Program for Bergen Swim Festival
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
Bergen Swim Festival 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Alexander Dale Oen Arena |
Hordaland Svømmekrets |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 13, 2018 to Apr 15, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
BSF: 52.73 Mathys Goosen |
|
WR: 49.82 Michael Phelps |
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
135 |
|
Markus Lie |
BS/Åstveit |
1995 |
M210695 MAR03 |
25m |
52.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
577 |
|
Philip Heintz |
SV Nikar Heidelberg |
1991 |
|
25m |
52.12 |
|
|
|
|
|
|
3 |
284 |
|
Albin Lövgren |
Jönköpings Simsällskap |
1999 |
AC0199 |
25m |
53.66 |
|
|
|
|
|
4 |
473 |
|
Kevin Wedel |
SG EWR Rheinhessen Mainz |
1994 |
|
25m |
54.13 |
|
|
|
|
|
|
5 |
638 |
|
Dominik Unger |
USC Graz |
|
|
25m |
54.20 |
|
|
|
1995 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
403 |
|
Sigurd Holten Bøen |
OI Svømming |
1997 |
M180397 SIG02 |
25m |
54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
354 |
|
Ole-Mikal Fløgstad |
Lambertseter SK |
|
|
25m |
54.94 |
|
|
|
1997 |
M140497 OLE04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
150 |
|
Nicholas Lia |
Bærumsvømmerne |
2001 |
M130201 NIC01 |
25m |
55.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
555 |
|
Martin Nilsson |
Stockholmspolisens IF |
1993 |
|
25m |
55.20 |
|
|
|
|
|
|
10 |
116 |
|
Sindre Pleym Olsen |
BS/Delfana |
2000 |
M080300 SIN02 |
25m |
55.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
285 |
|
Markus Malm |
Jönköpings Simsällskap |
1997 |
AE7397 |
25m |
55.74 |
|
|
|
|
|
12 |
579 |
|
Erik Brandt |
Södertälje Simsällskap |
1999 |
AD5999 |
25m |
55.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
361 |
|
Henrik Veiberg |
Lambertseter SK |
2001 |
M260301 HEN01 |
25m |
56.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
696 |
|
Karl Frylmark |
Väsby Simsällskap |
1999 |
|
25m |
56.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
442 |
|
Halvor Arne Borgstrøm |
Randaberg IL |
1997 |
M130997 HAL01 |
25m |
56.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
289 |
|
Anton Steindl |
Jönköpings Simsällskap |
2000 |
AB2900 |
25m |
56.76 |
|
|
|
|
|
17 |
404 |
|
Adam Fedorcsak |
OI Svømming |
2001 |
M070301 ADA01 |
25m |
56.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
287 |
|
Erik Nicklasson |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
25m |
57.64 |
|
|
|
1998 |
AG2598 |
|
|
|
|
19 |
185 |
|
Jorge Rodriguez Lopez |
Egersund SK |
2000 |
M270600 JOR01 |
25m |
57.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
543 |
|
Thomas Brustveit |
Stavanger SC |
|
|
25m |
57.98 |
|
|
|
1993 |
M090693 THO03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
109 |
|
Sander Hallaråker |
BS/Delfana |
1999 |
M120599 SAN02 |
25m |
58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
503 |
|
Johannes Hope |
SK Team Sør/KSA |
1999 |
M020699 JOH01 |
25m |
58.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
611 |
|
Aamund Westermoen |
Trondhjems SLK |
1998 |
M190798 AAM03 |
25m |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
489 |
|
Mats Kamnes |
SK Speed |
2000 |
M130400 MAT03 |
25m |
58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
293 |
|
Kristoffer A. Samuelsen |
Karmøy SK |
1999 |
M220999 KRI03 |
25m |
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
464 |
|
Simen Vik |
Sandnes SLK |
1999 |
M030799 SIM01 |
25m |
59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
681 |
|
Brage Straume |
Vestkantsvømmerne |
2001 |
M020201 BRA02 |
50m |
59.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
656 |
|
Aslan Bentley |
Vestkantsvømmerne |
2001 |
M070401 ASL01 |
25m |
59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
323 |
|
Emil Danielsen |
Kongstensvømmerne |
2002 |
M050502 EMI04 |
25m |
59.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
633 |
|
Håkon Syrrist |
Ullensakersv |
2000 |
M070300 HÅK01 |
25m |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
466 |
|
Sven Arnestad |
Sarpsborg IL |
2001 |
M241201 SVE02 |
25m |
59.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
15 |
|
Christian Groth Dyrkorn |
Asker SK |
2001 |
M220501 CHR04 |
25m |
59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
162 |
|
Erling Syversveen Lie |
Bærumsvømmerne |
|
|
25m |
59.72 |
|
|
|
1999 |
M300699 ERL13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
142 |
|
Nikolai Sørebø |
BS/Åstveit |
2001 |
M060301 NIK02 |
25m |
1:00.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
675 |
|
Tobias Moen Olsen |
Vestkantsvømmerne |
2002 |
M040502 TOB01 |
25m |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
649 |
|
Einar Skoglund |
Vestbyen Trondheim |
|
|
25m |
1:00.36 |
|
|
|
2001 |
M220401 EIN02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
547 |
|
Ole Peder Uthus Solum |
Stjørdals Blink |
1999 |
M290199 OLE05 |
25m |
1:00.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
534 |
|
Håvard Heggland |
Sortland SLK |
2001 |
M070301 HÅV02 |
25m |
1:00.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
445 |
|
Sigurd Olav Borgstrøm |
Randaberg IL |
2002 |
M170202 SIG03 |
25m |
1:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
245 |
|
Trym Vejlgaard Sørensen |
Glitre SK/BK |
2001 |
M290501 TRY02 |
25m |
1:01.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
501 |
|
Markus Woxholt |
SK Speed |
1999 |
M110599 MAR09 |
50m |
1:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
290 |
|
Aleksander Grønfur |
Karmøy SK |
2003 |
M200303 ALE03 |
25m |
1:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
420 |
|
Joshua Welschof |
OI Svømming |
1999 |
M270699 JOS01 |
50m |
1:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
195 |
|
Eirik Karlsen |
Eid SK |
2001 |
M150801 EIR05 |
25m |
1:01.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
283 |
|
Tim Lärkfeldt |
Jönköpings Simsällskap |
2000 |
AC9900 |
25m |
1:01.75 |
|
|
|
|
|
46 |
115 |
|
Bendik Pleym Olsen |
BS/Delfana |
2002 |
M060702 BEN04 |
25m |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
629 |
|
Vemund Hoset |
Ullensakersv |
2002 |
M160102 VEM03 |
25m |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
26 |
|
Tobias Bang Mikkelsen |
Asker SK |
|
|
25m |
1:01.99 |
|
|
|
2002 |
M100602 TOB01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
255 |
|
Arild Degerstrøm |
Haugesund SK |
2000 |
M091100 ARI03 |
25m |
1:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
12 |
|
Didrik Backen |
Asker SK |
2001 |
M240101 DID01 |
25m |
1:02.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
386 |
|
Kjetil Heibert |
Namsos SK |
|
|
25m |
1:02.16 |
|
|
|
2000 |
M071200 KJE02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
739 |
|
Torkil Eldegard Heie |
Ås IL |
2000 |
M291000 TOR04 |
25m |
1:02.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
147 |
|
Jonas Milian Hestad Solberg |
Bærumsvømmerne |
2003 |
M300603 JON02 |
25m |
1:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
157 |
|
Jonatan Risåsen |
Bærumsvømmerne |
2000 |
M311000 JON02 |
25m |
1:02.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
207 |
|
Mathias Martinussen |
Fauske SK |
2004 |
M210604 MAT05 |
25m |
1:02.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
43 |
|
Øystein Breivik |
Bergens SC |
2002 |
M270802 ØYS01 |
25m |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
201 |
|
Sander Myhr Bjørknes |
Fauske SK |
2003 |
M060703 SAN04 |
25m |
1:03.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
530 |
|
Ivar Greger Angel |
Sortland SLK |
2001 |
M060201 IVA03 |
25m |
1:03.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
347 |
|
Laszlo Tolnai |
Kristiansund SK |
2001 |
M100801 LAS02 |
25m |
1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
33 |
|
Kristian Swakhoven |
Asker SK |
2003 |
M040203 KRI04 |
25m |
1:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
112 |
|
Jonas T. Hinna |
BS/Delfana |
2003 |
M240203 JON06 |
25m |
1:03.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
345 |
|
Aleksander Mittet |
Kristiansund SK |
1999 |
M020399 ALE02 |
25m |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
454 |
|
Fredrik Holm |
Sandnes SLK |
2003 |
M241003 FRE03 |
25m |
1:03.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
592 |
|
Jonas Fiskaa Barstad |
Trondhjems SLK |
|
|
25m |
1:03.93 |
|
|
|
2000 |
M040600 JON01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
400 |
|
Gard Fossmo Sundby |
Nordlysbyen STK |
2000 |
M100200 GAR01 |
50m |
1:04.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
453 |
|
Dennis Gjesdal Hillesund |
Sandnes SLK |
2004 |
M180604 DEN03 |
25m |
1:04.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
81 |
|
Christopher Johnsen Skar |
Bergens SLK |
|
|
25m |
1:04.70 |
|
|
|
2003 |
M240903 CHR04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
104 |
|
Erling Flåm Krogsrud |
BS/Arna |
2000 |
M090100 ERL02 |
50m |
1:04.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
506 |
|
Hadrian Phillipson |
SK Team Sør/KSA |
1999 |
M090399 HAD01 |
25m |
1:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
560 |
|
Sondre Fjeldstad |
Stord IL |
2002 |
M150302 SON01 |
25m |
1:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
241 |
|
Sivert Solheim Verhage |
Førde IL |
2002 |
M061202 SIV02 |
25m |
1:04.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
372 |
|
Markus Øyangen |
Malvik IL |
2003 |
M290103 MAR11 |
25m |
1:05.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
111 |
|
Marius Heggstad |
BS/Delfana |
2001 |
M011101 MAR01 |
25m |
1:05.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
619 |
|
Herman Christensen |
Tønsberg SK |
2002 |
M011102 HER02 |
25m |
1:05.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
602 |
|
Daniel Moen Manriquez |
Trondhjems SLK |
2002 |
M200602 DAN03 |
25m |
1:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
563 |
|
Odin Hildebrandt Paulin |
Stord IL |
2003 |
M240603 ODI03 |
25m |
1:05.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
492 |
|
Neheathan Nagaseelan |
SK Speed |
2002 |
M090102 NEH01 |
25m |
1:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
706 |
|
Ivar Simonsson |
Väsby Simsällskap |
2002 |
|
25m |
1:06.27 |
|
|
|
|
|
|
79 |
707 |
|
Theodor Skold |
Väsby Simsällskap |
2001 |
|
25m |
1:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
561 |
|
Vebjørn Fjeldstad |
Stord IL |
2002 |
M150302 VEB01 |
25m |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
202 |
|
Patrik Blomquist |
Fauske SK |
|
|
25m |
1:06.82 |
|
|
|
2000 |
M160600 PAT01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
655 |
|
Jørgen Mikkelsen Bakke |
Vestkantsvømmerne |
2001 |
M010101 JØR42 |
25m |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
20 |
|
Adam Kasper Hvass |
Asker SK |
2002 |
M050202 ADA02 |
25m |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
465 |
|
Simen Arnestad |
Sarpsborg IL |
|
|
25m |
1:07.54 |
|
|
|
2004 |
M140904 SIM03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
765 |
|
Sebastian Warncke-Wang |
Åstveit SK |
2002 |
M110902 SEB01 |
25m |
1:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
554 |
|
Axel Lewander |
Stockholmspolisens IF |
2004 |
|
25m |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
87 |
100 |
|
Ivar Mosqueira Forbord |
Bergkameratene |
2003 |
M140703 IVA01 |
25m |
1:08.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
595 |
|
Bjarne Forfot |
Trondhjems SLK |
2000 |
M091000 BJA01 |
25m |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Benjamin Blom |
Arna SLK |
2004 |
M310304 BEN05 |
25m |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
168 |
|
Henrik Hodne Eliassen |
Delfana |
2004 |
M010204 HEN05 |
25m |
1:08.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
10 |
|
Nikodem Wiktorowicz |
Arna SLK |
2003 |
M030603 NIK02 |
25m |
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
427 |
|
Håkon Strømland Johnsen |
Os SK |
2002 |
M090602 HÅK01 |
25m |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
28 |
|
Andreas Nordang |
Asker SK |
1999 |
M260499 AND14 |
25m |
1:08.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
535 |
|
Anders Inga |
Sortland SLK |
2005 |
M050405 AND03 |
25m |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
721 |
|
Kasper Krohn-Dale |
Øyane SK |
2002 |
M201102 KAS01 |
25m |
1:09.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
495 |
|
Herman Røed |
SK Speed |
|
|
25m |
1:09.36 |
|
|
|
2005 |
M100305 HER02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
236 |
|
Reinert Solheim Erland |
Førde IL |
2004 |
M230204 REI02 |
25m |
1:09.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
167 |
|
Anders Rye Brekkhus |
Delfana |
2003 |
M010303 AND06 |
25m |
1:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
318 |
|
Adam Skare |
Kolbotn IL |
|
|
25m |
1:10.06 |
|
|
|
2003 |
M041103 ADA02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
422 |
|
Emil Austevoll Harlem |
Os SK |
2005 |
M191105 EMI04 |
25m |
1:10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
432 |
|
Eirik Vinje Olsen |
Poseidon |
2003 |
M120503 EIR07 |
25m |
1:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
605 |
|
Vegard Skjervold |
Trondhjems SLK |
2002 |
M111002 VEG01 |
25m |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
590 |
|
Hasith Ransiri Attanapola |
Trondhjems SLK |
2003 |
M160803 HAS02 |
25m |
1:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
239 |
|
Henrik Stubhaug |
Førde IL |
2003 |
M280503 HEN02 |
25m |
1:12.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
180 |
|
Trym Stendalen |
Delfana |
2005 |
M290705 TRY02 |
25m |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
17 |
|
Thomas Efskind |
Asker SK |
2004 |
M280204 THO05 |
25m |
1:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
181 |
|
Mathias Saltnes Urdal |
Delfana |
2003 |
M070503 MAT13 |
25m |
1:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
575 |
|
Tønnes Tønnesen |
Stord IL |
2005 |
M090105 TØN06 |
25m |
1:12.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
623 |
|
Fredrik Solberg |
Tønsberg SK |
2001 |
M131201 FRE01 |
25m |
1:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
480 |
|
Jonas She Cheung |
SK Speed |
2005 |
M221005 JON02 |
25m |
1:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
102 |
|
Mats Norvoll Bjørnevik |
Brattvåg SK |
2004 |
M200504 MAT01 |
25m |
1:13.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
304 |
|
Oliver Dragland |
Kolbotn IL |
|
|
25m |
1:14.06 |
|
|
|
2002 |
M211102 OLI02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
376 |
|
Kristoffer Syvertsen |
Mandal SK |
2003 |
M010303 KRI02 |
25m |
1:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
317 |
|
Daniel Schulz |
Kolbotn IL |
2003 |
M041103 DAN04 |
25m |
1:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
426 |
|
Even Haarstad |
Os SK |
|
|
25m |
1:15.11 |
|
|
|
2004 |
M091004 EVE02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
342 |
|
Nicolai Høvik |
Kristiansund SK |
2005 |
M240105 NIC01 |
25m |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
101 |
|
Theo Munz-Kløve |
Bergkameratene |
2003 |
M210203 THE01 |
25m |
1:15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
666 |
|
Adrian Larsen Hammer |
Vestkantsvømmerne |
2005 |
M230105 ADR02 |
25m |
1:15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
667 |
|
Joseph-Haakon Kititi |
Vestkantsvømmerne |
2003 |
M241103 JOS01 |
25m |
1:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
32 |
|
Leo Strand |
Asker SK |
2003 |
M290703 LEO01 |
25m |
1:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
71 |
|
Arn S. Andreassen |
Bergens SLK |
2004 |
M271204 ARN02 |
25m |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
62 |
|
Ghanesh Rajkumar |
Bergens SC |
2005 |
M250605 GHA02 |
25m |
1:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
687 |
|
William Bru Waardal |
Vestkantsvømmerne |
2002 |
M150102 WIL01 |
25m |
1:21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
22 |
|
August Wallenius Kjevik |
Asker SK |
2003 |
M110903 AUG04 |
25m |
1:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
56 |
|
Mats Nikolai Maroni Johannessen |
Bergens SC |
2005 |
M030505 MAT03 |
25m |
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
722 |
|
Lukas Krohn-Dale |
Øyane SK |
2005 |
M080805 LUK02 |
25m |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
661 |
|
Nikolai Johan Dale |
Vestkantsvømmerne |
2005 |
M130105 NIK01 |
25m |
1:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
755 |
|
Adrian Roll-Christiansen |
Åstveit SK |
|
|
25m |
1:28.85 |
|
|
|
2004 |
M240204 ADR01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
94 |
|
Simon Tangenes |
Bergens SLK |
2004 |
M310504 SIM01 |
25m |
1:30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
|
Ole Alexander Gauteplass |
Arna SLK |
2005 |
M110505 OLE01 |
25m |
1:36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
748 |
|
Eivind Mjelde Myhr |
Åstveit SK |
|
|
25m |
1:43.82 |
|
|
|
2004 |
M250404 EIV01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-13 19.52.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Bergens Svømme & Livredningsklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|