Startliste for VAT Copenhagen Open 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 55.51 | |
2 | 223 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 57.36 | |
3 | 239 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 57.61 | |
4 | 209 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 58.57 | |
5 | 46 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 58.95 | |
6 | 224 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 59.67 | |
7 | 51 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 59.93 | |
8 | 13 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:00.48 | |
9 | 54 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 1:00.69 | |
10 | 66 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 1:00.70 | |
11 | 57 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:01.96 | |
12 | 338 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 1:02.13 | |
13 | 117 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 1:02.38 | |
14 | 219 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 1:02.58 | |
15 | 210 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 1:02.70 | |
16 | 45 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 1:03.24 | |
17 | 114 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 1:03.61 | |
18 | 34 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:03.83 | |
19 | 33 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 50 m | 1:03.92 | |
20 | 185 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 1:03.96 | |
21 | 35 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 1:03.98 | |
22 | 304 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 1:04.23 | |
23 | 350 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:04.74 | |
24 | 340 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 1:04.77 | |
25 | 151 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:05.63 | |
26 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:05.80 | |
27 | 14 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:06.08 | |
28 | 121 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 50 m | 1:06.76 | |
29 | 348 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 1:07.28 | |
30 | 39 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 1:07.48 | |
31 | 140 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:07.59 | |
32 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:07.98 | |
33 | 88 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 1:09.38 | |
34 | 8 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:09.71 | |
35 | 101 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 1:11.10 | |
36 | 229 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:11.79 | |
37 | 98 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 1:12.09 | |
38 | 172 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 1:12.47 | |
39 | 284 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 1:12.78 | |
40 | 22 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 50 m | 1:13.27 | |
41 | 129 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 50 m | 1:14.31 | |
42 | 125 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 50 m | 1:14.57 | |
43 | 369 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 1:14.67 | |
44 | 11 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:14.95 | |
45 | 96 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:15.52 | |
46 | 126 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 50 m | 1:16.06 | |
47 | 16 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 50 m | 1:17.48 | |
48 | 325 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 1:17.65 | |
49 | 315 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 1:20.88 | |
50 | 271 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 1:23.10 | |
51 | 82 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 1:25.28 | |
52 | 38 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 50 m | 1:25.66 | |
53 | 343 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 1:25.99 | |
54 | 220 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 1:26.32 | |
55 | 164 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:26.48 | |
56 | 23 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 50 m | 1:27.49 | |
57 | 95 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 1:28.21 | |
58 | 79 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 1:28.45 | |
59 | 94 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 1:30.33 | |
60 | 160 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 1:31.36 | |
61 | 268 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 1:31.85 | |
62 | 89 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 1:32.37 | |
63 | 106 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 1:33.40 | |
64 | 296 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:37.15 | |
65 | 255 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 1:38.45 | |
66 | 257 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 1:39.21 | |
67 | 368 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:40.39 | |
68 | 77 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 1:41.79 | |
69 | 258 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 1:54.27 | |
70 | 76 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | 1:55.43 | |
71 | 80 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | ||
72 | 265 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | ||
73 | 274 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | ||
74 | 278 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |