2020-01-29   04:35:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

5_S
Laji 5, 1500m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
268  Hartikainen Jani  1993  SWIM  93A375  25 m  17:13.73  17:13.73   
10  Ikävalko Samuli  1970  HSS  70A060  50 m  19:57.65  19:27.65   
372  Manninen Juuso  1993  TaTU  93A766  25 m  19:30.00  19:30.00   
258  Kostiainen Tapani  1966  BraUi  66A072  25 m  19:53.27  19:53.27   
445  Koistinen Tero  1983  SCV  83A108  25 m  20:00.00  20:00.00   
458  Salmela Markus  1983  GP  83A063  50 m  20:37.67  20:07.67   
484  Kähkönen Tommi  1970  Speedo  70A157  50 m  21:10.88  20:40.88   
16  Laakso Veli-Pekka  1978  HSS  78A005  25 m  21:30.00  21:30.00   
152  Alopaeus Ville  1971  Cetus  71A065  25 m  21:30.00  21:30.00   
10  227  Hurula Matti  1961  KuUS  61A002  50 m  22:08.08  21:38.08   
11  66  Svartström Emil  1985  HU  85A035  25 m  21:45.00  21:45.00   
12  323  Kanto Mauri  1963  KaKa  63A045  50 m  22:15.00  21:45.00   
13  273  Levänen Antti  1981  SWIM  81A090  50 m  22:16.03  21:46.03   
14  226  Hurula Aki  1992  KuUS  92B126  25 m  21:49.00  21:49.00   
15  466  Ohtonen Arttu  1983  UPOT  83A127  50 m  22:19.89  21:49.89   
16  164  Kattelus Aki  1972  Cetus  72A078  50 m  22:46.05  22:16.05   
17  468  Säntti Jari  1982  UPOT  82A126  50 m  22:48.11  22:18.11   
18  23  Paatela Teemu  1976  HSS  76A106  50 m  22:51.31  22:21.31   
19  505  Lehtola Jukka  1968  UI  68A008  50 m  22:57.42  22:27.42   
20  207  Lemmetty Jari  1968  JoUS  68A053  25 m  22:30.00  22:30.00   
21  187  Torsti Simo-pekka  1960  Cetus  60A013  50 m  23:05.10  22:35.10   
22  544  Jantunen Juha  1965  NU  65A005  25 m  22:40.00  22:40.00   
23  60  Lyytinen Jaakko  1976  HU  76A012  25 m  23:00.00  23:00.00   
24  356  Huhtala Pasi  1981  S.C.P.  81A089  25 m  23:00.00  23:00.00   
25  572  Haahtela Sauli  1975  HSS  75A129  25 m  23:00.00  23:00.00   
26  265  Makkonen Markku  1948  SUS  48A011  25 m  23:50.00  23:50.00   
27  86  Hiltunen Risto  1953  JUK  53A013  50 m  24:43.16  24:13.16   
28  235  Mäntynen Pekka  1960  KuUS  60A048  25 m  24:15.00  24:15.00   
29  245  Kurki Matti  1975  La-Ka  75A114  50 m  24:45.54  24:15.54   
30  113  Kylliäinen Mitja  1991  SiWa  91A864  25 m  25:00.00  25:00.00   
31  224  Forsell Mika  1970  KuUS  70A168  50 m  26:00.08  25:30.08   
32  473  Merikallio Niklas  1980  Hydra  80A107  25 m  25:45.00  25:45.00   
33  421  Mattila Miikka  1977  OU  77A112  50 m  26:26.13  25:56.13   
34  326  Piispanen Timo  1968  HäUS  68A072  50 m  26:42.61  26:12.61   
35  332  Vuorinen Teemu  1975  HäUS  75A105  50 m  26:53.39  26:23.39   
36  232  Miettinen Hannu  1958  KuUS  58A028  25 m  26:30.00  26:30.00   
37  517  Musikka Arvo  1959  Vanders  59A054  50 m  28:35.30  28:05.30   
38  312  Räsänen Heikki  1951  VUS-VSS  51A014  50 m  28:40.44  28:10.44   
39  173  Malk Lauri  1937  Cetus  37A002  25 m  29:35.00  29:35.00   
40  97  Halonen Juha-Matti  1990  RiUS  90A636  25 m  30:00.00  30:00.00   
41  Narva Raine  1945  BS-PU  45A005  50 m  31:05.71  30:35.71   
42  165  Keränen Pentti  1935  Cetus  35A005  25 m  33:15.00  33:15.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner