Program för Polisen Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Polisen HEAD Summer Cup |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:24 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 1, 400m Frisim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
2 |
Elsa Gustavsson |
2006 |
AY4806 |
S 77 |
|
50m |
|
27 |
3 |
Ida Tengvall Williams |
2005 |
BM6405 |
FALUN |
|
50m |
|
492 |
4 |
Märta Säfsten |
2006 |
BD4806 |
UPSALA S |
|
50m |
|
154 |
5 |
Maja Edberg |
2006 |
AX7206 |
S 77 |
|
50m |
|
16 |
6 |
Hanna Frank |
2006 |
BB9406 |
FALUN |
|
50m |
|
196 |
7 |
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
SALTSJÖB |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
454 |
0 |
Felicia Bergman |
2005 |
AX6205 |
UPSALA S |
|
50m |
6:37.36 |
155 |
1 |
Tindra Gustafsson |
2004 |
BJ7204 |
S 77 |
|
25m |
6:18.17 |
402 |
2 |
Filippa Emtemo |
2005 |
BB5605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
6:05.26 |
100 |
3 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
6:00.36 |
593 |
4 |
Alma Lilljequist |
2004 |
BV5404 |
SPIF SF |
|
50m |
5:55.33 |
491 |
5 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
5:58.02 |
235 |
6 |
Jennifer Geaney |
2005 |
AS9805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
6:01.74 |
519 |
7 |
Cecilia Eklund |
2005 |
BF0205 |
VÄSBY SS |
|
25m |
6:14.72 |
474 |
8 |
Edith Lindhagen |
2004 |
BF3204 |
UPSALA S |
|
25m |
6:34.36 |
421 |
9 |
Rose Li |
2006 |
AV1806 |
TÄBY SIM |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
0 |
Linnea Olofsson |
2004 |
AZ7804 |
S 77 |
|
25m |
5:51.10 |
398 |
1 |
Amanda Borgfors |
2004 |
AS1804 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:50.35 |
495 |
2 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
5:43.25 |
649 |
3 |
Lisa Liasjø |
2005 |
|
TS&LK |
|
50m |
5:39.74 |
674 |
4 |
Julia Somby |
2004 |
|
Karasjok |
|
25m |
5:38.69 |
457 |
5 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
5:39.53 |
105 |
6 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:41.18 |
75 |
7 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:48.72 |
725 |
8 |
Ingeborg Pinyada Wist |
2006 |
|
Skjetten |
|
50m |
5:50.83 |
164 |
9 |
Frida Rångeby |
2005 |
AZ8205 |
S 77 |
|
25m |
5:52.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
410 |
0 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:34.32 |
214 |
1 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
5:33.39 |
719 |
2 |
Ida Vinje |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
5:30.99 |
622 |
3 |
Cora Helene Hildrum |
2006 |
|
SPEED |
|
50m |
5:28.25 |
65 |
4 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:26.09 |
452 |
5 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
5:27.43 |
445 |
6 |
Ella Thermaenius |
2005 |
BB7405 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:30.40 |
308 |
7 |
Ella Sörensen |
2004 |
BO6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
5:32.86 |
451 |
8 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:34.21 |
727 |
9 |
Tatiana Trista Rasay |
2004 |
|
Skjetten |
|
50m |
5:35.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
0 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
25m |
5:25.37 |
218 |
1 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
50m |
5:21.21 |
731 |
2 |
Victoria Fremstad Prøven |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
5:16.84 |
724 |
3 |
Vivian Hagymasi |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
5:15.66 |
394 |
4 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:13.92 |
455 |
5 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
5:14.83 |
405 |
6 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:15.79 |
213 |
7 |
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
AX2804 |
SKURU IK |
|
25m |
5:21.07 |
722 |
8 |
Tuva Wilberg |
2005 |
|
Skjetten |
|
50m |
5:22.48 |
377 |
9 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
5:25.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
657 |
0 |
Vilde Austmo |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
5:13.52 |
80 |
1 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:10.89 |
397 |
2 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
50m |
5:07.40 |
128 |
3 |
Molly Rantil |
2005 |
BL4405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
5:06.82 |
460 |
4 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
UPSALA S |
|
25m |
5:03.43 |
535 |
5 |
Therese Taflin Jäghult |
2002 |
BH0602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
5:06.44 |
673 |
6 |
Lone Charlotte Eikjok |
2004 |
|
Karasjok |
|
50m |
5:06.90 |
436 |
7 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
25m |
5:07.65 |
658 |
8 |
Vårin Jensås |
2003 |
|
TS&LK |
|
50m |
5:11.25 |
739 |
9 |
Silje Kristengård |
2000 |
|
Skjetten |
|
50m |
5:13.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
676 |
0 |
Mariela Nordsletta Somby |
2005 |
|
Karasjok |
|
25m |
4:58.15 |
465 |
1 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
4:56.51 |
153 |
2 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
25m |
4:55.77 |
262 |
3 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:53.48 |
96 |
4 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
50m |
4:43.28 |
528 |
5 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
4:44.52 |
252 |
6 |
Fanny Odin |
2000 |
AR7200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
4:54.13 |
466 |
7 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
4:56.08 |
644 |
8 |
Hege Solberg Jørgensen |
2002 |
|
TS&LK |
|
50m |
4:57.86 |
311 |
9 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
4:58.34 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:24 |
|