Startliste for DM Junior, Kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 22
|
Stævne navn |
DMJ Kortbane |
|
Udskriftsdato |
09 november 2018 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
15:34 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 november 2018 |
|
|
|
|
Løb 22, 4x200m IM Medley Herrer |
Finaler (3) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
3 |
Agf Young Guns 2 |
2001 |
|
AGF |
|
25m |
9:22.79 |
430 |
4 |
Køge Herrer |
2001 |
|
KØGE |
|
25m |
9:17.83 |
577 |
5 |
Sønderborg Junior |
2001 |
|
SØNDERBORG |
|
25m |
9:20.50 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
505 |
1 |
Ssk Herrer Silkeborg |
2001 |
|
SILKEBORG |
|
25m |
9:16.95 |
718 |
2 |
Esv Drenge 2 |
2001 |
|
VEJLE |
|
25m |
9:10.81 |
321 |
3 |
H2Odense 1 |
2001 |
|
H2Odense |
|
25m |
9:07.86 |
236 |
4 |
Agf Young Guns |
2001 |
|
AGF |
|
25m |
9:01.88 |
460 |
5 |
Lyngby Herrer |
2001 |
|
LYNGBY |
|
25m |
9:06.10 |
176 |
6 |
Sigma Drenge B |
2001 |
|
SIGMA |
|
25m |
9:09.86 |
255 |
7 |
Esbjerg 1 |
2001 |
|
ESBJERG |
|
25m |
9:11.52 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Hovedstadens Herrer |
2002 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
8:55.75 |
585 |
2 |
Triton Herrer 1 |
2001 |
|
TRITON B |
|
25m |
8:53.52 |
350 |
3 |
Herlev Herrer |
2001 |
|
HERLEV |
|
25m |
8:48.79 |
282 |
4 |
Gentofte Herrer 1 |
2001 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
8:37.89 |
717 |
5 |
Esv Drenge 1 |
2001 |
|
VEJLE |
|
25m |
8:48.68 |
306 |
6 |
Gsc Drenge |
2001 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
8:52.20 |
175 |
7 |
Sigma Drenge A |
2001 |
|
SIGMA |
|
25m |
8:54.04 |
722 |
8 |
Drenge Aarhus Swim |
2001 |
|
AAS |
|
25m |
8:58.52 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
09 november 2018 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:34 |
|