Ohjelma Lappi-Uinnit 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 7
|
Kilpailu |
Lappi-uinnit 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
28 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
09:05 |
|
|
Järjestäjä |
Kemin Uimaseura ja Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
28 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 7, 50m Perhosuinti Miehet |
Loppukilpailut (6) |
Sponsori: Mainostoimisto Nomon |
|
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Arttu Ranta-Valkama |
2006 |
06A391 |
SCR |
|
25m |
|
|
3 |
Elmeri Kaihua |
2006 |
06A700 |
SCR |
|
25m |
51.60 |
51.60 |
4 |
Lauri Junttari |
2007 |
07A320 |
KemTU |
|
25m |
53.06 |
53.06 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
07A035 |
KemTU |
|
50m |
49.86 |
48.86 |
3 |
Lev Glushenkov |
2007 |
|
APATITY |
|
25m |
46.80 |
41.40 |
4 |
Alex Kortesalmi |
2004 |
04A187 |
RoiUS |
|
25m |
41.93 |
41.93 |
5 |
Aaro Antero Tavi |
2004 |
04B223 |
KemUS |
|
25m |
49.77 |
49.77 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Egor Arsentiev |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
38.40 |
38.40 |
2 |
Miko Saukkonen |
2006 |
06A342 |
KemUS |
|
25m |
38.17 |
38.17 |
3 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
01B283 |
KemUS |
|
25m |
36.40 |
36.40 |
4 |
Ilia Yablonovskiy |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
37.00 |
37.00 |
5 |
Aleksey Tahmanov |
2007 |
|
APATITY |
|
25m |
38.20 |
38.20 |
6 |
Kirill Sedelnikov |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
41.20 |
41.20 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tuomas Romsi |
2005 |
05A325 |
KemUS |
|
50m |
34.16 |
33.16 |
2 |
Henrik Siltari |
2002 |
02A355 |
KemUS |
|
50m |
33.40 |
32.40 |
3 |
Aatu Pirneskoski |
2001 |
01A409 |
KemTU |
|
25m |
31.77 |
31.77 |
4 |
Aleksandr Shelemov |
2004 |
|
KOVDOR |
|
25m |
32.00 |
32.00 |
5 |
Nikita Maloukh |
2003 |
|
POLYARNAY |
|
25m |
33.00 |
33.00 |
6 |
Artem Klishin |
2006 |
|
APATITY |
|
25m |
33.30 |
33.30 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksanteri Angelva |
2001 |
01A173 |
SCR |
|
50m |
32.18 |
31.18 |
2 |
Daniil Ivanov |
2004 |
|
KOVDOR |
|
25m |
30.50 |
30.50 |
3 |
Nikita Chirkunov |
2003 |
|
APATITY |
|
25m |
29.50 |
29.50 |
4 |
Tudor Ratiu |
2003 |
03A703 |
SCR |
|
50m |
31.10 |
30.10 |
5 |
Toni Lipponen |
2003 |
03A125 |
KemUS |
|
25m |
30.66 |
30.66 |
6 |
Eelis Niittyvuopio |
2002 |
|
Karasjok |
|
25m |
31.29 |
31.29 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nikita Rybalko |
2003 |
|
KOVDOR |
|
25m |
28.50 |
28.50 |
2 |
Arttu Pirneskoski |
2000 |
00A675 |
KemTU |
|
50m |
27.86 |
26.86 |
3 |
Renat Kuzmin |
2002 |
|
APATITY |
|
25m |
26.10 |
26.10 |
4 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
00A133 |
SCR |
|
50m |
27.50 |
26.50 |
5 |
Ville Korpilähde |
2002 |
02B141 |
SCR |
|
50m |
28.31 |
27.31 |
6 |
Kasper Lytz |
2003 |
03A418 |
SCR |
|
25m |
28.76 |
28.76 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
28 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
09:05 |
|