Startliste for 34:e Mora Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 13, 100m Bröstsim Damer |
Sponsor: Mattsons Bygg & Järn |
Klass A - Jeanette Engzell 1:12.11 - 2006 - Falu SS |
Klass B - Louise Mikiasson 1:15.58 - 1998 - Södertörn SS |
Klass C - Amanda Hovlind 1:17.58 - 1997 - Södertörn SS |
Klass D - Amanda Johansson 1:24.95 - 2017 - Deje SS |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 1:23.50 | |
2 | 92 | Söfting Svarstad Eline | 2004 | Elverum | 25 m | 1:30.73 | ||
3 | 93 | Sveen-Bratvold Elise | 2004 | Elverum | 25 m | 1:31.63 | ||
4 | 99 | Harviken Hennie | 2006 | Elverum | 25 m | 1:35.63 | ||
5 | 40 | Eriksson Emilia | 2004 | KÖPINGS SS | AS2404 | 25 m | 1:36.46 | |
6 | 96 | Hagen Emilie Alexandra | 2005 | Elverum | 25 m | 1:36.55 | ||
7 | 88 | Liljegren Nora | 2003 | LEKSAND | AR6603 | 25 m | 1:36.96 | |
8 | 89 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 1:37.18 | ||
9 | 69 | Engberg Johanna | 2003 | RÄTTVIK | BG2803 | 25 m | 1:39.31 | |
10 | 97 | Myrvold Stener Eldri | 2005 | Elverum | 25 m | 1:42.07 | ||
11 | 30 | Strömsöe Sara | 2006 | FALUN | AV2406 | 25 m | 1:42.28 | |
12 | 41 | Eriksson Felicia | 2006 | KÖPINGS SS | AR2606 | 25 m | 1:44.40 | |
13 | 45 | Pettersson Agnes | 2006 | KÖPINGS SS | AT1406 | 25 m | 1:44.88 | |
14 | 70 | Jones Elin | 2003 | RÄTTVIK | AK2203 | 25 m | 1:46.07 | |
15 | 61 | Sundqvist Agnes | 2005 | SÖDERHAMN | BL0405 | 25 m | 1:46.44 | |
16 | 94 | Sol Vera | 2004 | Elverum | 25 m | 1:46.76 | ||
17 | 19 | Färlin Emma | 2006 | FALUN | AV8206 | 25 m | 1:48.00 | |
18 | 56 | Karlsson Märta | 2007 | SÖDERHAMN | AV4407 | 25 m | 1:48.06 | |
19 | 90 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 1:48.67 | ||
20 | 53 | Andersson Saga | 2006 | SÖDERHAMN | BH8806 | 25 m | 1:50.72 | |
21 | 34 | von Hofsten Doris | 2008 | FALUN | AE9808 | 25 m | 1:51.38 | |
22 | 55 | Karlsson Ida | 2005 | SÖDERHAMN | BQ1205 | 25 m | 1:51.72 | |
23 | 48 | Lind-Dannberg Sofia | 2003 | SIM 77 HOF | BG1603 | 25 m | 1:52.33 | |
24 | 6 | Mortazavi Elena | 2004 | BORLÄNGE | BM6804 | 25 m | 1:52.36 | |
25 | 83 | Trapp-Östling Edith | 2006 | SS MORA | AA5806 | 25 m | 1:53.34 | |
26 | 49 | Persson Ida | 2006 | SIM 77 HOF | BA5606 | 25 m | 1:53.36 | |
27 | 59 | Runarsson Emelie | 2006 | SÖDERHAMN | BD5206 | 25 m | 1:54.66 | |
28 | 22 | Karsberg Carla | 2007 | FALUN | AJ1407 | 25 m | 1:56.09 | |
29 | 65 | Jonsson Matilda | 2006 | HÄRJEDALEN | AN3806 | 50 m | 1:56.84 | |
30 | 101 | Kumula Emma Mathea | 2007 | Elverum | 25 m | 1:57.07 | ||
31 | 102 | Lönstad-Halvorsen Sara | 2007 | Elverum | 25 m | 1:58.52 | ||
32 | 18 | Frank Hanna | 2006 | FALUN | BB9406 | 25 m | 2:07.11 | |
33 | 5 | Mikaelsson Blomström Lovis | 2007 | BORLÄNGE | BF5207 | 25 m | ||
34 | 14 | Allvin Agnes | 2006 | FALUN | AV0406 | 25 m | ||
35 | 17 | Eriksson Olivia | 2007 | FALUN | AT3207 | 25 m | ||
36 | 27 | Morén Lovisa | 2006 | FALUN | BM6206 | 25 m | ||
37 | 28 | Nyström Maja | 2007 | FALUN | AR7407 | 25 m | ||
38 | 29 | Sadeghi Karin | 2005 | FALUN | BU9805 | 25 m | EFT | |
39 | 38 | Bengtsson Alice | 2006 | KÖPINGS SS | BI6806 | 25 m | ||
40 | 46 | Zetterkvist Olivia | 2006 | KÖPINGS SS | BI4806 | 25 m | ||
41 | 47 | Kling Vera | 2006 | SIM 77 HOF | AA4806 | 25 m | ||
42 | 50 | Puhls Sjöstrand Ida | 2008 | SIM 77 HOF | AC0808 | 25 m | ||
43 | 51 | Puhls Sjöstrand Isabelle | 2006 | SIM 77 HOF | AV9606 | 25 m | ||
44 | 54 | Biller Linn | 2006 | SÖDERHAMN | BQ2206 | 25 m | ||
45 | 58 | Pavlovska Marie | 2007 | SÖDERHAMN | BG8807 | 25 m | ||
46 | 74 | Fäs Anina | 2001 | SS MORA | BY1601 | 25 m | ||
47 | 95 | Sokac Kristine | 2004 | Elverum | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 22 april 2018 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 08:07 |