2020-09-23   11:25:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  16:29   
  Järjestäjä  Salo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Heli Paalosalo  1938  80-84  Nereus    25m  17:30.00  17:30.00 
Mirja Liehunen  1966  50-54  TuUS    25m  16:36.52  16:36.52 
Pirkko Siikarla  1946  70-74  Nereus    50m  17:05.81  16:49.81 
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Outi Salminen  1961  55-59  HU    50m  14:50.78  14:34.78 
Mona Mattila  1961  55-59  HU    25m  14:24.59  14:24.59 
Katja Walsh  1983  35-39  VUS-VSS    25m  14:26.56  14:26.56 
Susanna Virkki  1964  50-54  Nereus    25m  15:31.00  15:31.00 
               

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pihla Linnainmaa  1972  45-49  SomE    25m  14:04.00  14:04.00 
Kaisa Tirkkonen  1976  40-44  Plaani    25m  13:52.59  13:52.59 
Maritta Kurki  1952  65-69  La-Ka    50m  13:17.36  13:01.36 
Anna-Liisa Virtanen  1985  30-34  HäUS    50m  13:59.03  13:43.03 
Anja Gadding  1981  35-39  Vanders    25m  14:00.00  14:00.00 
Niina Svartström  1969  45-49  HTU    50m  14:37.87  14:21.87 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Cankar  1973  45-49  Cetus    50m  13:08.26  12:52.26 
Sari Lilja  1971  45-49  KU    50m  12:58.15  12:42.15 
Petra Paloniemi  1992  25-29  HyUS    25m  12:33.24  12:33.24 
Marjut Hyvönen  1966  50-54  TuUS    50m  12:52.85  12:36.85 
Päivi Rantala  1967  50-54  NU    50m  12:58.59  12:42.59 
Tuija Alanko  1963  55-59  RiUS    50m  13:15.13  12:59.13 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Imke Höfling  1970  45-49  JoUS    25m  12:10.70  12:10.70 
Pauliina Koistinen  1985  30-34  SCV    25m  12:00.00  12:00.00 
Riikka Kovanen  1986  30-34  Octopus    25m  11:30.51  11:30.51 
Anna Nummi  1978  40-44  POLISEN    25m  12:00.00  12:00.00 
Meri Viljanen  1980  35-39  Hydra    25m  12:00.59  12:00.59 
Carrie Turunen  1973  45-49  HSS    50m  12:31.95  12:15.95 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Ryhmä  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sari Salmi  1990  25-29  SiWa    25m  11:15.00  11:15.00 
Vera Strömsholm  1983  35-39  SiWa    50m  11:18.16  11:02.16 
Jonna Teräväinen  1991  25-29  SWIM    50m  10:12.89  9:56.89 
Suvi Purra  1979  35-39  Cetus    25m  10:38.25  10:38.25 
Eeva Järvenpää  1984  30-34  Octopus    25m  11:04.24  11:04.24 
Anna Latva-Pukkila  1986  30-34  HSS    25m  11:30.00  11:30.00 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  16:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner