Program för Sportringen Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 10, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 1:02.97 | |
2 | 142 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 1:03.24 | |
3 | 130 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 50 m | 1:03.75 | |
4 | 228 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 50 m | 1:03.87 | |
5 | 138 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 1:05.10 | |
6 | 109 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:05.23 | |
7 | 292 | Lloyd Axel | 1999 | TRELLEBORG | AE4599 | 50 m | 1:05.28 | |
8 | 300 | Rydqvist Mattias | 2000 | TRELLEBORG | AB7500 | 50 m | 1:05.63 | |
9 | 125 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 1:06.03 | |
10 | 151 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 1:06.16 | |
11 | 41 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | AG8103 | 50 m | 1:07.62 | |
12 | 116 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 1:07.64 | |
13 | 201 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 50 m | 1:07.80 | |
14 | 118 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 1:08.16 | |
15 | 101 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 1:09.34 | |
16 | 256 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 1:09.46 | |
17 | 127 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 1:09.48 | |
18 | 232 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | AB6504 | 50 m | 1:10.32 | |
19 | 141 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 1:10.36 | |
20 | 115 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 50 m | 1:12.60 | |
21 | 246 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 50 m | 1:12.62 | |
22 | 216 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 1:13.02 | |
23 | 294 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 50 m | 1:13.64 | |
24 | 136 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 1:13.76 | |
25 | 200 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 1:13.98 | |
26 | 214 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 50 m | 1:14.27 | |
27 | 106 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 1:14.49 | |
28 | 154 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 50 m | 1:15.12 | |
29 | 288 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 50 m | 1:16.86 | |
30 | 145 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 50 m | 1:17.16 | |
31 | 95 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 1:17.50 | |
32 | 117 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 50 m | 1:17.96 | |
33 | 52 | Laurén Malte | 2004 | SK HAJEN | AE1704 | 50 m | 1:18.31 | |
34 | 211 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 50 m | 1:18.45 | |
35 | 182 | Li Chengyue | 2004 | SK RAN | AR1704 | 50 m | 1:20.91 | |
36 | 173 | Hachem Gabriel | 2005 | SK RAN | AE0105 | 50 m | 1:20.98 | |
37 | 133 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 50 m | 1:21.34 | |
38 | 176 | Hariri Mustapha | 2005 | SK RAN | AG7105 | 50 m | 1:23.30 | |
39 | 46 | Hansson Jacob | 2002 | SK HAJEN | AM8902 | 50 m | 1:26.35 | |
40 | 181 | Larsson Kim | 2005 | SK RAN | AC0105 | 50 m | 1:26.80 | |
41 | 224 | Borg Victor | 2005 | SK TRITON | AB3105 | 50 m | 1:27.70 | |
42 | 174 | Hariri Hadi | 2005 | SK RAN | AH8705 | 50 m | 1:28.31 | |
43 | 238 | Strand Sebastian | 2005 | SK TRITON | AJ9305 | 50 m | 1:29.02 | |
44 | 297 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 50 m | 1:30.20 | |
45 | 134 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | 1:31.81 | |
46 | 165 | Alhaj Ahmad | 2005 | SK RAN | AC6905 | 50 m | 1:32.03 | |
47 | 175 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 1:32.23 | |
48 | 167 | Bach Gustav | 2005 | SK RAN | AJ5105 | 50 m | 1:33.97 | |
49 | 63 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 58.49 | |
50 | 67 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 59.59 | |
51 | 77 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 25 m | 1:01.54 | |
52 | 261 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:03.18 | |
53 | 66 | Kerman William | 2001 | HS | AA6501 | 25 m | 1:03.38 | |
54 | 269 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:04.78 | |
55 | 272 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 1:06.08 | |
56 | 3 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:07.04 | |
57 | 264 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 1:08.37 | |
58 | 23 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:09.90 | |
59 | 251 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 1:10.28 | |
60 | 86 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:11.46 | |
61 | 87 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:13.58 | |
62 | 18 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:15.53 | |
63 | 92 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:17.26 | |
64 | 178 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 25 m | 1:18.02 | |
65 | 17 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:20.70 | |
66 | 248 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 1:21.71 | |
67 | 185 | Sultan Yaser | 2005 | SK RAN | AK5105 | 25 m | 1:22.67 | |
68 | 254 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:23.05 | |
69 | 289 | Hansson Viktor | 2002 | TRELLEBORG | AY3302 | 25 m | 1:24.19 | |
70 | 183 | Li Shi Jun David | 2003 | SK RAN | AN8303 | 25 m | 1:26.93 | |
71 | 306 | Härjesten Hugo | 2004 | RINGSJÖ SK | AV0504 | 25 m | 1:27.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 april 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 13:04 |