Program för Citadellsim 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
Citadellsim 2018 |
|
Utskriftsdatum |
09 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
13:57 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 37, 200m Medley Damer |
Finaler (4) |
Beräknad start 17:33 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Hanna Pettersson |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
2:41.38 |
274 |
2 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:40.97 |
181 |
3 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:38.96 |
848 |
4 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
50m |
2:37.76 |
74 |
5 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
2:37.84 |
806 |
6 |
Mathilde Yde Munkebæk |
2003 |
0386AC |
KVIK |
|
25m |
2:40.90 |
583 |
7 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:41.30 |
197 |
8 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:41.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
850 |
1 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
2:35.50 |
512 |
2 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:34.94 |
334 |
3 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
2:34.31 |
878 |
4 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:33.14 |
523 |
5 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
2:34.28 |
786 |
6 |
Rebekka Giessing |
2003 |
0364AE |
KVIK |
|
25m |
2:34.34 |
793 |
7 |
Luna Fyller Jacobsen |
2003 |
0308AO |
KVIK |
|
25m |
2:35.30 |
737 |
8 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:36.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
290 |
1 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
2:32.30 |
725 |
2 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:31.25 |
730 |
3 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:30.87 |
95 |
4 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
2:30.20 |
172 |
5 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:30.59 |
63 |
6 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
2:30.97 |
159 |
7 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:31.81 |
729 |
8 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:32.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
851 |
1 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
2:28.51 |
516 |
2 |
Saliha Colic |
2003 |
AX8803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:25.84 |
781 |
3 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
25m |
2:22.11 |
790 |
4 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
25m |
2:11.95 |
847 |
5 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
ALLERØD |
|
50m |
2:20.82 |
279 |
6 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
2:25.09 |
105 |
7 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
2:27.60 |
680 |
8 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:30.02 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
09 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:57 |
|