Ohjelma Aarhus Open 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: BYGNINGSMALEREN |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Rasmussen Pernille | 1996 | AGF | 9654AH | 50 m | 1:03.38 | |
2 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 1:03.85 | |
3 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:07.91 | |
4 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 1:08.38 | |
5 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 1:08.82 | |
6 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 1:08.88 | |
7 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 1:09.62 | |
8 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 50 m | 1:09.84 | |
9 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 1:09.90 | |
10 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 1:10.61 | |
11 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 50 m | 1:11.39 | |
12 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 1:11.75 | |
13 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 1:11.77 | |
14 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 1:12.12 | |
15 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 1:12.61 | |
16 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 1:12.75 | |
17 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 1:13.22 | |
18 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 50 m | 1:13.31 | |
19 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:13.31 | |
20 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 1:13.70 | |
21 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:13.75 | |
22 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 50 m | 1:14.14 | |
23 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 1:14.19 | |
24 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 50 m | 1:14.41 | |
25 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 50 m | 1:14.45 | |
26 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:14.79 | |
27 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 50 m | 1:15.43 | |
28 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 1:15.59 | |
29 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 1:15.59 | |
30 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 50 m | 1:15.83 | |
31 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 50 m | 1:15.93 | |
32 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 1:16.31 | |
33 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:16.41 | |
34 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 1:16.91 | |
35 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 1:17.22 | |
36 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 1:17.63 | |
37 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 50 m | 1:17.90 | |
38 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 50 m | 1:18.13 | |
39 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 1:19.23 | |
40 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 1:19.39 | |
41 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 1:19.41 | |
42 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 50 m | 1:19.47 | |
43 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 1:20.53 | |
44 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 50 m | 1:20.88 | |
45 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 50 m | 1:21.59 | |
46 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 1:21.94 | |
47 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 1:22.21 | |
48 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 50 m | 1:22.74 | |
49 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 50 m | 1:23.44 | |
50 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 50 m | 1:24.54 | |
51 | Kristoffersen Line Back | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0336AO | 50 m | 1:25.02 | |
52 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 50 m | 1:25.59 | |
53 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 1:25.71 | |
54 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 1:25.79 | |
55 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 1:25.95 | |
56 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 50 m | 1:27.22 | |
57 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 50 m | 1:28.38 | |
58 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 1:29.04 | |
59 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m | 1:29.89 | |
60 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 1:30.06 | |
61 | Do Cecilie | 2004 | IHF | 0416BC | 50 m | 1:33.05 | |
62 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 50 m | 1:34.17 | |
63 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 50 m | 1:34.47 | |
64 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 1:34.67 | |
65 | Griffel Annika Svarre | 2003 | HEI | 0384BE | 50 m | 1:34.87 | |
66 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 50 m | 1:36.18 | |
67 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 50 m | 1:37.14 | |
68 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 50 m | 1:38.30 | |
69 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | 1:41.06 | |
70 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 50 m | 1:46.01 | |
71 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 50 m | 1:46.48 | |
72 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 50 m | 1:47.07 | |
73 | Jensen Liv Juhl | 2005 | AAS | 0566AI | 50 m | 1:48.37 | |
74 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 50 m | 1:50.93 | |
75 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 50 m | 1:52.43 | |
76 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 50 m | 1:54.52 | |
77 | Holt Siri-Maj Juel | 2006 | AGF | 0676AV | 50 m | 1:55.83 | |
78 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 50 m | 1:58.64 | |
79 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 50 m | 1:58.72 | |
80 | Dolan Cecilia Marie | 2005 | AAS | 0588AZ | 50 m | 1:59.75 | |
81 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 50 m | 2:28.01 | |
82 | Sørensen Asta Bielfeldt | 2007 | AGF | 50 m | |||
83 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
84 | Jørgensen Caroline G. | 2005 | HEI | 0558AT | 50 m | ||
85 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
86 | Rossa Cathrine Friis | 2006 | HEI | 0618AU | 50 m | ||
87 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 50 m | |||
88 | Dencker Frida Luna | 2008 | AGF | 50 m | |||
89 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 50 m | |||
90 | Krogh Anna Brogaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
91 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 50 m | |||
92 | Lang Harmoni | 2008 | AGF | 50 m | |||
93 | Hjarbæk Sofie | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0442AY | 50 m | ||
94 | Sørensen Freja Hørslev | 2008 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |