Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai-ilta
Laji 21, 100m SU T-13, 14, 15 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Hinkka Aino | 2005 | UKK | 05A066 | 50 m | 1:08.43 | 1:08.43 | |
2 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 25 m | 1:06.64 | 1:08.64 | |
3 | Kangas Kukka | 2005 | ÅSK | 05A254 | 50 m | 1:11.21 | 1:11.21 | |
4 | Kousa Laura | 2005 | Cetus | 05A332 | 50 m | 1:12.68 | 1:12.68 | |
5 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 1:13.29 | 1:13.29 | |
6 | Korpikoski Moona | 2005 | Pyry | 05A140 | 25 m | 1:13.34 | 1:15.34 | |
7 | Lepola Aino | 2005 | TaTU | 05A040 | 50 m | 1:15.38 | 1:15.38 | |
8 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 50 m | 1:15.41 | 1:15.41 | |
9 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 25 m | 1:13.53 | 1:15.53 | |
10 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 50 m | 1:15.67 | 1:15.67 | |
11 | Ryynänen Elina | 2005 | SiWa | 05A067 | 50 m | 1:15.67 | 1:15.67 | |
12 | Luoma Lumi | 2005 | UH | 05A133 | 25 m | 1:14.05 | 1:16.05 | |
13 | Rajavaara Laura | 2005 | OU | 05A443 | 25 m | 1:14.17 | 1:16.17 | |
14 | Hörkkö Alma | 2005 | SiWa | 05A331 | 25 m | 1:14.33 | 1:16.33 | |
15 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 1:16.46 | 1:16.46 | |
16 | Jestoi Teea | 2005 | KUS-GSS | 05A173 | 50 m | 1:16.48 | 1:16.48 | |
17 | Ahvenainen Essi | 2005 | Vanders | 05A073 | 50 m | 1:16.51 | 1:16.51 | |
18 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 50 m | 1:17.11 | 1:17.11 | |
19 | Rissanen Iina | 2005 | Vanders | 05A102 | 50 m | 1:17.14 | 1:17.14 | |
20 | Tamminen Aino | 2005 | LrU | 05A292 | 50 m | 1:17.31 | 1:17.31 | |
21 | Juvakka Sivi | 2005 | Pyry | 05A609 | 25 m | 1:15.38 | 1:17.38 | |
22 | Kauppinen Ida | 2005 | LrU | 05A319 | 50 m | 1:17.41 | 1:17.41 |
14 v |
1 | Jouhten Helmi | 2004 | KemPy | 04A360 | 25 m | 1:04.88 | 1:06.88 | |
2 | Pälsi Lotta | 2004 | HSS | 04A147 | 25 m | 1:05.73 | 1:07.73 | |
3 | Antila Alina | 2004 | NU | 04A829 | 25 m | 1:06.06 | 1:08.06 | |
4 | Pulkkinen Jenna | 2004 | KoU | 04A155 | 25 m | 1:06.09 | 1:08.09 | |
5 | Niskala Riikka | 2004 | RaisU | 04A142 | 25 m | 1:06.37 | 1:08.37 | |
6 | Rissanen Aada | 2004 | Cetus | 04A305 | 50 m | 1:09.78 | 1:09.78 | |
7 | Konkka Siiri | 2004 | ÅSK | 04A103 | 25 m | 1:08.40 | 1:10.40 | |
8 | Mäkilä Irene | 2004 | RaisU | 04A289 | 25 m | 1:08.60 | 1:10.60 | |
9 | Salospohja Sofia | 2004 | RaisU | 04A153 | 25 m | 1:09.28 | 1:11.28 | |
10 | Louhikoski Liinu | 2004 | Vanders | 04A046 | 25 m | 1:09.55 | 1:11.55 | |
11 | Hulkki Ella | 2004 | VUS-VSS | 04A200 | 50 m | 1:11.82 | 1:11.82 | |
12 | Yli-Äyhö Meeri | 2004 | UKK | 04A166 | 25 m | 1:10.24 | 1:12.24 | |
13 | Kinnunen Kanerva | 2004 | UKK | 04A027 | 50 m | 1:12.39 | 1:12.39 | |
14 | Rantala Aino | 2004 | ÅSK | 04A204 | 50 m | 1:12.56 | 1:12.56 | |
15 | Salmi Sini | 2004 | ÅSK | 04A294 | 25 m | 1:10.60 | 1:12.60 | |
16 | Nissi Laura | 2004 | SiWa | 04A259 | 50 m | 1:12.72 | 1:12.72 | |
17 | Mäki-Hokkonen Ida | 2004 | LrU | 04A394 | 25 m | 1:11.23 | 1:13.23 | |
18 | Edwards Anna | 2004 | HSS | 04A597 | 25 m | 1:11.25 | 1:13.25 | |
19 | Hakala Aada | 2004 | UiTa | 04A041 | 50 m | 1:14.01 | 1:14.01 | |
20 | Mäkinen Jessica | 2004 | UiTa | 04A198 | 25 m | 1:12.11 | 1:14.11 | |
21 | Manninen Emmi | 2004 | UiTa | 04A011 | 50 m | 1:14.12 | 1:14.12 | |
22 | Känsäkangas Henna | 2004 | KUS-GSS | 04A431 | 50 m | 1:14.25 | 1:14.25 | |
23 | Ranta-Valkama Anni | 2004 | SCR | 04A369 | 50 m | 1:14.50 | 1:14.50 | |
24 | Säämänen Veera | 2004 | HSS | 04A007 | 50 m | 1:14.56 | 1:14.56 | |
25 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 25 m | 1:12.60 | 1:14.60 | |
26 | Karola Roona | 2004 | TuUS | 04A099 | 25 m | 1:12.68 | 1:14.68 | |
27 | Haverinen Helmi | 2004 | Cetus | 04A256 | 25 m | 1:12.80 | 1:14.80 | |
28 | Hermonen Lotta | 2004 | KoU | 04A405 | 50 m | 1:14.86 | 1:14.86 | |
29 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 50 m | 1:14.96 | 1:14.96 |
15 v |
1 | Luoto Rebekka | 2003 | RaisU | 03A191 | 25 m | 1:02.73 | 1:04.73 | |
2 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 25 m | 1:02.74 | 1:04.74 | |
3 | Nygård Martta | 2003 | OU | 03A230 | 25 m | 1:05.22 | 1:07.22 | |
4 | Kuusisto Sylvia | 2003 | AUi | 03A137 | 25 m | 1:05.78 | 1:07.78 | |
5 | Renwick Isabella | 2003 | Cetus | 03B009 | 50 m | 1:08.80 | 1:08.80 | |
6 | Yritys Saana | 2003 | UH | 03A035 | 25 m | 1:07.43 | 1:09.43 | |
7 | Kivi Petra | 2003 | VUS-VSS | 03A153 | 50 m | 1:09.49 | 1:09.49 | |
8 | Grundström Vilja | 2003 | Vanders | 03B185 | 25 m | 1:07.87 | 1:09.87 | |
9 | Paalanen Minttu | 2003 | LaUS | 03A274 | 25 m | 1:08.10 | 1:10.10 | |
10 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 03A163 | 50 m | 1:10.13 | 1:10.13 | |
11 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 25 m | 1:08.41 | 1:10.41 | |
12 | Martinkauppi Sofia | 2003 | UKK | 03A049 | 25 m | 1:08.54 | 1:10.54 | |
13 | Lakanen Wilma | 2003 | KUS-GSS | 03A711 | 25 m | 1:08.87 | 1:10.87 | |
14 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 1:09.14 | 1:11.14 | |
15 | Korhonen Anni | 2003 | RaisU | 03A471 | 25 m | 1:09.30 | 1:11.30 | |
16 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 1:09.34 | 1:11.34 | |
17 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 1:09.47 | 1:11.47 | |
18 | Nurmi Maija | 2003 | ÅSK | 03A461 | 25 m | 1:10.01 | 1:12.01 | |
19 | Juutinen Malla | 2003 | OU | 03A215 | 25 m | 1:10.35 | 1:12.35 | |
20 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 50 m | 1:12.47 | 1:12.47 | |
21 | Pasma Aida | 2003 | RiUS | 03A816 | 25 m | 1:10.77 | 1:12.77 | |
22 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 25 m | 1:11.65 | 1:13.65 | |
23 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 25 m | 1:11.68 | 1:13.68 | |
24 | Korin Sini | 2003 | Pyry | 03A617 | 25 m | 1:11.74 | 1:13.74 | |
25 | Myllykallio Ronja | 2003 | Pyry | 03A501 | 25 m | 1:11.89 | 1:13.89 | |
26 | Ekman Ella | 2003 | UiTa | 03A645 | 25 m | 1:11.92 | 1:13.92 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo | Tulostusaika | 09:04 |