Program för Rönneracet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Rönneracet |
|
Utskriftsdatum |
26 augusti 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Ängelholm |
|
Utskriftstid |
07:23 |
|
|
Arrangör |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 augusti 2018 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Fjärilsim Herrar |
Försök (4) |
Sponsor: TG Maskinteknik AB |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
1 |
Melvin Losvall |
2006 |
AM2906 |
HS |
|
25m |
|
269 |
2 |
Theo Andersson |
2004 |
AI2304 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:43.18 |
268 |
3 |
Love Andersson |
2004 |
AI4304 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:25.92 |
315 |
4 |
Hampus Rosdahl |
2005 |
AM4105 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:24.72 |
388 |
5 |
Benjamin Huasson |
2007 |
AA5707 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
1:25.35 |
362 |
6 |
Elias Berg |
2005 |
AF6905 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:37.38 |
289 |
7 |
Elliot Poggi Rosenberg |
2007 |
AG5307 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:45.52 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
305 |
1 |
Albin Ekstrand |
2004 |
AG5104 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:12.74 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
199 |
3 |
Felix Tjärnberg |
2005 |
AB5305 |
HS |
|
25m |
1:05.59 |
342 |
4 |
Alexander Trudov |
1999 |
AT5399 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
58.93 |
293 |
5 |
Gunnar Widerberg |
2000 |
AG3700 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:01.65 |
173 |
6 |
André Philipsson Eriksson |
2001 |
AH1501 |
HS |
|
25m |
1:06.72 |
209 |
7 |
Alexander Larsson |
2003 |
AQ0303 |
HS |
|
25m |
1:11.59 |
346 |
8 |
Noa Rydén |
2004 |
AC6304 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:23.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Kasper Nygren |
2004 |
AN5304 |
HS |
|
50m |
1:11.96 |
188 |
2 |
Vlad Lupu |
2003 |
AF8703 |
HS |
|
25m |
1:09.10 |
198 |
3 |
Oliver Kock |
2003 |
AK1903 |
HS |
|
25m |
1:04.82 |
162 |
4 |
William Kerman |
2001 |
AA6501 |
HS |
|
50m |
57.96 |
326 |
5 |
John Brolin |
2002 |
AB6302 |
NKK |
|
25m |
1:00.87 |
340 |
6 |
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
AA1903 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:06.59 |
356 |
7 |
Joel Nilsson |
2005 |
AC6505 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:11.59 |
316 |
8 |
Emil Wannem |
2006 |
AG8906 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:15.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
389 |
1 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
1:11.74 |
399 |
2 |
August Anderud |
2004 |
ac1904 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:07.91 |
343 |
3 |
Hugo Vaide |
2003 |
AD8903 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:04.05 |
160 |
4 |
Jesper Björk |
1993 |
AU5793 |
HS |
|
25m |
51.72 |
180 |
5 |
Gustav Lind |
2002 |
AG7702 |
HS |
|
25m |
1:00.26 |
220 |
6 |
Niklas Andersson |
2005 |
AF9905 |
HS |
|
50m |
1:05.79 |
392 |
7 |
Joel Wall |
2001 |
AH4501 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:09.48 |
387 |
8 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:13.81 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 augusti 2018 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
Utskriftstid |
07:23 |
|