Program for VAT Copenhagen Open 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 28.13 | |
2 | 234 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 28.41 | |
3 | 238 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 28.43 | |
4 | 202 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 28.72 | |
5 | 303 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 29.33 | |
6 | 323 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 29.38 | |
7 | 310 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 29.40 | |
8 | 316 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 31.23 | |
9 | 67 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 31.60 | |
10 | 3 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 31.61 | |
11 | 139 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 31.66 | |
12 | 24 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 50 m | 31.97 | |
13 | 6 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 32.04 | |
14 | 53 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 32.23 | |
15 | 326 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 32.39 | |
16 | 10 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 32.48 | |
17 | 59 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 32.54 | |
18 | 317 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 32.73 | |
19 | 102 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 32.75 | |
20 | 136 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 32.94 | |
21 | 198 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 33.64 | |
22 | 322 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 33.76 | |
23 | 175 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 33.92 | |
24 | 7 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 33.93 | |
25 | 305 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 34.12 | |
26 | 92 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 50 m | 34.18 | |
27 | 319 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 34.34 | |
28 | 19 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 50 m | 34.40 | |
29 | 211 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 34.48 | |
30 | 312 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 34.71 | |
31 | 286 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 34.77 | |
32 | 282 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 34.84 | |
33 | 115 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 34.96 | |
34 | 189 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 35.04 | |
35 | 306 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 35.04 | |
36 | 123 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 50 m | 35.55 | |
37 | 231 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 35.60 | |
38 | 344 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 35.68 | |
39 | 168 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 35.74 | |
40 | 105 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 50 m | 35.77 | |
41 | 243 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 35.78 | |
42 | 18 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 50 m | 35.80 | |
43 | 108 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 35.89 | |
44 | 116 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 35.97 | |
45 | 64 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 36.06 | |
46 | 107 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 36.11 | |
47 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 36.16 | |
48 | 180 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 36.64 | |
49 | 233 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 36.71 | |
50 | 244 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 37.04 | |
51 | 227 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 37.21 | |
52 | 309 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 37.36 | |
53 | 314 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 37.64 | |
54 | 354 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 37.80 | |
55 | 30 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 37.84 | |
56 | 161 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 37.89 | |
57 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 38.07 | |
58 | 21 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 50 m | 38.16 | |
59 | 152 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 38.32 | |
60 | 27 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 50 m | 38.83 | |
61 | 70 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 38.87 | |
62 | 289 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 38.91 | |
63 | 259 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 39.34 | |
64 | 235 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 39.54 | |
65 | 31 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 39.62 | |
66 | 263 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 39.70 | |
67 | 110 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 40.18 | |
68 | 222 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 40.52 | |
69 | 85 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 50 m | 41.00 | |
70 | 188 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 41.02 | |
71 | 247 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 41.27 | |
72 | 97 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 42.53 | |
73 | 169 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 42.55 | |
74 | 283 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 42.60 | |
75 | 320 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 50 m | 42.67 | |
76 | 264 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 43.09 | |
77 | 159 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 43.41 | |
78 | 291 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 44.10 | |
79 | 285 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 45.33 | |
80 | 17 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 45.69 | |
81 | 272 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 48.03 | |
82 | 273 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | 48.64 | |
83 | 83 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 48.88 | |
84 | 128 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 50 m | 49.52 | |
85 | 250 | Bengtsson Elise | 2002 | VATCPH-STT | 0288BD | 50 m | 51.59 | |
86 | 119 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 50 m | 51.68 | |
87 | 266 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 54.24 | |
88 | 127 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 50 m | 55.97 | |
89 | 254 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 59.01 | |
90 | 327 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 50 m | 1:00.94 | |
91 | 253 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 25.24 | |
2 | 239 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 26.30 | |
3 | 223 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 26.68 | |
4 | 55 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 26.74 | |
5 | 57 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 26.78 | |
6 | 46 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 27.06 | |
7 | 209 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 27.45 | |
8 | 36 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 27.54 | |
9 | 34 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 27.62 | |
10 | 66 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 27.85 | |
11 | 170 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 28.06 | |
12 | 304 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 28.06 | |
13 | 14 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 28.08 | |
14 | 65 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 28.26 | |
15 | 185 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 28.40 | |
16 | 246 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 28.46 | |
17 | 121 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 50 m | 28.50 | |
18 | 54 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 28.61 | |
19 | 332 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 28.62 | |
20 | 117 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 28.65 | |
21 | 114 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 28.86 | |
22 | 219 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 29.00 | |
23 | 348 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 29.02 | |
24 | 350 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 29.12 | |
25 | 32 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 29.19 | |
26 | 340 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 29.56 | |
27 | 4 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 29.82 | |
28 | 11 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 30.47 | |
29 | 56 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 30.99 | |
30 | 184 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 31.14 | |
31 | 338 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 31.21 | |
32 | 295 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 31.27 | |
33 | 126 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 50 m | 31.30 | |
34 | 336 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 31.38 | |
35 | 172 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 31.49 | |
36 | 146 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 31.61 | |
37 | 341 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 31.62 | |
38 | 337 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 32.11 | |
39 | 270 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m | 32.19 | |
40 | 276 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 32.31 | |
41 | 100 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 32.35 | |
42 | 22 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 50 m | 32.55 | |
43 | 325 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 32.80 | |
44 | 297 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 32.85 | |
45 | 351 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 33.00 | |
46 | 194 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 33.07 | |
47 | 129 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 50 m | 33.27 | |
48 | 205 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 33.83 | |
49 | 96 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 34.07 | |
50 | 191 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 50 m | 34.13 | |
51 | 256 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 34.91 | |
52 | 82 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 35.12 | |
53 | 299 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 35.15 | |
54 | 16 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 50 m | 35.66 | |
55 | 138 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 35.88 | |
56 | 315 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 35.99 | |
57 | 95 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 36.29 | |
58 | 91 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 36.33 | |
59 | 23 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 50 m | 36.59 | |
60 | 278 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 36.63 | |
61 | 343 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 36.70 | |
62 | 271 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 36.82 | |
63 | 237 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 37.29 | |
64 | 20 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 50 m | 37.54 | |
65 | 99 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 37.92 | |
66 | 346 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 38.22 | |
67 | 106 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 38.94 | |
68 | 94 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 39.21 | |
69 | 268 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 39.27 | |
70 | 364 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 39.36 | |
71 | 290 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 39.45 | |
72 | 257 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 39.47 | |
73 | 77 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 40.87 | |
74 | 109 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 50 m | 41.40 | |
75 | 79 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 41.59 | |
76 | 274 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | 41.83 | |
77 | 25 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 50 m | 41.89 | |
78 | 160 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 42.07 | |
79 | 104 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 42.13 | |
80 | 279 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 42.42 | |
81 | 216 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 42.83 | |
82 | 324 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 50 m | 42.91 | ||
83 | 26 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 50 m | 43.16 | |
84 | 296 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 43.83 | |
85 | 288 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 43.88 | |
86 | 111 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 44.92 | |
87 | 258 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 47.67 | |
88 | 81 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 48.53 | |
89 | 124 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 50 m | 49.67 | |
90 | 75 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | ||
91 | 265 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | ||
92 | 298 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:12.42 | |
2 | 238 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:23.44 | |
3 | 63 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:25.61 | |
4 | 148 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:25.80 | |
5 | 380 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:30.79 | |
6 | 378 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:32.36 | |
7 | 197 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:34.43 | |
8 | 112 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 2:36.05 | |
9 | 339 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:36.12 | |
10 | 12 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 2:36.80 | |
11 | 9 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:37.51 | |
12 | 86 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 2:38.06 | |
13 | 135 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:39.55 | |
14 | 319 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 2:40.37 | |
15 | 329 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 2:40.55 | |
16 | 15 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:45.31 | |
17 | 87 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 2:46.31 | |
18 | 236 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 2:46.94 | |
19 | 165 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 2:47.41 | |
20 | 235 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 2:51.70 | |
21 | 311 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:51.72 | |
22 | 370 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 2:52.03 | |
23 | 84 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 2:54.35 | |
24 | 331 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 2:56.27 | |
25 | 232 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 2:58.07 | |
26 | 163 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 2:58.10 | |
27 | 309 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 2:59.99 | |
28 | 118 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 50 m | 3:14.03 | |
29 | 69 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 3:22.91 | |
30 | 97 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 3:25.47 | |
31 | 30 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 3:37.87 | |
32 | 177 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 3:59.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:05.84 | |
2 | 206 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 2:07.07 | |
3 | 208 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:08.60 | |
4 | 223 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:13.89 | |
5 | 1 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:16.08 | |
6 | 90 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:16.59 | |
7 | 101 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:17.33 | |
8 | 151 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:18.39 | |
9 | 13 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:19.60 | |
10 | 156 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:23.21 | |
11 | 131 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:24.11 | |
12 | 345 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 2:27.44 | |
13 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:27.69 | |
14 | 114 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 2:29.84 | |
15 | 369 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 2:30.25 | |
16 | 125 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 50 m | 2:34.92 | |
17 | 157 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:38.50 | |
18 | 93 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:39.08 | |
19 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:39.54 | |
20 | 284 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 2:40.00 | |
21 | 88 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 2:40.84 | |
22 | 343 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 2:43.61 | |
23 | 164 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 2:47.85 | |
24 | 187 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 50 m | 2:50.08 | |
25 | 29 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 50 m | 2:53.31 | |
26 | 275 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 2:58.83 | |
27 | 28 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 50 m | 3:00.69 | |
28 | 324 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 50 m | 3:23.82 | ||
29 | 368 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 3:26.58 | |
30 | 72 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 3:31.29 | |
31 | 80 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 3:39.42 | |
32 | 71 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 3:55.34 | |
33 | 255 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | ||
34 | 269 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | ||
35 | 281 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:13.50 | |
2 | 303 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 1:13.79 | |
3 | 190 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:14.60 | |
4 | 202 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:14.81 | |
5 | 353 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 1:14.85 | |
6 | 58 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:15.99 | |
7 | 382 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:18.25 | |
8 | 310 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:19.49 | |
9 | 142 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:20.82 | |
10 | 211 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 1:22.12 | |
11 | 305 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 1:22.80 | |
12 | 174 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:23.73 | |
13 | 375 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:24.87 | |
14 | 286 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 1:25.09 | |
15 | 189 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:25.96 | |
16 | 317 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:26.05 | |
17 | 188 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 1:26.33 | |
18 | 312 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 1:26.67 | |
19 | 132 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:26.85 | |
20 | 316 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:27.04 | |
21 | 24 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 50 m | 1:27.32 | |
22 | 3 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:28.89 | |
23 | 105 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 50 m | 1:29.79 | |
24 | 247 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 1:29.82 | |
25 | 110 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 1:30.55 | |
26 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:30.63 | |
27 | 244 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 1:31.12 | |
28 | 161 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 1:31.78 | |
29 | 355 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:31.83 | |
30 | 314 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:32.47 | |
31 | 320 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 50 m | 1:33.60 | |
32 | 171 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 1:34.58 | |
33 | 285 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:35.19 | |
34 | 70 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 1:36.74 | |
35 | 354 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 1:36.96 | |
36 | 306 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 1:36.97 | |
37 | 17 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 1:38.01 | |
38 | 21 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 50 m | 1:38.57 | |
39 | 69 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 1:39.00 | |
40 | 153 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:39.48 | |
41 | 253 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 1:41.16 | |
42 | 31 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 1:43.16 | |
43 | 259 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 1:43.80 | |
44 | 289 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:45.78 | |
45 | 308 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 50 m | 1:48.15 | |
46 | 85 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 50 m | 1:48.17 | |
47 | 159 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 1:49.20 | |
48 | 74 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 50 m | 1:50.78 | |
49 | 291 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 1:53.93 | |
50 | 128 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 50 m | 1:54.89 | |
51 | 173 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 50 m | 1:55.44 | |
52 | 254 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 1:59.41 | |
53 | 263 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 2:00.07 | |
54 | 122 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 50 m | 2:01.15 | |
55 | 280 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:03.58 | |
2 | 55 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 1:03.99 | |
3 | 56 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 1:09.51 | |
4 | 332 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 1:12.00 | |
5 | 117 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 1:12.87 | |
6 | 349 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 1:13.15 | |
7 | 363 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:13.21 | |
8 | 348 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 1:13.29 | |
9 | 301 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:13.99 | ||
10 | 210 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 1:14.39 | |
11 | 113 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:14.59 | |
12 | 192 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 1:16.25 | |
13 | 371 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:16.42 | |
14 | 213 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 1:19.32 | |
15 | 1 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:19.37 | |
16 | 212 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 1:20.40 | |
17 | 307 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 1:21.43 | |
18 | 256 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 1:21.76 | |
19 | 373 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 1:22.37 | |
20 | 20 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 50 m | 1:22.44 | |
21 | 158 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 1:23.20 | |
22 | 377 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 1:23.27 | |
23 | 376 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:23.46 | |
24 | 126 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 50 m | 1:24.29 | |
25 | 100 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:24.34 | |
26 | 255 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 1:26.77 | |
27 | 346 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 1:28.05 | |
28 | 99 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 1:28.20 | |
29 | 270 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m | 1:29.07 | |
30 | 299 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 1:30.02 | |
31 | 91 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 1:31.21 | |
32 | 257 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 1:31.98 | |
33 | 278 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 1:33.52 | |
34 | 96 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:34.66 | |
35 | 297 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:34.82 | |
36 | 78 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 1:36.06 | |
37 | 187 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 50 m | 1:36.73 | |
38 | 195 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 50 m | 1:37.08 | |
39 | 26 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 50 m | 1:38.30 | |
40 | 271 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 1:39.80 | |
41 | 279 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 1:41.19 | |
42 | 25 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 50 m | 1:45.33 | |
43 | 290 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:52.10 | |
44 | 268 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 1:54.41 | |
45 | 124 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 50 m | 1:56.17 | |
46 | 287 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 1:57.20 | |
47 | 75 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 2:02.82 | |
48 | 73 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 2:05.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 4:34.43 | |
2 | 67 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 4:36.74 | |
3 | 190 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 4:37.39 | |
4 | 102 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 4:40.58 | |
5 | 323 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 4:41.58 | |
6 | 92 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 50 m | 4:42.77 | |
7 | 381 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 4:42.82 | |
8 | 215 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 4:42.99 | |
9 | 147 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 4:43.16 | |
10 | 197 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 4:43.93 | |
11 | 238 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 4:43.98 | |
12 | 53 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 4:47.90 | |
13 | 5 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 4:48.04 | |
14 | 60 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 4:49.82 | |
15 | 339 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 4:50.04 | |
16 | 233 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 4:54.86 | |
17 | 326 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 4:54.95 | |
18 | 305 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 4:55.92 | |
19 | 207 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 4:58.29 | |
20 | 64 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 4:59.06 | |
21 | 7 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 5:02.65 | |
22 | 334 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 5:02.96 | |
23 | 120 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 50 m | 5:05.73 | |
24 | 306 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 5:06.64 | |
25 | 231 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 5:14.17 | |
26 | 331 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 5:19.92 | |
27 | 322 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 5:20.05 | |
28 | 168 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 5:21.44 | |
29 | 108 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 5:22.63 | |
30 | 335 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 5:30.98 | |
31 | 87 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 5:33.37 | |
32 | 347 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 5:40.95 | |
33 | 152 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 5:43.19 | |
34 | 107 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 5:54.28 | |
35 | 374 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 6:10.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 3:57.14 | |
2 | 239 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 3:57.91 | |
3 | 206 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:05.30 | |
4 | 208 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 4:07.78 | |
5 | 35 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 4:09.83 | |
6 | 54 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:10.13 | |
7 | 246 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:12.54 | |
8 | 36 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 4:12.73 | |
9 | 219 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 4:13.30 | |
10 | 90 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 4:14.15 | |
11 | 367 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 4:14.35 | |
12 | 34 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 4:16.57 | |
13 | 338 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 4:18.26 | |
14 | 209 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 4:19.39 | |
15 | 185 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 4:20.88 | |
16 | 4 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 4:21.84 | |
17 | 11 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 4:26.85 | |
18 | 32 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 4:27.27 | |
19 | 140 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 4:29.32 | |
20 | 88 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 4:34.27 | |
21 | 89 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 4:36.89 | |
22 | 157 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 4:40.95 | |
23 | 194 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 4:42.20 | |
24 | 336 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 4:43.34 | |
25 | 98 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 4:43.62 | |
26 | 93 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 4:46.46 | |
27 | 8 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 4:53.74 | |
28 | 125 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 50 m | 4:54.30 | |
29 | 129 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 50 m | 4:54.82 | |
30 | 295 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 4:57.72 | |
31 | 204 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 4:59.03 | |
32 | 325 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 5:00.80 | |
33 | 109 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 50 m | 5:01.16 | |
34 | 350 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 5:02.31 | |
35 | 284 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 5:04.09 | |
36 | 146 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 5:04.44 | |
37 | 315 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 5:10.54 | |
38 | 341 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 5:18.65 | |
39 | 364 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 5:21.44 | |
40 | 294 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 5:40.00 | |
41 | 94 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 5:47.08 | |
42 | 368 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 5:58.16 | |
43 | 288 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 5:59.01 | |
44 | 78 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 6:01.62 | |
45 | 82 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 6:03.89 | |
46 | 260 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 6:23.09 | |
47 | 104 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 6:27.58 | |
48 | 106 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 6:28.24 | |
49 | 77 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 6:29.88 | |
50 | 80 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 7:09.98 | |
51 | 71 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | ||
52 | 79 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 32.47 | |
2 | 310 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 32.59 | |
3 | 198 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 33.70 | |
4 | 15 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 33.74 | |
5 | 378 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 34.05 | |
6 | 2 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 34.12 | |
7 | 59 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 34.24 | |
8 | 199 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 35.02 | |
9 | 112 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 35.11 | |
10 | 165 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 35.31 | |
11 | 178 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 35.32 | |
12 | 12 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 35.38 | |
13 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 35.45 | |
14 | 322 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 35.62 | |
15 | 7 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 35.67 | |
16 | 115 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 36.01 | |
17 | 319 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 36.11 | |
18 | 236 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 36.20 | |
19 | 30 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 36.94 | |
20 | 232 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 37.37 | |
21 | 84 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 37.41 | |
22 | 286 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 37.56 | |
23 | 235 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 37.61 | |
24 | 116 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 37.70 | |
25 | 180 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 38.02 | |
26 | 282 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 38.68 | |
27 | 21 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 50 m | 38.74 | |
28 | 311 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 38.79 | |
29 | 118 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 50 m | 38.91 | |
30 | 18 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 50 m | 39.04 | |
31 | 171 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 39.50 | |
32 | 309 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 40.31 | |
33 | 163 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 50 m | 40.35 | |
34 | 312 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 40.59 | |
35 | 31 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 40.69 | |
36 | 222 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 40.75 | |
37 | 19 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 50 m | 41.40 | |
38 | 327 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 50 m | 41.40 | |
39 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 41.50 | |
40 | 123 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 50 m | 41.57 | |
41 | 267 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 42.21 | |
42 | 27 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 50 m | 42.53 | |
43 | 227 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 42.62 | |
44 | 162 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 42.79 | |
45 | 166 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 42.81 | |
46 | 272 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 43.26 | |
47 | 169 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 43.35 | |
48 | 320 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 50 m | 43.47 | |
49 | 83 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 44.38 | |
50 | 177 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 44.88 | |
51 | 308 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 50 m | 45.44 | |
52 | 127 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 50 m | 46.29 | |
53 | 167 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 46.38 | |
54 | 273 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | 46.60 | |
55 | 283 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 46.62 | |
56 | 105 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 50 m | 47.53 | |
57 | 119 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 50 m | 48.47 | |
58 | 291 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 50.41 | |
59 | 264 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 51.30 | |
60 | 266 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 51.37 | |
61 | 250 | Bengtsson Elise | 2002 | VATCPH-STT | 0288BD | 50 m | ||
62 | 280 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 27.07 | |
2 | 224 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 27.81 | |
3 | 57 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 28.65 | |
4 | 239 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 28.87 | |
5 | 61 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 29.71 | |
6 | 223 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 29.92 | |
7 | 4 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 30.04 | |
8 | 14 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 30.38 | |
9 | 304 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 30.67 | |
10 | 155 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 30.68 | |
11 | 101 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 31.01 | |
12 | 13 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 31.29 | |
13 | 113 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 32.30 | |
14 | 156 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 33.35 | |
15 | 164 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 34.08 | |
16 | 276 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 34.85 | |
17 | 325 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 34.95 | |
18 | 22 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 50 m | 36.25 | |
19 | 307 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 36.30 | |
20 | 16 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 50 m | 36.76 | |
21 | 216 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 36.90 | |
22 | 315 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 37.03 | |
23 | 191 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 50 m | 37.74 | |
24 | 351 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 37.84 | |
25 | 269 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 38.10 | |
26 | 95 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 38.28 | |
27 | 275 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 38.28 | |
28 | 29 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 50 m | 38.43 | |
29 | 281 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 38.67 | |
30 | 205 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 39.01 | |
31 | 176 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 50 m | 39.66 | |
32 | 195 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 50 m | 39.81 | |
33 | 28 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 50 m | 40.98 | |
34 | 290 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 41.04 | |
35 | 299 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 41.40 | |
36 | 288 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 42.39 | |
37 | 26 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 50 m | 42.57 | |
38 | 298 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 43.25 | |
39 | 23 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 50 m | 44.14 | |
40 | 324 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 50 m | 44.25 | ||
41 | 294 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 44.27 | |
42 | 287 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 45.09 | |
43 | 179 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 45.13 | |
44 | 277 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | 45.13 | |
45 | 274 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | 45.92 | |
46 | 296 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 46.44 | |
47 | 258 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 52.62 | |
48 | 265 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 11, 200m Medley Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 2:14.85 | |
2 | 196 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:20.46 | |
3 | 234 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:24.77 | |
4 | 323 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:28.40 | |
5 | 379 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:31.09 | |
6 | 148 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:32.07 | |
7 | 15 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:32.11 | |
8 | 6 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 2:33.67 | |
9 | 3 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:34.15 | |
10 | 47 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:34.34 | |
11 | 135 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:37.58 | |
12 | 207 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 2:38.20 | |
13 | 326 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 2:38.60 | |
14 | 60 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:39.04 | |
15 | 86 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 2:39.71 | |
16 | 334 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 2:41.76 | |
17 | 9 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:41.79 | |
18 | 24 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 50 m | 2:42.61 | |
19 | 382 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:42.90 | |
20 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 2:43.04 | |
21 | 329 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 2:44.21 | |
22 | 375 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:47.46 | |
23 | 211 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 2:48.12 | |
24 | 233 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 2:48.66 | |
25 | 107 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 2:51.21 | |
26 | 231 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 2:51.78 | |
27 | 355 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 2:55.70 | |
28 | 314 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 2:56.18 | |
29 | 18 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 50 m | 2:56.75 | |
30 | 84 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 2:56.98 | |
31 | 354 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 2:59.08 | |
32 | 188 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 3:00.66 | |
33 | 244 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 3:01.03 | |
34 | 289 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 3:01.70 | |
35 | 27 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 50 m | 3:03.70 | |
36 | 152 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 3:04.54 | |
37 | 311 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 3:04.99 | |
38 | 227 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 3:05.03 | |
39 | 110 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 3:05.60 | |
40 | 243 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 3:06.18 | |
41 | 327 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 50 m | 3:11.10 | |
42 | 247 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 3:12.93 | |
43 | 70 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 3:17.05 | |
44 | 97 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 50 m | 3:28.91 | |
45 | 253 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 3:35.16 | |
46 | 85 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 50 m | 3:36.69 | |
47 | 74 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 50 m | ||
48 | 83 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | ||
49 | 273 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 12, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:03.57 | |
2 | 206 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 2:11.36 | |
3 | 224 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:11.61 | |
4 | 90 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:12.50 | |
5 | 32 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:14.50 | |
6 | 219 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:16.55 | |
7 | 35 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 2:18.27 | |
8 | 151 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:19.64 | |
9 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:21.05 | |
10 | 1 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:21.26 | |
11 | 332 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 2:22.55 | |
12 | 114 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 2:22.84 | |
13 | 192 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:23.69 | |
14 | 369 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 2:24.30 | |
15 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:26.43 | |
16 | 98 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 2:27.59 | |
17 | 210 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 2:28.57 | |
18 | 89 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 2:31.10 | |
19 | 340 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 2:31.58 | |
20 | 213 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 2:33.38 | |
21 | 11 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 2:34.68 | |
22 | 194 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:38.41 | |
23 | 22 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 50 m | 2:40.88 | |
24 | 373 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:41.49 | |
25 | 191 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 50 m | 2:41.82 | |
26 | 212 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 2:42.64 | |
27 | 377 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:43.98 | |
28 | 345 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 2:48.66 | |
29 | 138 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:49.99 | |
30 | 99 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 2:52.22 | |
31 | 255 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 2:53.09 | |
32 | 16 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 50 m | 2:53.96 | |
33 | 78 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 2:54.26 | |
34 | 237 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 2:55.76 | |
35 | 281 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 2:59.52 | |
36 | 82 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 3:05.38 | |
37 | 111 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 3:09.05 | |
38 | 77 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 3:13.70 | |
39 | 104 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 3:14.37 | |
40 | 25 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 50 m | 3:23.75 | |
41 | 72 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 3:24.01 | |
42 | 260 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 3:51.79 | |
43 | 73 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 4:13.97 | |
44 | 81 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 4:16.07 | |
45 | 75 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | ||
46 | 256 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | ||
47 | 277 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 58.26 | |
2 | 67 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 59.22 | |
3 | 303 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 59.91 | |
4 | 47 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:00.84 | |
5 | 310 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:01.45 | |
6 | 317 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 1:02.27 | |
7 | 316 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:02.31 | |
8 | 215 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:02.66 | |
9 | 353 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 1:02.92 | |
10 | 2 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:02.94 | |
11 | 217 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:03.01 | |
12 | 339 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:03.08 | |
13 | 53 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:03.27 | |
14 | 112 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:03.27 | |
15 | 380 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:03.93 | |
16 | 64 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:04.10 | |
17 | 326 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 1:04.17 | |
18 | 199 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 1:04.25 | |
19 | 197 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:04.28 | |
20 | 58 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:04.69 | |
21 | 305 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 1:05.15 | |
22 | 139 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:05.70 | |
23 | 207 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:05.76 | |
24 | 312 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 1:05.76 | |
25 | 189 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:05.78 | |
26 | 116 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:05.84 | |
27 | 92 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 50 m | 1:05.85 | |
28 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 1:06.26 | |
29 | 115 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:06.63 | |
30 | 198 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:06.69 | |
31 | 120 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 50 m | 1:07.20 | |
32 | 319 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 1:07.25 | |
33 | 9 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:07.52 | |
34 | 236 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 1:07.55 | |
35 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:07.84 | |
36 | 12 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:07.86 | |
37 | 306 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 1:07.97 | |
38 | 168 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 1:08.29 | |
39 | 59 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:08.44 | |
40 | 165 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 1:08.53 | |
41 | 282 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 1:08.59 | |
42 | 178 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 1:08.80 | |
43 | 329 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 1:09.55 | |
44 | 174 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 1:09.61 | |
45 | 322 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 1:10.12 | |
46 | 331 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:10.13 | |
47 | 87 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 1:10.28 | |
48 | 309 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 1:10.69 | |
49 | 335 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 1:11.20 | |
50 | 136 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:11.64 | |
51 | 153 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:11.70 | |
52 | 123 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 50 m | 1:12.28 | |
53 | 132 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:12.47 | |
54 | 222 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 1:12.73 | |
55 | 314 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:13.01 | |
56 | 311 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 1:13.06 | |
57 | 180 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 1:13.44 | |
58 | 161 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 1:14.30 | |
59 | 19 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 50 m | 1:14.94 | |
60 | 175 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 50 m | 1:15.03 | |
61 | 171 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 1:15.34 | |
62 | 374 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:16.19 | |
63 | 347 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 1:16.20 | |
64 | 232 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 1:17.09 | |
65 | 162 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 1:18.07 | |
66 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 1:18.23 | |
67 | 259 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 1:18.98 | |
68 | 308 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 50 m | 1:19.69 | |
69 | 327 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 50 m | 1:19.74 | |
70 | 118 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 50 m | 1:20.34 | |
71 | 173 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 50 m | 1:20.46 | |
72 | 159 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 1:20.56 | |
73 | 169 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 1:20.84 | |
74 | 17 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 1:21.07 | |
75 | 320 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 50 m | 1:22.17 | |
76 | 263 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 1:22.36 | |
77 | 166 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 1:23.06 | |
78 | 272 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 1:24.89 | |
79 | 119 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 50 m | 1:25.40 | |
80 | 177 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 1:25.70 | |
81 | 264 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 1:26.03 | |
82 | 283 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 1:26.15 | |
83 | 285 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:26.41 | |
84 | 167 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 1:27.20 | |
85 | 127 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 50 m | 1:28.56 | |
86 | 74 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 50 m | 1:29.48 | |
87 | 122 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 50 m | 1:29.67 | |
88 | 128 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 50 m | 1:31.05 | |
89 | 250 | Bengtsson Elise | 2002 | VATCPH-STT | 0288BD | 50 m | 1:32.55 | |
90 | 254 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 1:35.24 | |
91 | 266 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 1:38.02 | |
92 | 280 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 51.18 | |
2 | 239 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 51.46 | |
3 | 55 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 53.02 | |
4 | 34 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 53.07 | |
5 | 209 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 54.47 | |
6 | 36 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 54.48 | |
7 | 57 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 54.71 | |
8 | 348 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 54.72 | |
9 | 14 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 54.91 | |
10 | 46 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 55.26 | |
11 | 185 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 55.68 | |
12 | 155 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 55.77 | |
13 | 117 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 56.23 | |
14 | 35 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 56.57 | |
15 | 65 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 56.70 | |
16 | 13 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 56.77 | |
17 | 113 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 56.82 | |
18 | 367 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 56.91 | |
19 | 363 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 57.29 | |
20 | 246 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 57.96 | |
21 | 304 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 59.00 | |
22 | 332 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 59.22 | |
23 | 349 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 59.55 | |
24 | 121 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 50 m | 59.88 | |
25 | 8 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:00.06 | |
26 | 265 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 1:01.10 | |
27 | 164 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:01.20 | |
28 | 88 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 1:01.27 | |
29 | 125 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 50 m | 1:02.32 | |
30 | 341 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 1:02.37 | |
31 | 376 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:02.49 | |
32 | 337 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 1:02.97 | |
33 | 325 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 1:03.41 | |
34 | 184 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 1:03.60 | |
35 | 93 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 1:03.84 | |
36 | 307 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 1:04.31 | |
37 | 172 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 1:04.44 | |
38 | 270 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m | 1:04.84 | |
39 | 129 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 50 m | 1:05.52 | |
40 | 158 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 1:05.55 | |
41 | 297 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:06.00 | |
42 | 315 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 1:06.12 | |
43 | 351 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 1:07.41 | |
44 | 20 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 50 m | 1:07.42 | |
45 | 343 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 1:07.45 | |
46 | 126 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 50 m | 1:07.67 | |
47 | 96 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:07.91 | |
48 | 276 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 1:08.34 | |
49 | 204 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 1:08.63 | |
50 | 109 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 50 m | 1:08.93 | |
51 | 346 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 1:09.62 | |
52 | 371 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:10.23 | |
53 | 205 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 1:10.25 | |
54 | 278 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 1:11.29 | |
55 | 91 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 1:11.91 | |
56 | 95 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 1:13.19 | |
57 | 176 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 50 m | 1:13.30 | |
58 | 29 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 50 m | 1:13.98 | |
59 | 23 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 50 m | 1:14.12 | |
60 | 274 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | 1:14.57 | |
61 | 216 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 1:14.64 | |
62 | 111 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 1:15.09 | |
63 | 237 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 1:15.97 | |
64 | 187 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 50 m | 1:16.19 | |
65 | 28 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 50 m | 1:16.67 | |
66 | 106 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 1:16.92 | |
67 | 179 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 1:17.00 | |
68 | 269 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 1:17.00 | |
69 | 94 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 1:17.15 | |
70 | 257 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 1:18.38 | |
71 | 195 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 50 m | 1:18.57 | |
72 | 368 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:18.57 | |
73 | 296 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:19.41 | |
74 | 80 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 1:19.53 | |
75 | 260 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 1:19.99 | |
76 | 294 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 1:20.13 | |
77 | 275 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 1:20.58 | |
78 | 298 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 1:23.50 | |
79 | 72 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 1:23.69 | |
80 | 279 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 1:24.01 | |
81 | 287 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 1:24.30 | |
82 | 124 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 50 m | 1:24.60 | |
83 | 81 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 1:24.80 | |
84 | 160 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 1:25.69 | |
85 | 71 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 1:26.35 | |
86 | 258 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 1:30.63 | |
87 | 324 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:36.25 | ||
88 | 73 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 1:36.61 | |
89 | 277 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | ||
90 | 301 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 15, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:13.01 | |
2 | 234 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:25.73 | |
3 | 102 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 2:27.39 | |
4 | 86 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 2:33.50 | |
5 | 381 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:33.80 | |
6 | 378 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:42.58 | |
7 | 370 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 2:44.93 | |
8 | 5 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:50.82 | |
9 | 108 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 2:51.54 | |
10 | 10 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 2:54.63 | |
11 | 142 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 3:01.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 16, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:08.08 | |
2 | 208 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:09.86 | |
3 | 66 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:11.62 | |
4 | 54 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 2:12.19 | |
5 | 13 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:14.99 | |
6 | 338 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 2:15.18 | |
7 | 219 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:15.89 | |
8 | 224 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:16.95 | |
9 | 210 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 2:24.58 | |
10 | 350 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 2:31.99 | |
11 | 89 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 2:35.00 | |
12 | 192 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:37.13 | |
13 | 157 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:38.40 | |
14 | 101 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:38.75 | |
15 | 284 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 2:39.34 | |
16 | 295 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 2:43.06 | |
17 | 98 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 2:48.37 | |
18 | 100 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 3:05.06 | |
19 | 79 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 3:20.39 | |
20 | 271 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 3:26.35 | |
21 | 268 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 17, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 9:09.40 | |
2 | 381 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 9:31.03 | |
3 | 9 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 9:46.06 | |
4 | 339 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 9:50.97 | |
5 | 323 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 9:56.12 | |
6 | 215 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 10:05.00 | |
7 | 305 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 10:14.06 | |
8 | 207 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 10:14.72 | |
9 | 120 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 50 m | 10:29.21 | |
10 | 353 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 18, 12x50 Fri Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Kvik 1 | 1994 | KVIK | 50 m | 5:15.00 | ||
2 | 182 | Kvik 2 | 1994 | KVIK | 50 m | 5:40.00 | ||
3 | 356 | Vat Cph Mix 1 | 1993 | VAT CPH | 50 m | 5:54.32 | ||
4 | 357 | Vat Cph Mix 2 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 6:00.35 | ||
5 | 359 | Vat Cph Mix 3 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 6:00.78 | ||
6 | 300 | Rønne Mix Holdkap | 0 | RØNNE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 34.05 | |
2 | 303 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 34.18 | |
3 | 217 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 34.48 | |
4 | 50 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 34.65 | |
5 | 190 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 34.70 | |
6 | 58 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 34.99 | |
7 | 196 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 35.36 | |
8 | 234 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 35.60 | |
9 | 310 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 36.98 | |
10 | 286 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 37.54 | |
11 | 331 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 37.57 | |
12 | 211 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 37.80 | |
13 | 15 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 37.82 | |
14 | 174 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 37.93 | |
15 | 305 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 38.07 | |
16 | 6 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 38.11 | |
17 | 319 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 38.71 | |
18 | 326 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 38.97 | |
19 | 312 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 39.04 | |
20 | 342 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 39.13 | |
21 | 2 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 39.61 | |
22 | 329 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 39.84 | |
23 | 248 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 40.48 | |
24 | 24 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 50 m | 40.86 | |
25 | 292 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 41.29 | |
26 | 321 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 41.47 | |
27 | 110 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 41.51 | |
28 | 320 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 50 m | 41.57 | |
29 | 161 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 42.37 | |
30 | 247 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 42.48 | |
31 | 355 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 42.54 | |
32 | 314 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 42.92 | |
33 | 171 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 43.29 | |
34 | 193 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 50 m | 43.36 | |
35 | 69 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 43.76 | |
36 | 285 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 43.79 | |
37 | 289 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 44.25 | |
38 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 44.48 | |
39 | 19 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 50 m | 44.86 | |
40 | 31 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 45.36 | |
41 | 354 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 45.65 | |
42 | 267 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 45.93 | |
43 | 159 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 46.09 | |
44 | 253 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 46.99 | |
45 | 173 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 50 m | 47.04 | |
46 | 70 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 47.08 | |
47 | 17 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 48.48 | |
48 | 21 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 50 m | 48.92 | |
49 | 308 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 50 m | 49.58 | |
50 | 259 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 49.77 | |
51 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 50.24 | |
52 | 123 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 50 m | 50.41 | |
53 | 263 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 51.07 | |
54 | 166 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 51.11 | |
55 | 169 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 52.14 | |
56 | 122 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 50 m | 53.41 | |
57 | 251 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 53.79 | |
58 | 252 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 50 m | 56.39 | |
59 | 283 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 56.81 | |
60 | 266 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 56.94 | |
61 | 127 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 50 m | 58.02 | |
62 | 128 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 50 m | 58.75 | |
63 | 280 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 29.36 | |
2 | 56 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 31.67 | |
3 | 246 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 31.87 | |
4 | 301 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 50 m | 31.93 | ||
5 | 14 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 32.00 | |
6 | 363 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 32.62 | |
7 | 8 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 32.65 | |
8 | 349 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 32.97 | |
9 | 332 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 33.09 | |
10 | 210 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 33.52 | |
11 | 13 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 34.14 | |
12 | 37 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 50 m | 34.67 | |
13 | 340 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 35.15 | |
14 | 336 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 35.84 | |
15 | 256 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 36.25 | |
16 | 341 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 36.50 | |
17 | 93 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 36.52 | |
18 | 158 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 36.56 | |
19 | 307 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 37.13 | |
20 | 213 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 38.01 | |
21 | 265 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 38.57 | |
22 | 295 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 38.57 | |
23 | 255 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 39.10 | |
24 | 20 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 50 m | 39.33 | |
25 | 126 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 50 m | 39.73 | |
26 | 346 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 39.79 | |
27 | 270 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m | 40.48 | |
28 | 204 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 40.78 | |
29 | 284 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 41.23 | |
30 | 269 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 41.44 | |
31 | 101 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 41.50 | |
32 | 91 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 42.00 | |
33 | 343 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 43.12 | |
34 | 281 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 43.69 | |
35 | 95 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 44.79 | |
36 | 257 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 45.69 | |
37 | 26 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 50 m | 45.82 | |
38 | 111 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 46.09 | |
39 | 364 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 46.61 | |
40 | 275 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 46.64 | |
41 | 78 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 46.80 | |
42 | 25 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 50 m | 47.08 | |
43 | 94 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 47.44 | |
44 | 109 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 50 m | 47.78 | |
45 | 293 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 48.87 | |
46 | 290 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 49.08 | |
47 | 279 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 49.36 | |
48 | 106 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 49.98 | |
49 | 77 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 50.81 | |
50 | 179 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 51.17 | |
51 | 324 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 50 m | 52.01 | ||
52 | 260 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 52.41 | |
53 | 287 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 53.47 | |
54 | 29 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 50 m | 54.74 | |
55 | 124 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 50 m | 55.22 | |
56 | 71 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 1:13.33 | |
57 | 276 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | ||
58 | 277 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 21, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:07.05 | |
2 | 238 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 2:07.84 | |
3 | 67 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 2:08.16 | |
4 | 47 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 2:10.91 | |
5 | 190 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:11.48 | |
6 | 147 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:12.37 | |
7 | 201 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:12.67 | |
8 | 317 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 2:12.67 | |
9 | 323 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 2:14.08 | |
10 | 353 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 2:14.54 | |
11 | 102 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 2:14.85 | |
12 | 53 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:15.98 | |
13 | 148 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:16.08 | |
14 | 316 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 2:16.55 | |
15 | 197 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:16.56 | |
16 | 92 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 50 m | 2:17.22 | |
17 | 9 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:17.61 | |
18 | 64 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:17.61 | |
19 | 339 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:17.79 | |
20 | 43 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 2:18.52 | |
21 | 15 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:18.72 | |
22 | 3 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:18.94 | |
23 | 379 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:19.00 | |
24 | 116 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 2:19.39 | |
25 | 5 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:19.48 | |
26 | 86 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 2:19.59 | |
27 | 305 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 2:19.77 | |
28 | 342 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 2:19.99 | |
29 | 60 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:20.27 | |
30 | 326 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 2:20.90 | |
31 | 218 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:21.66 | |
32 | 115 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 2:21.80 | |
33 | 233 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 2:21.88 | |
34 | 44 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 2:22.32 | |
35 | 321 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:22.32 | |
36 | 230 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:22.62 | |
37 | 334 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 2:22.69 | |
38 | 199 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 2:23.23 | |
39 | 120 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 50 m | 2:24.23 | |
40 | 312 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 2:24.36 | |
41 | 142 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:25.05 | |
42 | 306 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 2:25.20 | |
43 | 282 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 2:27.23 | |
44 | 12 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 2:28.03 | |
45 | 84 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 2:28.31 | |
46 | 42 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:28.50 | |
47 | 174 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 2:28.78 | |
48 | 380 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:29.21 | |
49 | 236 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 2:29.57 | |
50 | 108 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 2:29.83 | |
51 | 168 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 2:30.86 | |
52 | 344 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 2:32.13 | |
53 | 335 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 2:35.61 | |
54 | 193 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 50 m | 2:36.50 | |
55 | 132 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:36.78 | |
56 | 41 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 2:37.21 | |
57 | 87 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 2:37.30 | |
58 | 311 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:38.47 | |
59 | 180 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 2:38.82 | |
60 | 161 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 2:38.88 | |
61 | 222 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 2:39.45 | |
62 | 314 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 2:40.60 | |
63 | 30 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 2:40.78 | |
64 | 244 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 2:41.67 | |
65 | 188 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 2:41.91 | |
66 | 152 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:42.09 | |
67 | 330 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 2:42.24 | |
68 | 200 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 2:42.36 | |
69 | 347 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 2:44.11 | |
70 | 107 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 2:45.27 | |
71 | 327 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 50 m | 2:45.75 | |
72 | 227 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 2:47.31 | |
73 | 309 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 2:47.38 | |
74 | 243 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 2:50.36 | |
75 | 27 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 50 m | 2:52.05 | |
76 | 162 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 2:54.09 | |
77 | 105 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 50 m | 2:54.93 | |
78 | 283 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 2:55.70 | |
79 | 85 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 50 m | 2:55.88 | |
80 | 308 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 50 m | 2:55.95 | |
81 | 17 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 2:56.20 | |
82 | 103 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 2:59.68 | |
83 | 272 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 3:07.26 | |
84 | 74 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 50 m | 3:10.91 | |
85 | 122 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 50 m | 3:14.91 | |
86 | 254 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 3:39.05 | |
87 | 252 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 50 m | ||
88 | 259 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | ||
89 | 273 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 22, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 1:49.02 | |
2 | 239 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 1:51.40 | |
3 | 206 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 1:54.66 | |
4 | 34 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:55.49 | |
5 | 208 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:56.21 | |
6 | 36 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 1:57.06 | |
7 | 35 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 1:57.22 | |
8 | 209 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 1:57.33 | |
9 | 54 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 1:58.31 | |
10 | 90 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:58.68 | |
11 | 348 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 1:59.31 | |
12 | 219 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:00.34 | |
13 | 45 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 2:00.66 | |
14 | 13 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:00.85 | |
15 | 57 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 2:00.88 | |
16 | 32 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:01.05 | |
17 | 338 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 2:01.56 | |
18 | 246 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:01.76 | |
19 | 4 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:01.90 | |
20 | 1 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:02.30 | |
21 | 14 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:02.80 | |
22 | 185 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:03.08 | |
23 | 117 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 2:03.14 | |
24 | 65 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 2:04.36 | |
25 | 33 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 50 m | 2:05.83 | |
26 | 49 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 2:07.07 | |
27 | 113 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:07.26 | |
28 | 114 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 2:07.31 | |
29 | 88 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 2:07.37 | |
30 | 37 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 50 m | 2:08.04 | |
31 | 151 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:09.92 | |
32 | 332 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 2:10.05 | |
33 | 38 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 50 m | 2:13.08 | |
34 | 194 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:15.03 | |
35 | 307 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 2:16.06 | |
36 | 164 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 2:16.58 | |
37 | 192 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:16.73 | |
38 | 125 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 50 m | 2:18.15 | |
39 | 93 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:18.16 | |
40 | 131 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:18.50 | |
41 | 350 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 2:18.77 | |
42 | 345 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 2:18.86 | |
43 | 39 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 2:19.15 | |
44 | 337 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 2:19.20 | |
45 | 295 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 2:19.44 | |
46 | 229 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 2:19.90 | |
47 | 184 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 2:20.92 | |
48 | 325 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 2:21.22 | |
49 | 351 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 2:21.59 | |
50 | 129 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 50 m | 2:21.77 | |
51 | 204 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 2:22.43 | |
52 | 297 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:25.11 | |
53 | 315 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 2:25.72 | |
54 | 109 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 50 m | 2:25.77 | |
55 | 377 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:26.00 | |
56 | 212 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 2:26.33 | |
57 | 96 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 2:30.21 | |
58 | 91 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 2:31.10 | |
59 | 346 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 2:31.55 | |
60 | 111 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 2:35.98 | |
61 | 82 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 2:36.34 | |
62 | 176 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 50 m | 2:41.80 | |
63 | 271 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 2:44.94 | |
64 | 104 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 2:45.03 | |
65 | 241 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 2:47.98 | |
66 | 288 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 2:50.19 | |
67 | 293 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 2:50.38 | |
68 | 26 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 50 m | 2:50.43 | |
69 | 296 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 2:54.45 | |
70 | 80 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 2:55.44 | |
71 | 294 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 2:55.48 | |
72 | 23 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 50 m | 2:57.63 | |
73 | 72 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 2:59.32 | |
74 | 298 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 3:01.13 | |
75 | 16 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 50 m | 3:01.55 | |
76 | 79 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 3:03.13 | |
77 | 71 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 3:06.54 | |
78 | 268 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 3:07.52 | |
79 | 81 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 3:11.85 | |
80 | 260 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 3:19.80 | |
81 | 258 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | ||
82 | 274 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | ||
83 | 299 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:01.40 | |
2 | 240 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:01.77 | |
3 | 52 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:07.26 | |
4 | 323 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:08.52 | |
5 | 62 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:08.70 | |
6 | 63 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:08.72 | |
7 | 198 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:11.61 | |
8 | 310 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:12.25 | |
9 | 378 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:13.57 | |
10 | 231 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 1:13.87 | |
11 | 112 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:13.94 | |
12 | 316 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:14.23 | |
13 | 321 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 1:14.32 | |
14 | 329 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 1:14.89 | |
15 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 1:14.98 | |
16 | 319 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 1:15.03 | |
17 | 12 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:15.04 | |
18 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:15.23 | |
19 | 59 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:15.30 | |
20 | 199 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 1:15.45 | |
21 | 135 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 1:15.82 | |
22 | 165 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 1:15.92 | |
23 | 5 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:16.88 | |
24 | 326 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 1:17.07 | |
25 | 203 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 1:17.12 | |
26 | 342 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 1:17.12 | |
27 | 116 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:17.31 | |
28 | 370 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:17.34 | |
29 | 178 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 1:18.01 | |
30 | 120 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 50 m | 1:18.18 | |
31 | 153 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:18.31 | |
32 | 235 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 1:19.10 | |
33 | 7 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 1:19.15 | |
34 | 43 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 1:19.31 | |
35 | 41 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 1:19.49 | |
36 | 92 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 50 m | 1:19.66 | |
37 | 102 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:19.66 | |
38 | 30 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 1:20.17 | |
39 | 311 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 1:20.43 | |
40 | 306 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 1:20.82 | |
41 | 286 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 1:21.65 | |
42 | 322 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 1:21.66 | |
43 | 330 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 1:21.74 | |
44 | 105 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 50 m | 1:22.08 | |
45 | 232 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 1:22.57 | |
46 | 331 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:22.63 | |
47 | 354 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 1:22.97 | |
48 | 282 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 1:23.14 | |
49 | 309 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 1:23.66 | |
50 | 18 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 50 m | 1:24.56 | |
51 | 21 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 50 m | 1:24.64 | |
52 | 355 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 1:25.30 | |
53 | 335 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 1:25.51 | |
54 | 118 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 50 m | 1:26.57 | |
55 | 107 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 1:29.53 | |
56 | 110 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 1:30.84 | |
57 | 171 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 1:31.05 | |
58 | 347 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 1:32.41 | |
59 | 327 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 50 m | 1:33.51 | |
60 | 253 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 1:35.25 | |
61 | 69 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 1:36.50 | |
62 | 166 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 1:37.31 | |
63 | 320 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 50 m | 1:37.79 | |
64 | 83 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 1:37.83 | |
65 | 308 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 50 m | 1:39.62 | |
66 | 263 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 1:40.01 | |
67 | 177 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 1:40.52 | |
68 | 262 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 1:41.78 | |
69 | 266 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | 1:46.41 | |
70 | 74 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 50 m | 1:46.81 | |
71 | 128 | Sohn Ida | 2008 | RØNNE | 0822AD | 50 m | 1:47.44 | |
72 | 251 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 1:48.17 | |
73 | 254 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 1:48.37 | |
74 | 167 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 1:48.48 | |
75 | 127 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 50 m | 1:50.33 | |
76 | 119 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 50 m | 1:54.55 | |
77 | 280 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 58.76 | |
2 | 51 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 1:00.14 | |
3 | 14 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:01.60 | |
4 | 223 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 1:02.95 | |
5 | 4 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:02.96 | |
6 | 61 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 1:04.24 | |
7 | 49 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 1:06.15 | |
8 | 304 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 1:07.06 | |
9 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:08.87 | |
10 | 345 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 1:09.56 | |
11 | 113 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:09.75 | |
12 | 336 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 1:10.59 | |
13 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:12.67 | |
14 | 256 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 1:13.82 | |
15 | 100 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 1:13.93 | |
16 | 337 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 1:14.24 | |
17 | 22 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 50 m | 1:14.61 | |
18 | 276 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 1:14.92 | |
19 | 191 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 50 m | 1:15.51 | |
20 | 297 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:16.31 | |
21 | 371 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:18.61 | |
22 | 78 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 1:19.30 | |
23 | 133 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:19.54 | |
24 | 20 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 50 m | 1:19.55 | |
25 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:20.44 | |
26 | 99 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 1:21.33 | |
27 | 29 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 50 m | 1:21.68 | |
28 | 220 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 1:21.99 | |
29 | 205 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 1:22.46 | |
30 | 275 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 1:22.58 | |
31 | 281 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 1:23.19 | |
32 | 269 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 1:25.98 | |
33 | 287 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 1:27.91 | |
34 | 298 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 1:28.81 | |
35 | 290 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:29.58 | |
36 | 288 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 1:30.73 | |
37 | 278 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | 1:33.41 | |
38 | 96 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:34.61 | |
39 | 324 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 50 m | 1:36.65 | ||
40 | 294 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 1:38.35 | |
41 | 104 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 1:39.71 | |
42 | 81 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 1:41.03 | |
43 | 73 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 1:43.00 | |
44 | 279 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 1:47.39 | |
45 | 258 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 1:48.34 | |
46 | 75 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 1:52.03 | |
47 | 277 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 25, 400m Medley Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 4:52.09 | |
2 | 234 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 5:11.44 | |
3 | 381 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 5:19.40 | |
4 | 47 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 5:23.96 | |
5 | 215 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 5:30.61 | |
6 | 60 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 5:32.14 | |
7 | 9 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 5:37.79 | |
8 | 86 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 5:37.83 | |
9 | 10 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 5:42.49 | |
10 | 319 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 5:49.52 | |
11 | 233 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 5:49.66 | |
12 | 59 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 5:55.69 | |
13 | 87 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 6:13.17 | |
14 | 339 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 6:13.72 | |
15 | 108 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 6:17.21 | |
16 | 227 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 50 m | 7:02.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 26, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 4:21.84 | |
2 | 206 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:37.65 | |
3 | 224 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 4:38.59 | |
4 | 32 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 4:40.31 | |
5 | 54 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:45.79 | |
6 | 36 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 4:50.85 | |
7 | 90 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 4:51.45 | |
8 | 101 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 4:54.41 | |
9 | 219 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 4:54.83 | |
10 | 367 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 4:57.97 | |
11 | 35 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 4:58.22 | |
12 | 192 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 5:03.83 | |
13 | 114 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 5:07.00 | |
14 | 338 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 5:11.90 | |
15 | 11 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 5:11.98 | |
16 | 140 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 5:12.21 | |
17 | 350 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 5:26.26 | |
18 | 98 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 5:27.63 | |
19 | 89 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 5:29.97 | |
20 | 295 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 5:35.54 | |
21 | 106 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 6:20.00 | |
22 | 299 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 6:25.44 | |
23 | 364 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 6:52.70 | |
24 | 95 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 7:04.88 | |
25 | 72 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | ||
26 | 77 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | ||
27 | 79 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 27, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 27.09 | |
2 | 201 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 27.57 | |
3 | 303 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 27.75 | |
4 | 67 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 28.12 | |
5 | 112 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 28.12 | |
6 | 52 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 28.43 | |
7 | 40 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 28.49 | |
8 | 310 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 28.50 | |
9 | 217 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 28.55 | |
10 | 323 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 28.75 | |
11 | 353 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 28.79 | |
12 | 50 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 28.80 | |
13 | 316 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 28.94 | |
14 | 317 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 29.11 | |
15 | 53 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 29.15 | |
16 | 230 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 29.32 | |
17 | 6 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 29.35 | |
18 | 62 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 29.41 | |
19 | 326 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 50 m | 29.55 | |
20 | 64 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 29.61 | |
21 | 197 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 29.62 | |
22 | 312 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 29.62 | |
23 | 215 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 29.65 | |
24 | 199 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 29.71 | |
25 | 248 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 29.75 | |
26 | 342 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 29.76 | |
27 | 3 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 29.79 | |
28 | 43 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 29.83 | |
29 | 15 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 29.88 | |
30 | 221 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 30.13 | |
31 | 218 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 30.16 | |
32 | 116 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 30.23 | |
33 | 7 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 30.28 | |
34 | 24 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 50 m | 30.45 | |
35 | 198 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 30.48 | |
36 | 305 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 30.53 | |
37 | 63 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 30.56 | |
38 | 42 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 30.58 | |
39 | 92 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 50 m | 30.66 | |
40 | 115 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 30.68 | |
41 | 306 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 30.72 | |
42 | 44 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 30.75 | |
43 | 207 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 30.86 | |
44 | 41 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 31.17 | |
45 | 319 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 31.21 | |
46 | 321 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 31.30 | |
47 | 165 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 50 m | 31.36 | |
48 | 236 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 31.37 | |
49 | 322 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 31.46 | |
50 | 178 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 50 m | 31.58 | |
51 | 231 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 31.65 | |
52 | 211 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 31.73 | |
53 | 233 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 50 m | 31.95 | |
54 | 12 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 31.96 | |
55 | 84 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 31.98 | |
56 | 123 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 50 m | 32.23 | |
57 | 168 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 32.25 | |
58 | 282 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 32.28 | |
59 | 120 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 50 m | 32.33 | |
60 | 334 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 32.43 | |
61 | 222 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 32.50 | |
62 | 19 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 50 m | 32.55 | |
63 | 200 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 32.73 | |
64 | 335 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 50 m | 32.84 | |
65 | 344 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 50 m | 32.86 | |
66 | 30 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 32.90 | |
67 | 188 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 32.95 | |
68 | 180 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 33.11 | |
69 | 18 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 50 m | 33.13 | |
70 | 292 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 33.41 | |
71 | 232 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 33.43 | |
72 | 330 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 33.56 | |
73 | 132 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 33.74 | |
74 | 162 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 33.80 | |
75 | 311 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 33.85 | |
76 | 259 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 50 m | 34.01 | |
77 | 118 | Andersen Rebecca | 2003 | RØNNE | 0304AW | 50 m | 34.09 | |
78 | 309 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 50 m | 34.15 | |
79 | 289 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 34.20 | |
80 | 27 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 50 m | 34.72 | |
81 | 243 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 34.81 | |
82 | 173 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 50 m | 34.96 | |
83 | 159 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 50 m | 35.34 | |
84 | 320 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 50 m | 35.50 | |
85 | 85 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 50 m | 35.73 | |
86 | 235 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 35.79 | |
87 | 267 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 50 m | 35.99 | |
88 | 347 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 36.06 | |
89 | 31 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 36.17 | |
90 | 17 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 36.27 | |
91 | 327 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 50 m | 36.28 | |
92 | 169 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 36.34 | |
93 | 308 | Hein Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0518AO | 50 m | 36.34 | |
94 | 252 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 50 m | 37.01 | |
95 | 166 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 37.11 | |
96 | 177 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 37.31 | |
97 | 83 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | 37.40 | |
98 | 273 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | 37.72 | |
99 | 285 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 37.73 | |
100 | 119 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 50 m | 38.13 | |
101 | 167 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 38.70 | |
102 | 127 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 50 m | 38.72 | |
103 | 272 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 38.88 | |
104 | 283 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 50 m | 38.89 | |
105 | 262 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 39.95 | |
106 | 74 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 50 m | 40.31 | |
107 | 122 | Christiansen Sofie | 2005 | RØNNE | 0558AV | 50 m | 40.34 | |
108 | 251 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 50 m | 41.99 | |
109 | 280 | Tygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 23.93 | |
2 | 239 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 24.40 | |
3 | 34 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 24.68 | |
4 | 209 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 24.84 | |
5 | 45 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 25.35 | |
6 | 348 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 25.35 | |
7 | 57 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 25.41 | |
8 | 36 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 50 m | 25.51 | |
9 | 117 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 25.54 | |
10 | 185 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 25.67 | |
11 | 90 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 25.78 | |
12 | 113 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 25.78 | |
13 | 65 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 25.86 | |
14 | 170 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 26.00 | |
15 | 13 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 26.17 | |
16 | 33 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 50 m | 26.19 | |
17 | 66 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 26.39 | |
18 | 301 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 50 m | 26.50 | ||
19 | 56 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 26.67 | |
20 | 304 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 26.79 | |
21 | 38 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 50 m | 26.81 | |
22 | 369 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 26.96 | |
23 | 49 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 27.03 | |
24 | 37 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 50 m | 27.12 | |
25 | 1 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 27.21 | |
26 | 246 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 27.24 | |
27 | 363 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 27.24 | |
28 | 51 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 27.25 | |
29 | 223 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 27.33 | |
30 | 349 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 27.34 | |
31 | 8 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 27.44 | |
32 | 89 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 27.76 | |
33 | 121 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 50 m | 27.86 | |
34 | 265 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 27.96 | |
35 | 98 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 28.03 | |
36 | 164 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 28.07 | |
37 | 270 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 50 m | 28.13 | |
38 | 125 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 50 m | 28.39 | |
39 | 210 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 28.48 | |
40 | 371 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 28.57 | |
41 | 340 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 28.65 | |
42 | 172 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 28.69 | |
43 | 184 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 50 m | 28.74 | |
44 | 337 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 28.74 | |
45 | 341 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 28.75 | |
46 | 325 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 29.03 | |
47 | 336 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 50 m | 29.03 | |
48 | 39 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 29.05 | |
49 | 88 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 29.11 | |
50 | 307 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 29.14 | |
51 | 229 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 29.27 | |
52 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 29.41 | |
53 | 158 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 29.43 | |
54 | 100 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 29.46 | |
55 | 345 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 50 m | 29.97 | |
56 | 129 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 50 m | 30.04 | |
57 | 255 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 30.22 | |
58 | 22 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 50 m | 30.29 | |
59 | 276 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 30.51 | |
60 | 16 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 50 m | 30.55 | |
61 | 315 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 30.56 | |
62 | 297 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 30.64 | |
63 | 191 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 50 m | 30.97 | |
64 | 126 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 50 m | 31.08 | |
65 | 205 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 31.48 | |
66 | 82 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 31.49 | |
67 | 109 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 50 m | 31.49 | |
68 | 343 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 31.67 | |
69 | 281 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 50 m | 32.32 | |
70 | 99 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 32.67 | |
71 | 346 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 50 m | 32.79 | |
72 | 176 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 50 m | 33.18 | |
73 | 241 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 33.27 | |
74 | 91 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 50 m | 33.34 | |
75 | 274 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | 33.41 | |
76 | 220 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 33.49 | |
77 | 298 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 50 m | 33.69 | |
78 | 23 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 50 m | 34.04 | |
79 | 94 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 34.12 | |
80 | 29 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 50 m | 34.26 | |
81 | 78 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 34.49 | |
82 | 179 | Trærup Valdemar | 2005 | SOLRØD | 0531AN | 50 m | 34.57 | |
83 | 364 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 34.65 | |
84 | 257 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 34.79 | |
85 | 104 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 34.94 | |
86 | 324 | Selivanov Grigory | 2004 | VAT CPH-MK | 50 m | 35.08 | ||
87 | 26 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 50 m | 35.18 | |
88 | 293 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 35.30 | |
89 | 368 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 35.36 | |
90 | 111 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 50 m | 35.41 | |
91 | 271 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 35.61 | |
92 | 268 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 35.88 | |
93 | 296 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 36.13 | |
94 | 25 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 50 m | 36.21 | |
95 | 294 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 36.35 | |
96 | 72 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 36.64 | |
97 | 290 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 36.85 | |
98 | 277 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 50 m | 37.11 | |
99 | 80 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | 37.48 | |
100 | 288 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 37.64 | |
101 | 260 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 50 m | 37.83 | |
102 | 160 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 37.96 | |
103 | 75 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 39.40 | |
104 | 73 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 39.65 | |
105 | 81 | Rahr Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 39.85 | |
106 | 287 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 40.12 | |
107 | 124 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 50 m | 40.39 | |
108 | 76 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | 40.42 | |
109 | 279 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 40.97 | |
110 | 71 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 41.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 29, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:36.75 | |
2 | 303 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 2:38.94 | |
3 | 379 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:39.92 | |
4 | 40 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 2:40.05 | |
5 | 50 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 50 m | 2:41.90 | |
6 | 196 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 2:43.81 | |
7 | 58 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:43.99 | |
8 | 310 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 2:52.09 | |
9 | 240 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:53.16 | |
10 | 142 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:53.55 | |
11 | 305 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 2:55.78 | |
12 | 60 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:56.57 | |
13 | 9 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:56.59 | |
14 | 342 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 2:58.01 | |
15 | 135 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 3:00.70 | |
16 | 329 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 3:00.98 | |
17 | 286 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 3:02.45 | |
18 | 380 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 3:05.40 | |
19 | 174 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 3:07.10 | |
20 | 244 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 50 m | 3:10.02 | |
21 | 314 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 3:12.74 | |
22 | 110 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 3:14.12 | |
23 | 2 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 3:14.17 | |
24 | 355 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 3:14.36 | |
25 | 203 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 3:16.00 | |
26 | 320 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 50 m | 3:18.02 | |
27 | 161 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 3:18.50 | |
28 | 247 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 3:19.25 | |
29 | 171 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 3:21.76 | |
30 | 285 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 3:25.83 | |
31 | 374 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 3:28.21 | |
32 | 70 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 50 m | 3:31.64 | |
33 | 21 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 50 m | 3:33.36 | |
34 | 69 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 50 m | 3:34.41 | |
35 | 31 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 3:37.65 | |
36 | 153 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 3:38.54 | |
37 | 253 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 3:38.59 | |
38 | 85 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 50 m | 3:53.07 | |
39 | 262 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 4:13.65 | |
40 | 272 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 4:18.99 | |
41 | 254 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 4:27.32 | |
42 | 83 | Vad Eszter | 2007 | NYBORG | 0716AK | 50 m | ||
43 | 173 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 30, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:15.21 | |
2 | 46 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:20.52 | |
3 | 206 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 2:32.85 | |
4 | 332 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 2:33.56 | |
5 | 32 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:35.41 | |
6 | 349 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 2:42.60 | |
7 | 213 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 2:44.40 | |
8 | 192 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 50 m | 2:46.32 | |
9 | 194 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 50 m | 2:46.61 | |
10 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:46.86 | |
11 | 1 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:49.04 | |
12 | 377 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:51.71 | |
13 | 212 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 50 m | 2:52.42 | |
14 | 93 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 2:54.19 | |
15 | 341 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 2:54.73 | |
16 | 20 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 50 m | 2:55.03 | |
17 | 133 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 2:56.52 | |
18 | 256 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 2:59.52 | |
19 | 100 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 50 m | 3:04.80 | |
20 | 204 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 50 m | 3:05.15 | |
21 | 351 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 3:05.48 | |
22 | 158 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 50 m | 3:05.99 | |
23 | 99 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 3:08.34 | |
24 | 299 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 3:18.40 | |
25 | 269 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 3:26.08 | |
26 | 25 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 50 m | 3:31.58 | |
27 | 241 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 50 m | 3:31.70 | |
28 | 275 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 3:38.19 | |
29 | 76 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | 3:54.34 | |
30 | 124 | Koefoed-Holm Anders | 2006 | RØNNE | 0649AF | 50 m | 4:01.02 | |
31 | 75 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 4:07.99 | |
32 | 73 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 4:31.52 | |
33 | 278 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | ||
34 | 284 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:00.87 | |
2 | 238 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 1:02.44 | |
3 | 234 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:04.03 | |
4 | 353 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 1:05.42 | |
5 | 202 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 1:05.45 | |
6 | 370 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:07.08 | |
7 | 230 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:07.17 | |
8 | 102 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:07.41 | |
9 | 248 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:07.58 | |
10 | 218 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:08.04 | |
11 | 86 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 50 m | 1:08.84 | |
12 | 52 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:10.98 | |
13 | 3 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:11.13 | |
14 | 215 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 50 m | 1:11.52 | |
15 | 201 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:11.60 | |
16 | 62 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:11.74 | |
17 | 59 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:11.77 | |
18 | 24 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 50 m | 1:11.96 | |
19 | 5 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:12.26 | |
20 | 47 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:12.45 | |
21 | 339 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:12.72 | |
22 | 6 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 1:12.93 | |
23 | 217 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:12.98 | |
24 | 148 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:13.09 | |
25 | 333 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:13.59 | |
26 | 334 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:14.55 | |
27 | 197 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:15.13 | |
28 | 147 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:15.77 | |
29 | 108 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 50 m | 1:16.34 | |
30 | 207 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:17.31 | |
31 | 84 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 1:17.50 | |
32 | 112 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:17.55 | |
33 | 342 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 1:17.59 | |
34 | 292 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 1:17.73 | |
35 | 10 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:17.82 | |
36 | 7 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 1:17.93 | |
37 | 42 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 1:18.00 | |
38 | 322 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 1:18.59 | |
39 | 331 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:18.62 | |
40 | 198 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:19.39 | |
41 | 44 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 50 m | 1:19.80 | |
42 | 115 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:19.88 | |
43 | 105 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | RINGSTED | 0564AN | 50 m | 1:20.56 | |
44 | 107 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 50 m | 1:21.36 | |
45 | 19 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 50 m | 1:21.44 | |
46 | 374 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:24.12 | |
47 | 27 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 50 m | 1:24.59 | |
48 | 18 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 50 m | 1:24.87 | |
49 | 168 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 50 m | 1:25.18 | |
50 | 354 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 50 m | 1:27.85 | |
51 | 243 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 1:29.19 | |
52 | 211 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 1:29.26 | |
53 | 289 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:29.77 | |
54 | 123 | Jørgensen Mette Tofte | 2003 | RØNNE | 0322AR | 50 m | 1:31.51 | |
55 | 263 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 1:33.60 | |
56 | 87 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 50 m | 1:33.74 | |
57 | 169 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 50 m | 1:43.63 | |
58 | 119 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 50 m | 1:51.54 | |
59 | 266 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | ||
60 | 273 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Albertslund Vagt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 55.51 | |
2 | 223 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 57.36 | |
3 | 239 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 57.61 | |
4 | 209 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 58.57 | |
5 | 46 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 58.95 | |
6 | 224 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 59.67 | |
7 | 51 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 59.93 | |
8 | 13 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:00.48 | |
9 | 54 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 1:00.69 | |
10 | 66 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 1:00.70 | |
11 | 57 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:01.96 | |
12 | 338 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 1:02.13 | |
13 | 117 | Almeborg Nikolaj | 2000 | RØNNE | 0097AN | 50 m | 1:02.38 | |
14 | 219 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 1:02.58 | |
15 | 210 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 1:02.70 | |
16 | 45 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 1:03.24 | |
17 | 114 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 1:03.61 | |
18 | 34 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 50 m | 1:03.83 | |
19 | 33 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 50 m | 1:03.92 | |
20 | 185 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 1:03.96 | |
21 | 35 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 1:03.98 | |
22 | 304 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 1:04.23 | |
23 | 350 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:04.74 | |
24 | 340 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 1:04.77 | |
25 | 151 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:05.63 | |
26 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:05.80 | |
27 | 14 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:06.08 | |
28 | 121 | Berlin Malte | 2005 | RØNNE | 0525AK | 50 m | 1:06.76 | |
29 | 348 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 1:07.28 | |
30 | 39 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 50 m | 1:07.48 | |
31 | 140 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:07.59 | |
32 | 48 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:07.98 | |
33 | 88 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 1:09.38 | |
34 | 8 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:09.71 | |
35 | 101 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 1:11.10 | |
36 | 229 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 1:11.79 | |
37 | 98 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 1:12.09 | |
38 | 172 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 50 m | 1:12.47 | |
39 | 284 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 1:12.78 | |
40 | 22 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 50 m | 1:13.27 | |
41 | 129 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 50 m | 1:14.31 | |
42 | 125 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 50 m | 1:14.57 | |
43 | 369 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 50 m | 1:14.67 | |
44 | 11 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:14.95 | |
45 | 96 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 50 m | 1:15.52 | |
46 | 126 | Rasch Malte | 2004 | RØNNE | 0403AH | 50 m | 1:16.06 | |
47 | 16 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 50 m | 1:17.48 | |
48 | 325 | Simson Nicholas | 2005 | VAT CPH-MK | 0527AB | 50 m | 1:17.65 | |
49 | 315 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 1:20.88 | |
50 | 271 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 1:23.10 | |
51 | 82 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 1:25.28 | |
52 | 38 | Daugelis Alens | 2002 | HOLBÆK | 0275AJ | 50 m | 1:25.66 | |
53 | 343 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 50 m | 1:25.99 | |
54 | 220 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 50 m | 1:26.32 | |
55 | 164 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 50 m | 1:26.48 | |
56 | 23 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 50 m | 1:27.49 | |
57 | 95 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 1:28.21 | |
58 | 79 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 1:28.45 | |
59 | 94 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 1:30.33 | |
60 | 160 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 1:31.36 | |
61 | 268 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 50 m | 1:31.85 | |
62 | 89 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 1:32.37 | |
63 | 106 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 1:33.40 | |
64 | 296 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:37.15 | |
65 | 255 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 50 m | 1:38.45 | |
66 | 257 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 50 m | 1:39.21 | |
67 | 368 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:40.39 | |
68 | 77 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 1:41.79 | |
69 | 258 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 50 m | 1:54.27 | |
70 | 76 | Mortensen Emil B. | 2006 | NYBORG | 0667AF | 50 m | 1:55.43 | |
71 | 80 | Okkerholm Alexander | 2005 | NYBORG | 0535AJ | 50 m | ||
72 | 265 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | ||
73 | 274 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | ||
74 | 278 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 0361AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 33, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 15:57.54 | |
2 | 219 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 16:20.48 | |
3 | 54 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 16:31.35 | |
4 | 246 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 16:52.75 | |
5 | 137 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 16:55.60 | |
6 | 338 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 17:05.56 | |
7 | 151 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 17:24.79 | |
8 | 129 | Studsgaard William | 2004 | RØNNE | 0433AK | 50 m | 19:50.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |
Løb 34, 6x50 Fri Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Kvik 1 | 1994 | KVIK | 50 m | 2:37.50 | ||
2 | 182 | Kvik 2 | 1994 | KVIK | 50 m | 2:48.00 | ||
3 | 356 | Vat Cph Mix 1 | 1993 | VAT CPH | 50 m | 2:52.78 | ||
4 | 358 | Vat Cph Mix 2 | 1993 | VAT CPH | 50 m | 2:55.89 | ||
5 | 359 | Vat Cph Mix 3 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 2:58.32 | ||
6 | 360 | Vat Cph Mix 4 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 2:59.67 | ||
7 | 361 | Vat Cph Mix 5 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 3:00.22 | ||
8 | 362 | Vat Cph Mix 6 | 1999 | VAT CPH | 50 m | 3:03.21 | ||
9 | 68 | Nyborg Mix | 0 | NYBORG | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 maj 2018 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 19:29 |