Program för Strängnäs Simcup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Strängnäs Simcup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
22 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Strängnäs |
|
Utskriftstid |
08:36 |
|
|
Arrangör |
Strängnäs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
Henry Israelsson |
2006 |
AK9706 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
34 |
3 |
Carl Larsson |
2006 |
AO6306 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
50 |
4 |
Eric Åhlén |
2006 |
AA1506 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
43 |
5 |
Jacky Thai |
2007 |
AF8707 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
64 |
1 |
Hugo Eriksson |
2006 |
AF8306 |
FINSPÅNG |
|
25m |
|
|
199 |
2 |
Elias Arvidsson |
2005 |
AN7705 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
44 |
3 |
Gustav Thorsén |
2004 |
AI4104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:34.88 |
|
90 |
4 |
Oliver Harper |
2005 |
AD2705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:35.14 |
|
45 |
5 |
Olle Thorsén |
2006 |
AA6706 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
99 |
6 |
Anton Lind |
2006 |
AB1906 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
85 |
1 |
Elijas Eriksson |
2005 |
AG6905 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:31.43 |
|
89 |
2 |
Marcus Hansson |
2005 |
AD7705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:26.96 |
|
165 |
3 |
Ludvig Persson |
2004 |
AD9304 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:24.65 |
|
172 |
4 |
Axel Öjert |
2003 |
BA0303 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:25.88 |
|
111 |
5 |
Simon Söderberg |
2006 |
AE9706 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:29.96 |
|
28 |
6 |
Johannes Eriksson |
2002 |
AM4902 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:32.91 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
175 |
1 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
1:22.95 |
|
184 |
2 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:18.49 |
|
185 |
3 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
1:00.64 |
|
187 |
4 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
1:01.06 |
|
109 |
5 |
Ludwig Skantz |
2005 |
AE6705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:19.05 |
|
183 |
6 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
50m |
1:22.99 |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 april 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
08:36 |
|