
12 | 117 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 55.01 | |
13 | 271 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 55.14 | |
14 | 859 | Eg Ibsen Frederik | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 55.49 | |
15 | 225 | Wang Ji An | 2003 | LULEÅ SS | AA2303 | 25 m | 55.69 | |
16 | 242 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 56.12 | |
17 | 287 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 56.19 | |
18 | 597 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 56.23 | |
19 | 218 | Eriksson Albin | 2003 | LULEÅ SS | AF3503 | 25 m | 56.30 | |
20 | 711 | Emil Hertz Bugge Carl | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 56.34 | |
21 | 51 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 56.39 | |
22 | 12 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 57.33 | |
23 | 539 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 57.54 | |
24 | 482 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 57.91 | |
25 | 740 | Seelig Larsen Jeppe | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 58.36 | |
26 | 198 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 58.40 | |
27 | 745 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 58.46 | |
28 | 689 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 58.90 | |
29 | 285 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 58.91 | |
30 | 239 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 59.08 | |
31 | 89 | Lupu Vlad | 2003 | HS | AF8703 | 25 m | 59.11 | |
32 | 154 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 59.14 | |
33 | 570 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 59.37 | |
34 | 76 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 59.57 | |
35 | 796 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 59.74 | |
36 | 128 | Wiberg Viktor | 2003 | HS | AR3503 | 25 m | 59.94 | |
37 | 763 | P. Sidebotham Joshua | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:00.01 | |
38 | 15 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 1:00.29 | |
39 | 571 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 1:00.96 | |
40 | 48 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 1:01.43 | |
41 | 773 | Koefoed Weiss Noah | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:01.45 | |
42 | 593 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:01.82 | |
43 | 343 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:01.91 | |
44 | 477 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 1:02.00 | |
45 | 349 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:02.37 | |
46 | 776 | Majvig Andersen Lukas | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 1:03.60 | |
47 | 578 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:03.92 | |
48 | 195 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 1:03.93 | |
49 | 798 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:06.28 | RES |
50 | 488 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:06.31 | RES |
51 | 7 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 25 m | 1:07.59 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 19:57 |