Startliste for Aarhus Open 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: KARINA PLUS |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 50 m | 2:35.26 | |
2 | Rasmussen Emma D. | 1996 | AGF | 9604AE | 50 m | 2:35.93 | |
3 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 50 m | 2:36.69 | |
4 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 2:45.51 | |
5 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 50 m | 2:48.00 | |
6 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 2:48.23 | |
7 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 50 m | 2:48.36 | |
8 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:48.63 | |
9 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 50 m | 2:48.65 | |
10 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 2:52.51 | |
11 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 50 m | 2:55.43 | |
12 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:58.60 | |
13 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 2:59.18 | |
14 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 2:59.39 | |
15 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 50 m | 2:59.43 | |
16 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 50 m | 3:00.29 | |
17 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 50 m | 3:00.74 | |
18 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 50 m | 3:07.29 | |
19 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 50 m | 3:08.27 | |
20 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 3:10.76 | |
21 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 50 m | 3:12.03 | |
22 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 3:21.76 | |
23 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 50 m | 3:23.84 | |
24 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 50 m | 3:26.00 | |
25 | Sørensen Maria Lysgaard | 2006 | AAS | 0682AC | 50 m | 3:27.71 | |
26 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 50 m | 3:41.05 | |
27 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 3:44.18 | |
28 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 50 m | 3:44.68 | |
29 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 3:49.80 | |
30 | Griffel Annika Svarre | 2003 | HEI | 0384BE | 50 m | 3:49.83 | |
31 | Dolan Cecilia Marie | 2005 | AAS | 0588AZ | 50 m | ||
32 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 50 m | ||
33 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 50 m | ||
34 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 50 m | ||
35 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 50 m | ||
36 | Rossa Cathrine Friis | 2006 | HEI | 0618AU | 50 m | ||
37 | Jørgensen Caroline G. | 2005 | HEI | 0558AT | 50 m | ||
38 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |