Program för Citadellsim 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 76
|
Tävling |
Citadellsim 2018 |
|
Utskriftsdatum |
10 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
13:32 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 76, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 15:40 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
733 |
1 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:21.34 |
754 |
2 |
Karla Hebeltoft Olesen |
2007 |
0712AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.01 |
760 |
3 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.64 |
728 |
4 |
Asta Hindborg |
2007 |
0736AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:16.35 |
143 |
5 |
Alma Larsson |
2006 |
AI8806 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:17.40 |
732 |
6 |
Astrid Høyer |
2007 |
0792AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.93 |
580 |
7 |
Miki Prior |
2006 |
AW3206 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:20.85 |
186 |
8 |
Linnea Mårtensson |
2006 |
BC2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:22.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
446 |
1 |
Freja Malmgren |
2007 |
AA8207 |
S 71 |
|
25m |
1:15.18 |
832 |
2 |
Clara Thomsen |
2006 |
0692AM |
KVIK |
|
25m |
1:14.86 |
474 |
3 |
Sofia Lövqvist |
2006 |
AN2206 |
SKK |
|
25m |
1:14.01 |
445 |
4 |
Lovisa Fast |
2006 |
AJ9206 |
S 71 |
|
25m |
1:13.77 |
821 |
5 |
Lara Smerdal |
2006 |
0628AI |
KVIK |
|
25m |
1:13.82 |
759 |
6 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:14.23 |
766 |
7 |
Mikkeline Steen Stokkebro |
2007 |
0726AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.03 |
204 |
8 |
Yasmine Strandh |
2006 |
AB7406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
245 |
1 |
Ida Husby |
2006 |
AF1406 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:13.19 |
613 |
2 |
Felicia Leo |
2006 |
AE8606 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:12.71 |
818 |
3 |
Siv Reimer |
2006 |
0688AI |
KVIK |
|
25m |
1:11.64 |
692 |
4 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:11.26 |
495 |
5 |
Maja Kiceec |
2006 |
AL9806 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.32 |
706 |
6 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:12.21 |
769 |
7 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:13.05 |
465 |
8 |
Vida Haesert |
2006 |
AN0206 |
SKK |
|
25m |
1:13.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
755 |
1 |
Isabella Pedersen |
2007 |
0706AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:11.05 |
750 |
2 |
Matilde Maagøe |
2007 |
0706AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.58 |
528 |
3 |
Julia Erkselius |
2006 |
AK7806 |
SK TRITON |
|
25m |
1:10.11 |
193 |
4 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.35 |
18 |
5 |
Alice Bitzén |
2006 |
AE3606 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:09.93 |
142 |
6 |
Nora Briskog |
2006 |
AA9806 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:10.19 |
738 |
7 |
Sofie Amalie Krag |
2006 |
0678AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:11.00 |
807 |
8 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
25m |
1:11.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
174 |
1 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.00 |
36 |
2 |
Izabelle Agrell |
2006 |
AF5406 |
HS |
|
25m |
1:06.31 |
768 |
3 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.25 |
719 |
4 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:01.38 |
713 |
5 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.12 |
460 |
6 |
Elvira Flores |
2006 |
AD9606 |
SKK |
|
25m |
1:05.85 |
161 |
7 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.40 |
830 |
8 |
Julie Eriksen Tankmar |
2006 |
0678AI |
KVIK |
|
25m |
1:09.20 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:32 |
|