Program för Sportringen Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Sportringen Swim Meet |
|
Utskriftsdatum |
21 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
18:30 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 19, 200m Frisim Damer |
Finaler (10) |
Beräknad start 10:45 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
215 |
3 |
Emilia Sandström |
2004 |
AY7204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:44.67 |
99 |
4 |
Nelly Gustavsson |
2004 |
BD7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:01.21 |
203 |
5 |
Rakel Johannisson |
2004 |
AQ2604 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:15.57 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
235 |
2 |
Matilda Schmidt |
2002 |
AO4402 |
SK TRITON |
|
50m |
2:54.87 |
225 |
3 |
Mollie Dalengran |
2004 |
BT1604 |
SK TRITON |
|
50m |
2:49.87 |
129 |
4 |
Agnes Gustafson |
2003 |
BH6403 |
MKK |
|
50m |
2:46.59 |
209 |
5 |
Jennifer Norlén |
2005 |
AX8405 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:48.50 |
198 |
6 |
Lova Flemming |
2004 |
AZ2204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:54.57 |
276 |
7 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:57.44 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
195 |
1 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:43.93 |
26 |
2 |
Rebecka Ungureanu |
2004 |
AX7404 |
BROMÖLLA |
|
25m |
2:43.04 |
239 |
3 |
Emilia Stålhammar |
2001 |
BD7601 |
SK TRITON |
|
50m |
2:41.75 |
244 |
4 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:37.86 |
219 |
5 |
Lovisa Yngvesson |
2004 |
BK5204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:37.93 |
206 |
6 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:42.53 |
194 |
7 |
Ella Bodell |
2005 |
AX2605 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:43.66 |
30 |
8 |
Isabelle Blücher |
2003 |
BS3803 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:44.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Emily Li |
2004 |
BO5804 |
MKK |
|
25m |
2:36.76 |
96 |
2 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
50m |
2:34.53 |
84 |
3 |
Boel Jägerskog |
2005 |
AJ7205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:33.11 |
120 |
4 |
Sanna Bredberg Jakstrand |
2003 |
BG1803 |
MKK |
|
50m |
2:32.88 |
33 |
5 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:32.90 |
184 |
6 |
Linnea Nimander |
2002 |
BQ8802 |
SK RAN |
|
50m |
2:33.82 |
114 |
7 |
Beatrice Ask |
2005 |
AG3405 |
MKK |
|
50m |
2:36.45 |
135 |
8 |
Mia Lang |
2002 |
BO8402 |
MKK |
|
50m |
2:37.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:30.48 |
208 |
2 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:29.68 |
177 |
3 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
50m |
2:28.45 |
119 |
4 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
2:27.66 |
217 |
5 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:27.97 |
230 |
6 |
Nina Nolén |
2002 |
AY1402 |
SK TRITON |
|
50m |
2:29.14 |
223 |
7 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
50m |
2:30.05 |
56 |
8 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:32.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Linnea Mattila |
2003 |
BH1203 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:26.82 |
277 |
2 |
Sara Melgar |
2002 |
AA8602 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:25.20 |
21 |
3 |
Emma Hebsgaard Nielsen |
2003 |
0362AE |
ISHØJ |
|
50m |
2:24.08 |
49 |
4 |
Ella Jeppsson |
2003 |
AD0403 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:22.69 |
80 |
5 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:22.97 |
57 |
6 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:24.29 |
24 |
7 |
Julie Wolter |
2003 |
0374AJ |
TUNE |
|
25m |
2:26.68 |
44 |
8 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:27.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:20.99 |
301 |
2 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:19.63 |
88 |
3 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:18.56 |
156 |
4 |
Sara Stenberg |
2001 |
AA8601 |
MKK |
|
50m |
2:16.18 |
51 |
5 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:18.51 |
110 |
6 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:19.28 |
71 |
7 |
Telma Maltesjö |
2002 |
AR3602 |
HS |
|
50m |
2:19.67 |
270 |
8 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:21.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
240 |
1 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
50m |
2:31.39 |
82 |
2 |
Olivia Halfar |
2005 |
AJ4205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:28.24 |
85 |
3 |
Elina Lejonqvist |
2004 |
AA3804 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:20.28 |
1 |
4 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:16.78 |
45 |
5 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:18.38 |
83 |
6 |
Louise Hertegren |
2004 |
AD0604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:24.35 |
81 |
7 |
Felicia Göthberg |
2004 |
AW4204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:30.48 |
90 |
8 |
Amanda Wensmark |
2005 |
AJ2405 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:31.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:17.77 |
186 |
2 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
50m |
2:17.25 |
91 |
3 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:15.86 |
188 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
50m |
2:08.11 |
65 |
5 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
25m |
2:14.28 |
131 |
6 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
2:15.91 |
122 |
7 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
MKK |
|
50m |
2:17.41 |
42 |
8 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:18.21 |
|
|
Heat 10 (10) (17 - 99 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:16.08 |
50 |
2 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
50m |
2:15.29 |
62 |
3 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
2:12.07 |
128 |
4 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
50m |
2:09.11 |
132 |
5 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
MKK |
|
50m |
2:11.52 |
296 |
6 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:14.57 |
291 |
7 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:15.54 |
309 |
8 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
50m |
2:16.17 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
21 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
18:30 |
|