Program för Vårsimiaden 2018, Gävle
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Vårsimiaden Distrikt MSSF 2018 |
|
Utskriftsdatum |
05 maj 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Gävle |
|
Utskriftstid |
09:21 |
|
|
Arrangör |
Gävle Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Flickor 11 oy |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
Alvi Myrelid |
2008 |
AH7608 |
UPSALA S |
|
25m |
|
128 |
4 |
Tilda Isenstam |
2009 |
AC9809 |
UPSALA S |
|
25m |
1:55.00 |
113 |
5 |
Vera Frykberg |
2007 |
AW4607 |
UPSALA S |
|
25m |
1:55.96 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
2 |
Elsa Karls |
2008 |
AG4208 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:52.42 |
61 |
3 |
Julia Escamilla Nordén |
2008 |
AN1208 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:50.24 |
153 |
4 |
Lava Pelling Trautenberger |
2008 |
AG3608 |
UPSALA S |
|
25m |
1:48.59 |
94 |
5 |
Marie Pavlovska |
2007 |
BG8807 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:49.38 |
139 |
6 |
Sonja Lundström |
2008 |
AD1808 |
UPSALA S |
|
25m |
1:51.27 |
124 |
7 |
Sara Högdin |
2007 |
AS1607 |
UPSALA S |
|
25m |
1:52.52 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
116 |
1 |
Maj Grimnell |
2007 |
AQ7607 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.07 |
23 |
2 |
Doris von Hofsten |
2008 |
AE9808 |
FALUN |
|
25m |
1:40.95 |
2 |
3 |
Eleanor Fredholm |
2007 |
AN8607 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:38.69 |
91 |
4 |
Märta Karlsson |
2007 |
AV4407 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:36.82 |
45 |
5 |
Elsa Harnesk |
2007 |
AX4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:37.81 |
1 |
6 |
Tindra Byqvist |
2008 |
AQ0208 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:40.12 |
15 |
7 |
Olivia Eriksson |
2007 |
AT3207 |
FALUN |
|
25m |
1:42.18 |
165 |
8 |
Anni Uljas |
2007 |
AG4807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:44.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Alva Marhold |
2007 |
AL5407 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.62 |
49 |
2 |
Astrid Lönn |
2008 |
AI4608 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:31.13 |
127 |
3 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.08 |
50 |
4 |
Isabelle Nilsson |
2007 |
AM4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:27.67 |
6 |
5 |
Edith Wallberg |
2007 |
AA3807 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:28.13 |
31 |
6 |
Junie Mattsson |
2007 |
AP1407 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:30.24 |
137 |
7 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.31 |
53 |
8 |
Hillevi Östlund |
2007 |
AX0807 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:34.93 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
05 maj 2018 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
09:21 |
|