Program for NUSS 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 97, 50m Frisim Damer 16-20 |
16 - 20 år: Erika Carlén (1994) 27.40 2010-07-07 |
16 - 99 år: Caroline Palm 27.40 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 339 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 25 m | 26.90 | |
2 | 420 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 27.66 | |
3 | 310 | Almén Alice | 2001 | LASS | AI0801 | 25 m | 27.67 | |
4 | 109 | Rødseth Anne | 2001 | STAVANGER | 50 m | 27.90 | ||
5 | 530 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 27.98 | |
6 | 506 | Hellgren Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | BC5601 | 25 m | 28.02 | |
7 | 7 | Alme Jensen Elise | 2002 | Bergen SLK | 50 m | 28.07 | ||
8 | 451 | Gårdman Klara | 2002 | NKK | BF8402 | 25 m | 28.38 | |
9 | 508 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 28.46 | |
10 | 501 | Boberg Emilia | 2002 | VÄSTERÅS | AV9602 | 25 m | 28.49 | |
11 | 10 | Hosøy Nordås Tina | 2001 | Bergen SLK | 50 m | 28.51 | ||
12 | 268 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | 28.52 | |
13 | 338 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 28.52 | |
14 | 83 | Auestad Karoline | 1998 | STAVANGER | 50 m | 28.55 | ||
15 | 390 | Tudegård Erika | 2001 | LASS | AR8801 | 25 m | 28.66 | |
16 | 340 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | 28.75 | |
17 | 185 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 50 m | 29.13 | |
18 | 378 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 29.13 | |
19 | 545 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 29.14 | |
20 | 553 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 29.26 | |
21 | 266 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 25 m | 29.51 | |
22 | 84 | Berg Lisa | 2002 | STAVANGER | 50 m | 29.54 | ||
23 | 153 | Lange Sandra | 1999 | ALVESTA SS | AK0699 | 25 m | 29.55 | |
24 | 91 | Nyheim Grytnes Amalie | 2001 | STAVANGER | 50 m | 29.57 | ||
25 | 80 | Abrahamsen Celine | 2001 | STAVANGER | 50 m | 29.65 | ||
26 | 210 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | AK7202 | 25 m | 29.83 | |
27 | 9 | Maria Nilsen Thea | 2001 | Bergen SLK | 50 m | 29.86 | ||
28 | 371 | Mokhtari Sandra | 2001 | LASS | AR7801 | 25 m | 30.02 | |
29 | 261 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 25 m | 30.10 | |
30 | 557 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 30.10 | |
31 | 561 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 30.17 | |
32 | 412 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 30.29 | |
33 | 291 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 30.33 | |
34 | 473 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | AC3102 | 50 m | 30.34 | |
35 | 467 | Westerlund Annie | 2002 | NKK | BI6402 | 25 m | 30.46 | |
36 | 184 | Trollsfjord Elin | 2001 | ELFSBORG | BE6601 | 50 m | 30.59 | |
37 | 502 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 30.60 | |
38 | 274 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 25 m | 30.78 | |
39 | 559 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 31.04 | |
40 | 94 | Horpestad Gunvor | 2000 | STAVANGER | 50 m | 31.05 | ||
41 | 349 | Högberg Alva | 2002 | LASS | BF0202 | 25 m | 31.15 | |
42 | 8 | Jensen Una | 2001 | Bergen SLK | 50 m | 31.28 | ||
43 | 529 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 31.75 | |
44 | 182 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | AV5801 | 50 m | 31.78 | |
45 | 422 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 25 m | 31.79 | |
46 | 513 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 31.86 | |
47 | 177 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 25 m | 32.17 | |
48 | 207 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 50 m | 32.52 | |
49 | 90 | Gramstad Celine | 2000 | STAVANGER | 50 m | 33.02 | ||
50 | 532 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 35.09 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 08 juli 2018 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS | Utskriftstid | 13:48 |