Program for Citadellsim 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 4
Heatlista Gren 78
|
Tävling |
Citadellsim 2018 |
|
Utskriftsdatum |
10 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
13:32 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 78, 100m Frisim Damer |
Finaler (9) |
Beräknad start 16:06 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
184 |
3 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.08 |
38 |
4 |
Estelle Allard |
2003 |
AX3203 |
HS |
|
25m |
1:15.06 |
572 |
5 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:15.07 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Isabelle Blücher |
2003 |
BS3803 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:13.41 |
42 |
2 |
Emmie Bengtsson |
2003 |
BU9203 |
HS |
|
25m |
1:10.44 |
25 |
3 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:09.02 |
436 |
4 |
Linnea Nimander |
2002 |
BQ8802 |
SK RAN |
|
25m |
1:08.91 |
417 |
5 |
Mikaela Virc |
2003 |
AV6403 |
MKK |
|
25m |
1:09.01 |
108 |
6 |
Cecilia Pettersson |
2003 |
AR2803 |
HS |
|
25m |
1:10.28 |
144 |
7 |
Sigrid Lundström |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:11.57 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:08.04 |
93 |
2 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
25m |
1:07.61 |
31 |
3 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:06.66 |
67 |
4 |
Sofia Juliusson |
2002 |
AT3802 |
HS |
|
25m |
1:06.27 |
325 |
5 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
25m |
1:06.53 |
620 |
6 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:07.07 |
756 |
7 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:07.86 |
598 |
8 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:08.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.18 |
574 |
2 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:05.53 |
197 |
3 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:05.15 |
644 |
4 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:04.63 |
279 |
5 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
1:04.71 |
787 |
6 |
Freja Gjerløv |
2003 |
0378AC |
KVIK |
|
25m |
1:05.19 |
742 |
7 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:06.02 |
166 |
8 |
Katja Haglund |
2003 |
BW9203 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
786 |
1 |
Rebekka Giessing |
2003 |
0364AE |
KVIK |
|
50m |
1:04.28 |
503 |
2 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:04.22 |
730 |
3 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:04.03 |
737 |
4 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.78 |
744 |
5 |
Emilia Naledi Madonsela |
2003 |
0394AV |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:03.80 |
227 |
6 |
Tina Ylipää |
2002 |
AI2402 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:04.09 |
793 |
7 |
Luna Fyller Jacobsen |
2003 |
0308AO |
KVIK |
|
25m |
1:04.26 |
630 |
8 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:04.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.62 |
120 |
2 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
1:03.41 |
431 |
3 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
25m |
1:03.16 |
806 |
4 |
Mathilde Yde Munkebæk |
2003 |
0386AC |
KVIK |
|
25m |
1:02.83 |
291 |
5 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
1:02.95 |
109 |
6 |
Hanna Pettersson |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
1:03.24 |
836 |
7 |
Freya Nørlund Wentzel |
2003 |
0374AC |
KVIK |
|
25m |
1:03.43 |
222 |
8 |
Tuva Larsson |
2002 |
BG2202 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:03.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
802 |
1 |
Chastine Melhede |
2002 |
0292AZ |
KVIK |
|
50m |
1:02.66 |
69 |
2 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
25m |
1:02.37 |
523 |
3 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:02.02 |
219 |
4 |
Alva Gonzalez-Glanberg |
2002 |
AA1802 |
LULEÅ SS |
|
25m |
1:01.72 |
853 |
5 |
Thea Blomsterberg |
2002 |
0272AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:02.02 |
849 |
6 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
25m |
1:02.19 |
159 |
7 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.50 |
809 |
8 |
Amalie Nielsen |
2003 |
0338AV |
KVIK |
|
50m |
1:02.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
1:01.49 |
781 |
2 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
50m |
1:01.29 |
306 |
3 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
MKK |
|
25m |
1:01.20 |
789 |
4 |
Sarah Sirek Hansen |
2003 |
0352AB |
KVIK |
|
50m |
1:00.41 |
861 |
5 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:00.80 |
816 |
6 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
25m |
1:01.27 |
721 |
7 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:01.44 |
172 |
8 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:01.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
847 |
1 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
ALLERØD |
|
25m |
1:00.15 |
751 |
2 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
59.50 |
812 |
3 |
Tine Petersen |
2003 |
0304AO |
KVIK |
|
25m |
58.90 |
729 |
4 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
55.77 |
35 |
5 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
58.86 |
216 |
6 |
Sabina Alman |
2003 |
AL0403 |
LULEÅ SS |
|
25m |
59.10 |
290 |
7 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
59.69 |
334 |
8 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
1:00.22 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
13:32 |
|