Ohjelma Elixia Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 9
|
Kilpailu |
Elixia Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
14 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
08:35 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
14 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 9, 100m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (14) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
07A748 |
Gladius |
|
50m |
|
|
2 |
Lauri Rantsi |
2008 |
08A124 |
Vanders |
|
25m |
|
|
3 |
Peik Pasanen |
2007 |
07A477 |
Vanders |
|
25m |
|
|
4 |
Jun Kojima |
1971 |
71A075 |
Vanders |
|
25m |
|
|
5 |
Elias Nord |
2008 |
08A149 |
Vanders |
|
25m |
|
|
6 |
Otto Harju |
2008 |
08A070 |
Vanders |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eetu Lahtinen |
2007 |
07A613 |
Gladius |
|
50m |
1:48.73 |
1:48.73 |
2 |
Iikka Liitola |
2008 |
08A102 |
RiUS |
|
25m |
1:39.52 |
1:41.52 |
3 |
Patrik Ventus |
2007 |
07A204 |
SGR |
|
25m |
1:37.48 |
1:39.48 |
4 |
Noel Ehrlund |
2007 |
07A533 |
Gladius |
|
25m |
1:39.44 |
1:41.44 |
5 |
Joonatan Paalanen |
2006 |
06A276 |
RiUS |
|
25m |
1:40.77 |
1:42.77 |
6 |
Antony Tran |
2009 |
09A076 |
SD |
|
25m |
1:50.99 |
1:52.99 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Miika Toivonen |
2007 |
07A089 |
RiUS |
|
25m |
1:36.13 |
1:38.13 |
2 |
Mike Hongisto |
2006 |
06A957 |
Octopus |
|
25m |
1:34.24 |
1:36.24 |
3 |
Nikolas Ruotsalo |
2006 |
06A802 |
Octopus |
|
25m |
1:27.69 |
1:29.69 |
4 |
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
05A126 |
Vanders |
|
25m |
1:27.85 |
1:29.85 |
5 |
Kasperi Hauta-Aho |
2006 |
06A334 |
Octopus |
|
25m |
1:35.97 |
1:37.97 |
6 |
Eero Tarkiainen |
2006 |
06A553 |
UH |
|
25m |
1:36.35 |
1:38.35 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Daniel Guzhov |
2006 |
06A605 |
Vanders |
|
50m |
1:25.56 |
1:25.56 |
2 |
Ville Nieminen |
2004 |
04B274 |
UH |
|
25m |
1:19.77 |
1:21.77 |
3 |
Aleksander Sibirtsev |
2005 |
05A949 |
Vanders |
|
50m |
1:20.23 |
1:20.23 |
4 |
Ahti Liimatainen |
2005 |
05A800 |
HU |
|
25m |
1:18.37 |
1:20.37 |
5 |
Eemi Niininen |
2004 |
04B126 |
UH |
|
25m |
1:21.46 |
1:23.46 |
6 |
Jonne Mustalahti |
2005 |
05A560 |
RiUS |
|
25m |
1:26.82 |
1:28.82 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Alex Karlsson |
2006 |
06A469 |
BS-PU |
|
25m |
1:17.77 |
1:19.77 |
2 |
Johannes Kauppinen |
2005 |
05A992 |
HaUS |
|
25m |
1:17.17 |
1:19.17 |
3 |
Oscar Westerberg |
2005 |
05A519 |
Cetus |
|
50m |
1:18.91 |
1:18.91 |
4 |
Verner Lammassaari |
2004 |
04A838 |
Octopus |
|
25m |
1:17.13 |
1:19.13 |
5 |
Ivan Gavrilov |
2005 |
05A769 |
Cetus |
|
50m |
1:19.62 |
1:19.62 |
6 |
André Salmi |
2006 |
06A148 |
SGR |
|
50m |
1:20.09 |
1:20.09 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksi Määttä |
2005 |
05A505 |
AQUILA |
|
25m |
1:16.36 |
1:18.36 |
2 |
Joel Lipponen |
2004 |
04B103 |
UH |
|
25m |
1:15.13 |
1:17.13 |
3 |
Aron Forslund |
2005 |
05A526 |
BS-PU |
|
50m |
1:16.83 |
1:16.83 |
4 |
Sampo Nord |
2005 |
05A071 |
Vanders |
|
25m |
1:15.03 |
1:17.03 |
5 |
Mark Kellinsalmi |
2007 |
07A341 |
SD |
|
25m |
1:16.27 |
1:18.27 |
6 |
Aaro Imppola |
2006 |
06A298 |
UH |
|
50m |
1:18.42 |
1:18.42 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Daniel Kajava |
2007 |
07A391 |
USH |
|
25m |
1:14.46 |
1:16.46 |
2 |
Lasse Niemi |
2006 |
06A032 |
HU |
|
50m |
1:15.89 |
1:15.89 |
3 |
Linus Rutanen |
2004 |
04B131 |
BS-PU |
|
25m |
1:13.61 |
1:15.61 |
4 |
Henri Erlund |
2003 |
03A226 |
HTU |
|
25m |
1:13.79 |
1:15.79 |
5 |
Saku Ahde |
2003 |
03A063 |
HTU |
|
25m |
1:14.41 |
1:16.41 |
6 |
Eeli Partanen |
2005 |
05A202 |
Cetus |
|
25m |
1:14.70 |
1:16.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuli Seger |
2005 |
05A605 |
Octopus |
|
50m |
1:15.54 |
1:15.54 |
2 |
Eemil Reijonen |
2005 |
05A746 |
Cetus |
|
50m |
1:15.03 |
1:15.03 |
3 |
Mikael Böckerman |
2006 |
06A338 |
Gladius |
|
50m |
1:13.93 |
1:13.93 |
4 |
Miska Sarkkinen |
2005 |
05A510 |
HU |
|
50m |
1:14.26 |
1:14.26 |
5 |
Toni Muurman |
2005 |
05A990 |
HaUS |
|
25m |
1:13.41 |
1:15.41 |
6 |
Topias Ojanen |
2002 |
02A862 |
RiUS |
|
25m |
1:13.55 |
1:15.55 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksi Alanko |
2003 |
03A301 |
RiUS |
|
50m |
1:13.38 |
1:13.38 |
2 |
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
06A133 |
SD |
|
25m |
1:10.95 |
1:12.95 |
3 |
Aleksandr Logvin |
2006 |
06A001 |
Vanders |
|
50m |
1:12.48 |
1:12.48 |
4 |
Valtteri Muranen |
2005 |
05A496 |
AQUILA |
|
25m |
1:10.52 |
1:12.52 |
5 |
Sebastian Stenbacka |
2002 |
02A472 |
Octopus |
|
50m |
1:12.96 |
1:12.96 |
6 |
Sami Pönkä |
2003 |
03A583 |
Vanders |
|
50m |
1:13.58 |
1:13.58 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
William Fagerstedt |
2005 |
05A803 |
BS-PU |
|
25m |
1:10.05 |
1:12.05 |
2 |
Akseli Korhonen |
2001 |
01B359 |
HaUS |
|
25m |
1:08.88 |
1:10.88 |
3 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
50m |
1:08.62 |
1:08.62 |
4 |
Samu Virtanen |
2004 |
04A885 |
SWIM |
|
50m |
1:09.17 |
1:09.17 |
5 |
Joonatan Kuivalainen |
2003 |
03A620 |
RiUS |
|
50m |
1:12.03 |
1:12.03 |
6 |
Samuel Rooke |
2004 |
04B159 |
UH |
|
50m |
1:12.25 |
1:12.25 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jenson Lih Shan Li |
2002 |
02A835 |
HTU |
|
25m |
1:06.06 |
1:08.06 |
2 |
Lucas Tepponen |
2003 |
03A490 |
HU |
|
25m |
1:05.44 |
1:07.44 |
3 |
Joakim Kuhlberg |
2004 |
04A072 |
BS-PU |
|
50m |
1:06.03 |
1:06.03 |
4 |
Teo Mattelmäki |
2005 |
05A743 |
Cetus |
|
50m |
1:06.71 |
1:06.71 |
5 |
Masih Tantula |
2004 |
04A158 |
SGR |
|
50m |
1:07.48 |
1:07.48 |
6 |
Elias Rajala |
2002 |
02A732 |
Vanders |
|
25m |
1:06.10 |
1:08.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jesse Hyppönen |
2004 |
04A842 |
LaUS |
|
50m |
1:05.12 |
1:05.12 |
2 |
Kirill Karppi |
2002 |
02A699 |
HU |
|
50m |
1:04.32 |
1:04.32 |
3 |
Kasper Nyman |
2001 |
01B329 |
BS-PU |
|
50m |
1:03.62 |
1:03.62 |
4 |
Lasse Saarinen |
2002 |
02A884 |
Octopus |
|
25m |
1:01.88 |
1:03.88 |
5 |
Muhammed Tantula |
2002 |
02A645 |
SGR |
|
50m |
1:04.74 |
1:04.74 |
6 |
Leo Währn |
2005 |
05A103 |
Vanders |
|
50m |
1:05.49 |
1:05.49 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Henri Korpi |
2004 |
04A444 |
Octopus |
|
25m |
1:01.07 |
1:03.07 |
2 |
Touko Luukkonen |
2002 |
02A789 |
HU |
|
25m |
59.86 |
1:01.86 |
3 |
Pauli Salonen |
2003 |
03A394 |
HU |
|
25m |
59.09 |
1:01.09 |
4 |
Joel Korhonen |
2002 |
02A799 |
HU |
|
50m |
1:01.22 |
1:01.22 |
5 |
Max Walther |
2003 |
03A799 |
HTU |
|
25m |
1:00.55 |
1:02.55 |
6 |
Matias Blomfelt |
2000 |
00B064 |
HU |
|
25m |
1:01.32 |
1:03.32 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tino Kaukonen |
2004 |
04A213 |
HTU |
|
25m |
58.32 |
1:00.32 |
2 |
Benjamin Kangas |
2002 |
02A659 |
HaUS |
|
50m |
59.98 |
59.98 |
3 |
Elias Soukola |
1999 |
99A759 |
JUK |
|
50m |
57.58 |
57.58 |
4 |
Juho Laukkanen |
2001 |
01A473 |
SiWa |
|
50m |
58.98 |
58.98 |
5 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
03A403 |
SiWa |
|
25m |
58.16 |
1:00.16 |
6 |
Ali Gardberg |
2001 |
01B128 |
SiWa |
|
50m |
1:00.70 |
1:00.70 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
14 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
08:35 |
|