Program for Hela-uinnit 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 32, 200m sku M, P-16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kuusisto Elias | 1999 | RaisU | 99A373 | 25 m | 2:09.19 | 2:14.19 | |
2 | Varho Eemil | 1997 | RaUS | 97A537 | 50 m | 2:15.42 | 2:15.42 | |
3 | Laine Elias | 2002 | SK | 02A521 | 25 m | 2:14.52 | 2:19.52 | |
4 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 00A330 | 50 m | 2:24.35 | 2:24.35 | |
5 | Hynynen Oskari | 2001 | SK | 01A113 | 50 m | 2:26.55 | 2:26.55 | |
6 | Enroth Hugo | 2001 | SK | 01A477 | 25 m | 2:22.11 | 2:27.11 | |
7 | Nurmela Mikael | 2002 | SeUi | 02A017 | 50 m | 2:31.38 | 2:31.38 | |
8 | Kinnunen Aapo | 2004 | SK | 04A250 | 50 m | 2:34.30 | 2:34.30 | |
9 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 25 m | 2:33.71 | 2:38.71 | |
10 | Kallio Samu Petteri | 2002 | SK | 02A516 | 50 m | 2:40.72 | 2:40.72 | |
11 | Korri Sakari | 2005 | RaUS | 05A293 | 25 m | 2:36.77 | 2:41.77 | |
12 | Kunttila Tatu | 2003 | SK | 03A443 | 50 m | 2:44.78 | 2:44.78 | |
13 | Rantanen Eerik | 2004 | UiKaa | 04A293 | 25 m | 2:50.68 | 2:55.68 | |
14 | Vainio Konsta | 2005 | AUi | 05A299 | 50 m | 2:56.31 | 2:56.31 | |
15 | Sandelin Julius | 2005 | RaUS | 05A235 | 25 m | 2:52.88 | 2:57.88 | |
16 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 50 m | 2:59.42 | 2:59.42 | |
17 | Linderborg Aarni | 2005 | SK | 05A268 | 50 m | 3:00.05 | 3:00.05 | |
18 | Kandolin Felix | 2007 | AUi | 07A090 | 50 m | 3:05.29 | 3:05.29 | |
19 | Heikkinen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A084 | 50 m | 3:07.41 | 3:07.41 | |
20 | Reiman Patrik | 2005 | SK | 05A098 | 25 m | 3:04.02 | 3:09.02 | |
21 | Rauhala Rasmus | 2004 | UiKaa | 04A120 | 25 m | 3:06.94 | 3:11.94 | |
22 | Jalonen Kasperi | 2005 | RaisU | 05A110 | 50 m | 3:13.13 | 3:13.13 | |
23 | Orenshtein Nardi Gabriel | 2005 | AUi | 05B076 | 50 m | 3:13.31 | 3:13.31 | |
24 | Kovalchuk Ivan | 2005 | AUi | 05A878 | 50 m | 3:14.07 | 3:14.07 | |
25 | Nurminen Aapo | 2006 | RaisU | 06A431 | 50 m | 3:18.35 | 3:18.35 | |
26 | Koskela Roope | 2007 | RaisU | 07A255 | 50 m | 3:18.46 | 3:18.46 | |
27 | Arnell Eemeli | 2005 | SK | 05A327 | 50 m | 3:18.49 | 3:18.49 | |
28 | Laine Tomas | 2006 | SK | 06A077 | 50 m | 3:19.02 | 3:19.02 | |
29 | Lepphaara Axel | 2004 | AUi | 04A425 | 25 m | 3:15.23 | 3:20.23 | |
30 | Yli-Salomki Alex | 2006 | AUi | 06A458 | 50 m | 3:20.52 | 3:20.52 | |
31 | Suojasto Ville | 2006 | RaisU | 06A272 | 50 m | 3:22.46 | 3:22.46 | |
32 | Alln Max | 2005 | SK | 05A484 | 25 m | 3:18.41 | 3:23.41 | |
33 | Lummaa Eelis | 2007 | SK | 07A384 | 50 m | 3:29.91 | 3:29.91 | |
34 | Sandblom Frans | 2006 | SK | 06A101 | 25 m | 3:29.83 | 3:34.83 | |
35 | Linde Julius | 2007 | SK | 07A322 | 50 m | 3:35.88 | 3:35.88 | |
36 | Yli-Salomki Max | 2006 | AUi | 06A459 | 50 m | 3:38.33 | 3:38.33 | |
37 | Elers Tommi | 2006 | PoPy | 06A639 | 50 m | 3:40.14 | 3:40.14 | |
38 | Sepp Matias | 2006 | SK | 06A462 | 25 m | 3:54.38 | 3:59.38 | |
39 | Manzone Casper | 2005 | SK | 05A939 | 25 m | 3:59.07 | 4:04.07 | |
40 | Linderborg Ilari | 2006 | SK | 06A532 | 25 m | 4:05.67 | 4:10.67 | |
41 | Manzone Nicolo | 2005 | SK | 05A940 | 25 m | |||
42 | Mamandi Kevin | 2007 | SK | 07A428 | 25 m | |||
43 | Grnroos Lassi | 2000 | SK | 00A219 | 50 m | |||
44 | Edelman Christian | 2007 | SK | 07A367 | 25 m | |||
45 | Korpinen Leevi | 2001 | SK | 01A491 | 25 m | |||
46 | Sulonen Joel | 2007 | SK | 07A203 | 25 m | |||
47 | Puustinen Jani-petteri | 1979 | AUi | 79A120 | 25 m | |||
48 | Varonen Eemeli | 2009 | SK | 09A038 | 25 m | |||
49 | Korin Linus | 2006 | SK | 06A619 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 10 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:06 |