Program for SFI-mästerskapen 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Söndag
Gren 26, 800m Frisim Damer |
Sponsor: Turun Satama Oy |
# | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Original | Anmtid | Status |
1 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | HSS | 96A597 | 50 m | 9:30.71 | 9:30.71 | |
2 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 25 m | 9:29.88 | 9:45.88 | |
3 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 98A086 | 25 m | 9:30.14 | 9:46.14 | |
4 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 50 m | 9:54.43 | 9:54.43 | |
5 | Pinomäki Peppi | 2002 | ÅSK | 02A049 | 25 m | 9:38.63 | 9:54.63 | |
6 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 9:40.20 | 9:56.20 | |
7 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 25 m | 9:42.36 | 9:58.36 | |
8 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 50 m | 9:58.56 | 9:58.56 | |
9 | Hirvo Anni | 2001 | HSS | 01A485 | 25 m | 9:53.61 | 10:09.61 | |
10 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 01A847 | 25 m | 9:53.80 | 10:09.80 | |
11 | Niinisalo Juliana | 2002 | VUS-VSS | 02B004 | 50 m | 10:10.12 | 10:10.12 | |
12 | Öhberg Alida | 2002 | AUi | 02A627 | 25 m | 9:54.44 | 10:10.44 | |
13 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 10:13.83 | 10:13.83 | |
14 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 02A491 | 25 m | 10:06.47 | 10:22.47 | |
15 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 01A425 | 50 m | 10:22.53 | 10:22.53 | |
16 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 25 m | 10:11.13 | 10:27.13 | |
17 | Sjölund Emilia | 2002 | SiWa | 02A760 | 50 m | 10:30.00 | 10:30.00 | |
18 | Haarala Anniina | 2004 | VUS-VSS | 04A019 | 25 m | 10:17.75 | 10:33.75 | |
19 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 25 m | 10:19.33 | 10:35.33 | |
20 | Herrala Iida | 2004 | SiWa | 04A283 | 25 m | 10:25.89 | 10:41.89 | |
21 | Lehtonen Jenni | 2000 | AUi | 00B080 | 50 m | 10:51.48 | 10:51.48 | |
22 | Kiili Minttu | 2005 | ÅSK | 05A306 | 25 m | 10:41.17 | 10:57.17 | |
23 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 10:41.22 | 10:57.22 | |
24 | Ikonen Sara | 2002 | VUS-VSS | 02B137 | 25 m | 10:45.03 | 11:01.03 | |
25 | Kurkela Julianna | 2005 | ÅSK | 05A215 | 25 m | 11:04.60 | 11:20.60 | |
26 | Aho Lotta | 2000 | AUi | 00B236 | 50 m | 11:27.43 | 11:27.43 | |
27 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 50 m | 11:35.20 | 11:35.20 | |
28 | Siirtola Peppi | 2002 | Cetus | 02A144 | 25 m | |||
29 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 25 m | |||
30 | Laverman My | 2004 | ÅSK | 04A557 | 25 m | |||
31 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 25 m | |||
32 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 25 m | |||
33 | Pascutti Sofia | 2000 | JS-PU | 00B293 | 25 m | |||
34 | Halava Vilma | 2004 | ÅSK | 04A975 | 25 m | |||
35 | Medarhri Nadine | 2000 | HSS | 00A744 | 25 m | |||
36 | Maude Ronja | 2005 | ÅSK | 05A886 | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 10 mars 2018 |
Licensierad till: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Utskriftstid | 22:35 |