Program för Bergen Swim Festival
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
Bergen Swim Festival 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Alexander Dale Oen Arena |
Hordaland Svømmekrets |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 13, 2018 to Apr 15, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
BSF: 2:12.58 Katinka Hozzsu |
|
WR: 2:06.12 Katinka Hozzsu |
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
517 |
|
Malene Rypestøl |
SK Team Sør/VSLK |
2001 |
K050301 MAL02 |
25m |
2:13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
710 |
|
Hannah Brunzell |
Västerås Simsällskap |
2001 |
|
25m |
2:14.72 |
|
|
|
|
|
|
3 |
583 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
25m |
2:16.19 |
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
Wilma Johansson |
Jönköpings Simsällskap |
2001 |
AT7401 |
25m |
2:17.18 |
|
|
|
|
|
5 |
200 |
|
Sara Junevik |
Falu Simsällskap |
|
|
25m |
2:17.43 |
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
160 |
|
Stine Lise Stenseth |
Bærumsvømmerne |
1994 |
K230694 STI04 |
25m |
2:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
439 |
|
Nikoleta Trníková |
Povazskobystrický PO |
|
|
25m |
2:18.51 |
|
|
|
2002 |
|
|
|
|
|
|
8 |
277 |
|
Nilla Atzmannstorfer |
Jönköpings Simsällskap |
1998 |
AB6498 |
25m |
2:20.10 |
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Synne Hovden Eidheim |
Bergens SLK |
2001 |
K310301 SYN01 |
25m |
2:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
Susann Pleym Olsen |
BS/Delfana |
1997 |
K010697 SUS01 |
25m |
2:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
712 |
|
Filippa Sterling |
Västerås Simsällskap |
2002 |
|
25m |
2:20.69 |
|
|
|
|
|
|
12 |
463 |
|
Eline Vik |
Sandnes SLK |
2002 |
K070202 ELI01 |
25m |
2:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
444 |
|
Oda Kristine Borgstrøm |
Randaberg IL |
1999 |
K300599 ODA04 |
25m |
2:21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
356 |
|
Eva Kummen |
Lambertseter SK |
2001 |
K181201 EVA01 |
25m |
2:21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
154 |
|
Stine Omdahl Petersen |
Bærumsvømmerne |
1999 |
K250699 STI02 |
25m |
2:22.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
458 |
|
Johanne Heines Pettersen |
Sandnes SLK |
1999 |
K060299J OH02 |
25m |
2:22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
229 |
|
Sára R. Nysted |
Færøyene |
2001 |
|
25m |
2:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
526 |
|
Mari Moen |
Skjetten Svømming |
2004 |
K021104 MAR11 |
25m |
2:24.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
158 |
|
Vilde Skaug |
Bærumsvømmerne |
|
|
25m |
2:24.46 |
|
|
|
2002 |
K050202 VIL03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
703 |
|
Elin Peng |
Väsby Simsällskap |
2003 |
|
25m |
2:24.58 |
|
|
|
|
|
|
21 |
628 |
|
Vår Granhaug Rotevatn |
Ullensakersv |
|
|
25m |
2:24.61 |
|
|
|
2002 |
K300602 VÅR02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
627 |
|
Timea Aspegren |
Ullensakersv |
2002 |
K010202 SUS01 |
25m |
2:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
659 |
|
Henriette Dale |
Vestkantsvømmerne |
2003 |
K250303 HEN01 |
25m |
2:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
470 |
|
Marie Søfteland |
Sarpsborg IL |
2003 |
K200403 MAR04 |
25m |
2:24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
505 |
|
Nora Næssen |
SK Team Sør/KSA |
1999 |
K231099 NOR01 |
25m |
2:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
429 |
|
Ine Marie Andersen |
Poseidon |
2000 |
K260200I NE02 |
25m |
2:25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
580 |
|
Emilia Christiansen |
Södertälje Simsällskap |
1999 |
AL8499 |
25m |
2:25.59 |
|
|
|
|
|
28 |
542 |
|
Helene Baxter |
Stavanger SC |
2000 |
K030500 HEL05 |
25m |
2:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
519 |
|
Gwen Bergum |
Skjetten Svømming |
2004 |
K190704 GWE01 |
25m |
2:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
122 |
|
Tuva Stendalen |
BS/Delfana |
2002 |
K231002 TUV01 |
25m |
2:28.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
412 |
|
Cecilie Klingenberg |
OI Svømming |
2000 |
K110200 CEC01 |
25m |
2:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
443 |
|
Ingrid Elise Borgstrøm |
Randaberg IL |
2004 |
K300104I NG01 |
25m |
2:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
552 |
|
Lea Granert |
Stockholmspolisens IF |
|
|
25m |
2:29.06 |
|
|
|
2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
702 |
|
Louise Peacock |
Väsby Simsällskap |
2001 |
|
25m |
2:29.44 |
|
|
|
|
|
|
35 |
89 |
|
Stine Rotseth |
Bergens SLK |
2003 |
K230903 STI03 |
25m |
2:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
708 |
|
Michelle Wissinger |
Väsby Simsällskap |
2004 |
|
25m |
2:30.06 |
|
|
|
|
|
|
37 |
431 |
|
Kristine Johnsson |
Poseidon |
2001 |
K210301 KRI04 |
25m |
2:30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
529 |
|
Frida Stretre Løbersli |
Skjetten Svømming |
2004 |
K230204 FRI04 |
25m |
2:30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
632 |
|
Thea Skjæveland |
Ullensakersv |
1999 |
K110399 THE01 |
25m |
2:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
55 |
|
Helene Torsvik Lorentz |
Bergens SC |
2004 |
K240304 HEL03 |
25m |
2:30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
715 |
|
Julia Månsson |
Örebro SA |
2002 |
BL902 |
25m |
2:30.84 |
|
|
|
|
|
42 |
268 |
|
Helene Osnes Vestre |
Haugesund SK |
2003 |
K261203 HEL02 |
25m |
2:31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
72 |
|
Tiril Ask |
Bergens SLK |
2003 |
K281103 TIR02 |
25m |
2:31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
456 |
|
Elin Meling |
Sandnes SLK |
2002 |
K010402 ELI06 |
25m |
2:31.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
601 |
|
Elise Lund |
Trondhjems SLK |
2001 |
K120801 ELI05 |
25m |
2:32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
523 |
|
Tiril Birgit Uppstad Killie |
Skjetten Svømming |
2001 |
K211201 TIR02 |
25m |
2:32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
313 |
|
Andrea Rød |
Kolbotn IL |
2002 |
K280802 AND02 |
25m |
2:32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
570 |
|
Anna Rimmereide |
Stord IL |
|
|
25m |
2:33.05 |
|
|
|
2000 |
K090900 ANN04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
694 |
|
Tuva Björkén |
Väsby Simsällskap |
2003 |
|
25m |
2:33.06 |
|
|
|
|
|
|
50 |
500 |
|
Madeleine Wold |
SK Speed |
|
|
25m |
2:33.58 |
|
|
|
2003 |
K220403 MAD02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
29 |
|
Synne Amalie Pretorius |
Asker SK |
2002 |
K250802 SYN03 |
25m |
2:33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
548 |
|
Maria Bang |
Stockholmspolisens IF |
2003 |
|
25m |
2:33.63 |
|
|
|
|
|
|
53 |
662 |
|
Thea Margrethe Eide Fluge |
Vestkantsvømmerne |
2002 |
K230702 THE02 |
25m |
2:33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
498 |
|
Hilja Lyydia Stering |
SK Speed |
2003 |
K031103 HIL02 |
25m |
2:34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
163 |
|
Karin Sofie Syversveen Lie |
Bærumsvømmerne |
2001 |
K121101 KAR01 |
25m |
2:34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
673 |
|
Eline Nygaard |
Vestkantsvømmerne |
2000 |
K160700 ELI02 |
25m |
2:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
114 |
|
Jonette Matland |
BS/Delfana |
2004 |
K010504J ON02 |
25m |
2:35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
149 |
|
Martine Johansen |
Bærumsvømmerne |
2000 |
K140100 MAR12 |
25m |
2:35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
451 |
|
Caroline Hallberg |
Sandnes SLK |
2004 |
K030504 CAR01 |
25m |
2:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
731 |
|
Kristine Godager |
Aalesund SLK |
1998 |
K070198 KRI01 |
25m |
2:37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
208 |
|
Erika Ness |
Fauske SK |
2003 |
K220803 ERI03 |
25m |
2:37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
668 |
|
Kristine Kleppestrand |
Vestkantsvømmerne |
|
|
25m |
2:38.36 |
|
|
|
2002 |
K080602 KRI04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
107 |
|
Synnøve Grimstad |
BS/Delfana |
2001 |
K070901 SYN01 |
25m |
2:38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
740 |
|
Oda Løtuft Johansen |
Ås IL |
2002 |
K031202 ODA01 |
25m |
2:38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
254 |
|
Camilla Cedres Larsen |
Haugesund SK |
|
|
25m |
2:38.91 |
|
|
|
2003 |
K151103 CAM01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
639 |
|
Tomine Hugaas Fjorden |
Vestbyen Trondheim |
2002 |
K010402 TOM01 |
25m |
2:38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
521 |
|
Vårin Hagesæter |
Skjetten Svømming |
2003 |
K210803 VÅR02 |
25m |
2:39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
757 |
|
Vilde Skaar |
Åstveit SK |
2003 |
K100703 VIL01 |
25m |
2:39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
75 |
|
Tine Hovden Eidheim |
Bergens SLK |
2003 |
K110603 TIN01 |
25m |
2:39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
86 |
|
Tina Hosøy Nordås |
Bergens SLK |
2001 |
K180901 TIN04 |
25m |
2:39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
334 |
|
Mia Olsen |
Kongstensvømmerne |
2004 |
K061004 MIA02 |
25m |
2:40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
398 |
|
Christina Sesor |
Nordlysbyen STK |
2000 |
K120500 CHR03 |
25m |
2:40.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
558 |
|
Heidi Saluveer |
Stockholmspolisens IF |
2003 |
|
25m |
2:40.15 |
|
|
|
|
|
|
74 |
264 |
|
Oda Møllerhaug Hansen |
Haugesund SK |
2001 |
K160701 ODA01 |
25m |
2:40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
311 |
|
Celina Nguyen |
Kolbotn IL |
2005 |
K170205 CEL05 |
25m |
2:41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
85 |
|
Thea Maria Nilsen |
Bergens SLK |
2001 |
K160501 THE02 |
25m |
2:42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
549 |
|
Vinona Bothe |
Stockholmspolisens IF |
|
|
25m |
2:42.68 |
|
|
|
1999 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
258 |
|
Liva Gjil |
Haugesund SK |
2004 |
K011204 LIV03 |
25m |
2:43.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
571 |
|
Lovise Kjøpstad Rimmereide |
Stord IL |
|
|
25m |
2:43.29 |
|
|
|
2004 |
K150504 LOV02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
699 |
|
Emelie Lindström |
Väsby Simsällskap |
2003 |
|
25m |
2:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
37 |
|
Eira Ytre-Eide |
Asker SK |
2000 |
K141200 EIR02 |
25m |
2:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
742 |
|
Enya Raanaas Reklev |
Ås IL |
2000 |
K160300 ENY05 |
25m |
2:45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
217 |
|
Norunn Tveit |
Frisinn SK |
2002 |
K021102 NOR02 |
25m |
2:46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
551 |
|
Elsa Fogelsjöö |
Stockholmspolisens IF |
2003 |
|
25m |
2:46.55 |
|
|
|
|
|
|
85 |
173 |
|
Christine Krey |
Delfana |
2003 |
K210203 CHR01 |
25m |
2:46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
676 |
|
Anna Victoria Plassen |
Vestkantsvømmerne |
2005 |
K300905 ANN02 |
25m |
2:46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
393 |
|
Emma Strand Haugen |
Nordlysbyen STK |
2000 |
K120500 EMM04 |
50m |
2:47.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
469 |
|
Maren Elise Paulsen |
Sarpsborg IL |
2001 |
K120401 MAR03 |
50m |
2:47.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
79 |
|
Una Jensen |
Bergens SLK |
2001 |
K180101 UNA02 |
25m |
2:47.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
310 |
|
Jenny Tidemandsen Larsen |
Kolbotn IL |
2001 |
K180101J EN01 |
25m |
2:48.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
732 |
|
Ingeborg Mittet Kaldhussæter |
Aalesund SLK |
2005 |
K260105I NG03 |
25m |
2:48.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
36 |
|
Nora Nerland Vælitalo |
Asker SK |
2002 |
K290402 NOR07 |
25m |
2:48.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
399 |
|
Siiri Maija Sipilä Næss |
Nordlysbyen STK |
|
|
25m |
2:49.14 |
|
|
|
2001 |
K181001 SII03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
337 |
|
Telise Vinje |
Kongstensvømmerne |
2005 |
K090905 TEL02 |
25m |
2:49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
196 |
|
Siri Kråkenes |
Eid SK |
2005 |
K290105 SIR02 |
25m |
2:49.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
598 |
|
Vårin Jensås |
Trondhjems SLK |
|
|
25m |
2:49.69 |
|
|
|
2003 |
K270803 VÅR02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
594 |
|
Embla Baarholm |
Trondhjems SLK |
2004 |
K010604 EMB01 |
25m |
2:49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
620 |
|
Andrea Hjartholm |
Tønsberg SK |
2004 |
K081104 AND05 |
25m |
2:50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
428 |
|
Emma Skarstein Kjetland |
Os SK |
2004 |
K290104 EMM06 |
25m |
2:50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
653 |
|
Emma Sofie Antun |
Vestkantsvømmerne |
2004 |
K040804 EMM02 |
25m |
2:50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
494 |
|
Hanna Marie Rolstad |
SK Speed |
2000 |
K280100 HAN05 |
50m |
2:51.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
425 |
|
Tracy Malene Holm |
Os SK |
2004 |
K310304 TRA01 |
25m |
2:51.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
682 |
|
Idunn Straume |
Vestkantsvømmerne |
2003 |
K120503I DU01 |
25m |
2:52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
363 |
|
Maria Wold Haanes |
Levanger SLK |
2003 |
K021103 MAR10 |
25m |
2:53.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
171 |
|
Kristine Joys |
Delfana |
2003 |
K281003 KRI02 |
25m |
2:53.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
187 |
|
Emma Sæstad |
Egersund SK |
2003 |
K100503 EMM03 |
50m |
2:54.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
729 |
|
Julie Brunstad |
Aalesund SLK |
2003 |
K151003J UL02 |
25m |
2:55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
660 |
|
Kathinka Dale |
Vestkantsvømmerne |
2003 |
K200303 KAT05 |
25m |
2:55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
179 |
|
Victoria Erdal Steinsland |
Delfana |
|
|
25m |
2:56.63 |
|
|
|
2005 |
K210105 VIC02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
319 |
|
Matilde Sørlie |
Kolbotn IL |
2004 |
K240304 MAT07 |
25m |
2:57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
7 |
|
Lea Småland |
Arna SLK |
2005 |
K100205 LEA01 |
25m |
2:58.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
190 |
|
Emilia Svindland Wetteland |
Egersund SK |
|
|
25m |
2:59.02 |
|
|
|
2003 |
K171203 EMI01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
73 |
|
Nora Berg Bjørnevoll |
Bergens SLK |
2001 |
K031101 NOR01 |
25m |
3:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
665 |
|
Kristin Hals |
Vestkantsvømmerne |
2005 |
K080205 KRI01 |
25m |
3:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
30 |
|
Kesia Steen |
Asker SK |
2004 |
K110104 KES02 |
25m |
3:04.42 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
172 |
|
Nora V Kleppe |
Delfana |
2002 |
K150702 NOR01 |
25m |
3:04.59 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
182 |
|
Anniken Walløe |
Delfana |
2004 |
K010204 ANN04 |
25m |
3:06.60 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
728 |
|
Emilie Bonesmo |
Aalesund SLK |
2004 |
K290904 EMI04 |
25m |
3:07.48 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
683 |
|
Sara Straume |
Vestkantsvømmerne |
2003 |
K120503 SAR02 |
25m |
3:09.35 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
328 |
|
Mathilde Halvorsen |
Kongstensvømmerne |
2004 |
K020504 MAT01 |
25m |
3:16.89 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
65 |
|
Eowyn Tomine Saus |
Bergens SC |
2005 |
K080405 EOW02 |
25m |
3:18.14 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
51 |
|
Anna Stray Juuhl |
Bergens SC |
2005 |
K181005 ANN03 |
25m |
3:20.92 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
90 |
|
Amalie Sande |
Bergens SLK |
2004 |
K040504 AMA02 |
25m |
3:23.40 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
80 |
|
Andrea Johansen |
Bergens SLK |
2004 |
K061204 AND01 |
25m |
3:39.66 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
44 |
|
Emilie Brudvik Sørensen |
Bergens SC |
|
|
25m |
3:56.05 |
RES |
|
|
2005 |
K300805 EMI01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
177 |
|
Martine E Mjøs |
Delfana |
2002 |
K010502 MAR05 |
25m |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
610 |
|
Rebekka Wangberg |
Trondhjems SLK |
2002 |
K300302 REB01 |
25m |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
752 |
|
Hedda Oppedal |
Åstveit SK |
|
|
25m |
|
RES |
|
|
2004 |
K051204 HED07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-04-13 19.52.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Bergens Svømme & Livredningsklub |
|
|
|
|