Program for Danske Bank Cup Frederiksberg 2009
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 33
|
Stvne navn |
Danske Bank Cup Frederiksberg |
|
Udskriftsdato |
24 oktober 2009 |
|
|
Stvne by |
Frederiksberg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:41 |
|
|
Arrangr |
GI-40/Hermes |
|
|
|
|
Lb 33, 100m Rygsvmning Damer |
Finaler (15) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
GI40HERMES |
|
25m |
2:30.00 |
12 |
3 |
Sofie Esbjrnsen |
2000 |
|
GI40HERMES |
|
25m |
2:10.00 |
51 |
4 |
Sophia H. Sundgreen |
1999 |
9958AJ |
GI40HERMES |
|
25m |
2:10.00 |
429 |
5 |
Frederikke Christensen |
1995 |
9504AC |
VI39 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
36 |
1 |
Nanna Srine Olafsen |
2000 |
0016AF |
GI40HERMES |
|
25m |
2:06.14 |
146 |
2 |
Cecilie Girke Christensen |
2000 |
0084AI |
HRSHOLM |
|
25m |
2:05.00 |
232 |
3 |
Stine Boe Gad |
1997 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
2:02.02 |
243 |
4 |
Freja Loop |
1997 |
9756AV |
ROSKILDE |
|
25m |
2:04.06 |
48 |
5 |
Erla Bjrk Sigurdardottir |
1999 |
9926AH |
GI40HERMES |
|
25m |
2:05.26 |
370 |
6 |
Ida Sophie Ahm |
2001 |
0122AB |
GI40HERMES |
|
25m |
2:10.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Lea Othmar Haskiel |
1999 |
9938AE |
GI40HERMES |
|
25m |
2:00.00 |
277 |
2 |
Emilie Heick |
1999 |
9996AC |
AIF |
|
25m |
1:54.53 |
64 |
3 |
Merle F. V. Christensen |
1998 |
9872AK |
GI40HERMES |
|
25m |
1:52.59 |
235 |
4 |
Ida Brix Jakobsen |
1998 |
9876AN |
ROSKILDE |
|
25m |
1:54.42 |
19 |
5 |
Vera Staun Hansen |
1999 |
|
GI40HERMES |
|
25m |
1:57.27 |
50 |
6 |
Sara Koefod Steffensen |
1999 |
9916AE |
GI40HERMES |
|
25m |
2:00.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Rikke Dehn |
1999 |
9978AE |
GI40HERMES |
|
25m |
1:50.00 |
409 |
2 |
Lrke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
A6 |
|
25m |
1:45.63 |
3 |
3 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
GI40HERMES |
|
25m |
1:43.70 |
29 |
4 |
Emily Kay |
1999 |
9938AH |
GI40HERMES |
|
25m |
1:45.58 |
282 |
5 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
AIF |
|
25m |
1:47.93 |
245 |
6 |
Annasofie Engtorp Olesen |
1997 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
1:50.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
Asta Skovgaard Eriksen |
1998 |
9874AI |
HELSINGR |
|
25m |
1:42.42 |
318 |
2 |
Mian Hartoft |
1996 |
9682AA |
STT |
|
25m |
1:40.31 |
396 |
3 |
Signe Iwersen |
1996 |
9676AK |
A6 |
|
25m |
1:38.92 |
70 |
4 |
Sarah Brylov |
1997 |
9742AH |
MK 31 |
|
25m |
1:39.01 |
47 |
5 |
Natasja Schultz |
1998 |
9888AN |
GI40HERMES |
|
25m |
1:40.51 |
34 |
6 |
Emma Maage |
1999 |
9996AH |
GI40HERMES |
|
25m |
1:43.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
416 |
1 |
Maja stergaard |
1998 |
9808AJ |
A6 |
|
25m |
1:38.42 |
163 |
2 |
Mette-Louise Kobbernagel |
1997 |
9762AL |
HRSHOLM |
|
25m |
1:35.00 |
413 |
3 |
Maia Stripp |
1998 |
9802AI |
A6 |
|
25m |
1:34.60 |
284 |
4 |
Cilla Gregersen |
1997 |
9772AA |
AIF |
|
25m |
1:34.99 |
306 |
5 |
Camilla Strunge Nielsen |
1997 |
9718AD |
GSK |
|
25m |
1:37.46 |
100 |
6 |
Silje Krarup |
1998 |
9858AB |
FR.VRK |
|
25m |
1:38.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VRK |
|
25m |
1:33.50 |
27 |
2 |
Clara Kall |
1999 |
9996AE |
GI40HERMES |
|
25m |
1:33.38 |
394 |
3 |
Henriette Hemmingsen |
1998 |
9858AA |
A6 |
|
25m |
1:32.78 |
308 |
4 |
Julie Vinther Olesen |
1996 |
9624AH |
GSK |
|
25m |
1:33.17 |
303 |
5 |
Katja Hpfner |
1996 |
9622AH |
GSK |
|
25m |
1:33.39 |
340 |
6 |
Louise Knudsen |
1997 |
9766AH |
VI39 |
|
25m |
1:34.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
397 |
1 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
25m |
1:30.29 |
338 |
2 |
Cecilie Hgskilde |
1999 |
9922AD |
VI39 |
|
25m |
1:29.23 |
119 |
3 |
Frederikke Houen |
1998 |
9824AI |
HELSINGR |
|
25m |
1:28.29 |
65 |
4 |
Clara Albek |
1996 |
9606AD |
MK 31 |
|
25m |
1:28.31 |
404 |
5 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
A6 |
|
25m |
1:29.89 |
309 |
6 |
Signe Grnskov Petersen |
1996 |
9644AH |
GSK |
|
25m |
1:31.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Regitze Andersen |
1996 |
9628AG |
MK 31 |
|
25m |
1:27.88 |
336 |
2 |
Nanna Drewsen |
1998 |
9848AH |
VI39 |
|
25m |
1:26.89 |
317 |
3 |
Amalie Lynggrd Hansen |
1996 |
9676AE |
STT |
|
25m |
1:25.88 |
406 |
4 |
Pernille Nislev |
1998 |
9842AC |
A6 |
|
25m |
1:26.09 |
143 |
5 |
Alexandra Buhl |
1997 |
9732AH |
HRSHOLM |
|
25m |
1:27.70 |
154 |
6 |
Ida Krogh Gtzsche |
1998 |
9874AE |
HRSHOLM |
|
25m |
1:28.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
376 |
1 |
Leona Kenskov |
1996 |
9666AM |
HERLEV |
|
25m |
1:25.85 |
77 |
2 |
Anja Hansen |
1997 |
9714AD |
MK 31 |
|
25m |
1:25.57 |
210 |
3 |
Sophie Hansen |
1992 |
9248AG |
ODSHERRED |
|
25m |
1:25.00 |
329 |
4 |
Anne-Sofie Lindblad |
1997 |
9716AF |
VI39 |
|
25m |
1:25.43 |
236 |
5 |
Julie Langberg Jensen |
1995 |
9518AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:25.59 |
102 |
6 |
Simone Riis |
1997 |
9786AN |
FR.VRK |
|
25m |
1:25.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
300 |
1 |
Katrine V. Srensen |
1996 |
9616AH |
GSK |
|
25m |
1:24.74 |
24 |
2 |
Ellen Leth Jensen |
1995 |
9544AA |
GI40HERMES |
|
25m |
1:24.45 |
374 |
3 |
Anna Gade |
1996 |
9634AF |
HERLEV |
|
25m |
1:23.62 |
346 |
4 |
Christine Lynggrd Hansen |
1994 |
9406AG |
STT |
|
25m |
1:24.22 |
98 |
5 |
Olivia Hansen |
1994 |
9424AN |
FR.VRK |
|
25m |
1:24.65 |
13 |
6 |
Frida Webster Fessel |
1996 |
9604AO |
GI40HERMES |
|
25m |
1:24.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Sara Mikkelsen |
1997 |
9736AE |
VEST |
|
25m |
1:23.30 |
283 |
2 |
Katrine Christiansen |
1996 |
9648AI |
AIF |
|
25m |
1:22.34 |
71 |
3 |
Alberte Sara Cornelius |
1998 |
9836AF |
MK 31 |
|
25m |
1:21.80 |
134 |
4 |
Nicoline Reinstrup |
1998 |
9832AI |
HELSINGR |
|
25m |
1:22.09 |
330 |
5 |
Liv S. Normand |
1995 |
9522AI |
VI39 |
|
25m |
1:22.92 |
166 |
6 |
Anna Ladegaard |
1996 |
9692AI |
HRSHOLM |
|
25m |
1:23.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
85 |
1 |
Julia Lisakowski |
1994 |
9444AP |
MK 31 |
|
25m |
1:21.28 |
144 |
2 |
Caroline Buhl |
1995 |
9564AB |
HRSHOLM |
|
25m |
1:20.99 |
408 |
3 |
Helena Pedersen |
1994 |
9404AV |
A6 |
|
25m |
1:20.07 |
382 |
4 |
Siham Saud |
1997 |
9712AF |
HERLEV |
|
25m |
1:20.53 |
386 |
5 |
Xenia Bonnen Sjgren |
1997 |
9764AE |
VEST |
|
25m |
1:21.06 |
135 |
6 |
Ingrid Eklundh Srensen |
1998 |
9898AH |
HELSINGR |
|
25m |
1:21.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
111 |
1 |
Maja L. Brinch |
1996 |
9654AK |
HELSINGR |
|
25m |
1:19.29 |
99 |
2 |
Pil Hansen |
1995 |
9528AL |
FR.VRK |
|
25m |
1:17.26 |
398 |
3 |
Maria Jensen |
1992 |
9292AK |
A6 |
|
25m |
1:16.34 |
107 |
4 |
Isabella Z. Bigum |
1996 |
9692AV |
HELSINGR |
|
25m |
1:16.85 |
290 |
5 |
Frederikke Villumsen |
1997 |
9746AA |
AIF |
|
25m |
1:18.50 |
249 |
6 |
Mette Sannerud |
1997 |
9706AD |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
297 |
1 |
Mie Thisted Feldberg |
1995 |
9508AM |
GSK |
|
25m |
1:14.75 |
301 |
2 |
Katrine Vestergaard |
1995 |
9552AG |
GSK |
|
25m |
1:13.71 |
403 |
3 |
Julie Lunau |
1995 |
9528AH |
A6 |
|
25m |
1:11.70 |
6 |
4 |
Julie F. V. Christensen |
1995 |
9592AJ |
GI40HERMES |
|
25m |
1:13.36 |
332 |
5 |
Dena Zornic |
1996 |
9662AA |
VI39 |
|
25m |
1:14.68 |
377 |
6 |
Cille Dahl Kragh |
1994 |
9432AE |
HERLEV |
|
25m |
1:15.64 |
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til GI-40 Hermes |
|