Startliste for Spar Nord Hørsholm Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 28
|
Stævne navn |
Hørsholm Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
|
|
Stævne by |
Hørsholm |
|
Udskriftstidspunkt |
17:40 |
|
|
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 maj 2018 |
|
|
|
|
Løb 28, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
249 |
1 |
Elsa Lundstedt |
2007 |
AN1607 |
YSTADS SS |
|
50m |
|
451 |
2 |
Amalie Rose Søndergaard |
2006 |
0618AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
52 |
3 |
Cecilie Carøe Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
50m |
3:52.20 |
407 |
4 |
Amalie Busch Erhardi |
2006 |
0602AL |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:57.43 |
250 |
5 |
Ida Viberg Mårtensson |
2005 |
AN1205 |
YSTADS SS |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
391 |
1 |
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
0684AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:42.75 |
174 |
2 |
Alma Gotfredsen |
2005 |
0548AI |
GLADSAXE |
|
50m |
3:31.59 |
163 |
3 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
50m |
3:20.31 |
28 |
4 |
Frederikke Poulsen |
2006 |
0624AG |
DRAGSHOLM |
|
50m |
3:25.45 |
229 |
5 |
Hannah Nilsson |
2006 |
AE5406 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:40.23 |
402 |
6 |
Emilie Dommer |
2007 |
0706AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:47.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Tea Stark Friis |
2006 |
AE6406 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:18.47 |
600 |
2 |
Mille Vester-Christensen |
2005 |
0556AL |
SØLLERØD |
|
50m |
3:11.54 |
204 |
3 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
50m |
3:10.62 |
207 |
4 |
Josefine Staudt |
2005 |
0538AE |
GLADSAXE |
|
50m |
3:11.42 |
203 |
5 |
Bianca Roos |
2006 |
0622AB |
GLADSAXE |
|
50m |
3:15.78 |
33 |
6 |
Freja Threms |
2005 |
0586AN |
DRAGSHOLM |
|
50m |
3:19.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
57 |
1 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
50m |
3:09.73 |
181 |
2 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
50m |
3:06.25 |
584 |
3 |
Ida Marie Platzer |
2005 |
0572AC |
SØLLERØD |
|
50m |
3:04.69 |
578 |
4 |
Frederikke Larsen |
2005 |
0524AS |
SØLLERØD |
|
50m |
3:05.00 |
58 |
5 |
Emma S. Kristensen |
2005 |
0526AO |
GENTOFTE |
|
50m |
3:09.69 |
22 |
6 |
Felina Noe |
2002 |
0252AR |
DRAGSHOLM |
|
50m |
3:10.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:01.83 |
597 |
2 |
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
0486AT |
SØLLERØD |
|
50m |
2:57.00 |
164 |
3 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
50m |
2:40.43 |
81 |
4 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
50m |
2:49.38 |
168 |
5 |
Luna Christensen |
2005 |
0566AC |
GLADSAXE |
|
50m |
3:00.86 |
70 |
6 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
50m |
3:04.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening |
Udskriftstidspunkt |
17:40 |
|