Program för Cetus - Games
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Lähtölista Laji 23
|
Kilpailu |
Cetus - Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
15:34 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
17 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 23, 100m Selkäuinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aino Otava |
1999 |
99A484 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Vilma Hottinen |
2002 |
02A532 |
SiWa |
|
25m |
|
|
3 |
Laura Pitkänen |
2002 |
02B208 |
JUK |
|
50m |
1:26.92 |
1:26.92 |
4 |
Vilja Laaksonen |
2002 |
02A941 |
JUK |
|
50m |
1:22.86 |
1:22.86 |
5 |
Helle Peill |
2003 |
03A591 |
Cetus |
|
25m |
1:23.95 |
1:25.95 |
6 |
Susanna Kuisma |
2003 |
03A414 |
HyUS |
|
25m |
1:25.60 |
1:27.60 |
7 |
Aino Lehtinen |
2001 |
01A330 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Essi Salokorpi |
2003 |
03A199 |
Cetus |
|
25m |
1:18.66 |
1:20.66 |
2 |
Martina Uusitalo |
2003 |
03A541 |
Cetus |
|
25m |
1:17.24 |
1:19.24 |
3 |
Iisa Karpela |
2004 |
04A632 |
Cetus |
|
25m |
1:16.99 |
1:18.99 |
4 |
Jenni Alanen |
2002 |
02B210 |
Cetus |
|
50m |
1:18.19 |
1:18.19 |
5 |
Iida Savulahti |
2004 |
04A121 |
RiUS |
|
25m |
1:16.62 |
1:18.62 |
6 |
Cami Wacklin |
2002 |
02A131 |
Cetus |
|
25m |
1:17.00 |
1:19.00 |
7 |
Ciara Wacklin |
2004 |
04A037 |
Cetus |
|
25m |
1:17.82 |
1:19.82 |
8 |
Iiris Jämsä |
2004 |
04A703 |
MiUS |
|
25m |
1:18.79 |
1:20.79 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ella Hörkkö |
2001 |
01B185 |
SiWa |
|
25m |
1:13.82 |
1:15.82 |
2 |
Greta Beszteri |
2004 |
04A257 |
Cetus |
|
25m |
1:13.38 |
1:15.38 |
3 |
Jonna Vasara |
2002 |
02A118 |
Cetus |
|
25m |
1:11.43 |
1:13.43 |
4 |
Inka Elamaa |
2004 |
04A328 |
OuLo |
|
50m |
1:12.92 |
1:12.92 |
5 |
Nina Haltia |
1999 |
99A009 |
Vanders |
|
50m |
1:12.98 |
1:12.98 |
6 |
Diana Seiger |
2003 |
03A909 |
Cetus |
|
25m |
1:12.31 |
1:14.31 |
7 |
Cia Wacklin |
2001 |
01A425 |
Cetus |
|
25m |
1:13.71 |
1:15.71 |
8 |
Ella-maija Syväniemi |
2004 |
04A654 |
Gladius |
|
25m |
1:15.93 |
1:17.93 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Milla Nikkanen |
2002 |
02A124 |
Vanders |
|
25m |
1:09.62 |
1:11.62 |
2 |
Janina Ollikainen |
2000 |
00A030 |
PUS |
|
50m |
1:11.53 |
1:11.53 |
3 |
Helmi Tossavainen |
2002 |
02A572 |
Cetus |
|
25m |
1:08.43 |
1:10.43 |
4 |
Minttu Paalanen |
2003 |
03A274 |
LaUS |
|
25m |
1:08.10 |
1:10.10 |
5 |
Kaisa Himanen |
2003 |
03A163 |
MiUS |
|
50m |
1:10.13 |
1:10.13 |
6 |
Aada Rissanen |
2004 |
04A305 |
Cetus |
|
25m |
1:08.64 |
1:10.64 |
7 |
Liinu Louhikoski |
2004 |
04A046 |
Vanders |
|
25m |
1:09.55 |
1:11.55 |
8 |
Senni Ovaskainen |
2001 |
01A093 |
LaUS |
|
25m |
1:10.23 |
1:12.23 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Siiri Jämsä |
2002 |
02B117 |
MiUS |
|
50m |
1:09.91 |
1:09.91 |
2 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
99A092 |
Cetus |
|
25m |
1:06.42 |
1:08.42 |
3 |
Jonna Jauhiainen |
2000 |
00A245 |
Cetus |
|
25m |
1:05.25 |
1:07.25 |
4 |
Peppi Siirtola |
2002 |
02A144 |
Cetus |
|
25m |
1:04.33 |
1:06.33 |
5 |
Ida Slöör |
2001 |
01A578 |
Cetus |
|
25m |
1:04.92 |
1:06.92 |
6 |
Siri Auvinen |
2002 |
02A342 |
Cetus |
|
25m |
1:05.35 |
1:07.35 |
7 |
Saana Liikonen |
2001 |
01A705 |
LaUS |
|
50m |
1:09.73 |
1:09.73 |
8 |
Julia Bruneau |
1999 |
99A066 |
LaUS |
|
25m |
1:08.05 |
1:10.05 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
17 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
15:34 |
|