Program for Hela-uinnit 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 33, 50m ru N, T-10 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Edelman Charlotta | 2001 | SK | 01A845 | 50 m | 33.19 | 33.19 | |
2 | Ponomareva Alisa | 1991 | SK | 91A777 | 25 m | 32.01 | 33.51 | |
3 | Liven Emilia | 2002 | AUi | 02A205 | 50 m | 33.73 | 33.73 | |
4 | Silvennoinen Sini | 2002 | SK | 02A080 | 50 m | 34.28 | 34.28 | |
5 | Konkka Siiri | 2004 | SK | 04A103 | 50 m | 35.17 | 35.17 | |
6 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 50 m | 36.65 | 36.65 | |
7 | Niemi Katariina | 2002 | SK | 02A179 | 25 m | 35.54 | 37.04 | |
8 | Guljajeva Vlada | 2004 | HyUS | 04A365 | 50 m | 37.58 | 37.58 | |
9 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 02A031 | 25 m | 36.78 | 38.28 | |
10 | Salminen Aada | 2004 | UiKaa | 04A178 | 50 m | 42.34 | 42.34 | |
11 | Haarala Martta | 2001 | UiKaa | 01A882 | 50 m | 43.04 | 43.04 | |
12 | Salminen Venla | 2004 | UiKaa | 04A179 | 25 m | 41.92 | 43.42 | |
13 | Grimbaum Kristina | 2005 | SK | 05A266 | 25 m | 42.43 | 43.93 | |
14 | Hauhia Joanna | 2004 | SK | 04A559 | 50 m | 44.16 | 44.16 | |
15 | Maijala Veera | 2005 | RaUS | 05A272 | 50 m | 44.43 | 44.43 | |
16 | Huttunen Enni | 2005 | RaUS | 05A919 | 50 m | 45.65 | 45.65 | |
17 | Laiho Viivi | 2005 | AUi | 05B007 | 50 m | 46.00 | 46.00 | |
18 | Kurki Aino | 2005 | SK | 05A264 | 50 m | 46.24 | 46.24 | |
19 | Rautava Jenna | 2003 | VeUS | 03A972 | 25 m | 45.47 | 46.97 | |
20 | Danska Sofia | 2009 | UiKaa | 09A016 | 25 m | 50.90 | 52.40 | |
21 | Kinos Josefiina | 2009 | RaisU | 09A082 | 25 m | 51.49 | 52.99 | |
22 | Ruusuvaara Amanda | 2008 | UiKaa | 08A071 | 25 m | 53.13 | 54.63 | |
23 | Lilja Laura | 2004 | AUi | 04B140 | 50 m | 54.70 | 54.70 | |
24 | Heikkinen Kaisa | 2008 | RaisU | 08A047 | 50 m | 55.41 | 55.41 | |
25 | Maude Sofia | 2008 | SK | 08A146 | 25 m | 54.38 | 55.88 | |
26 | Mkihannu Minttu | 2008 | TaTU | 08A388 | 25 m | 54.62 | 56.12 | |
27 | Sjsten Emilie | 2008 | AUi | 08A074 | 25 m | 55.33 | 56.83 | |
28 | Pakomki Saara | 2008 | SK | 08A225 | 50 m | 56.98 | 56.98 | |
29 | Leinonen Emilia | 2007 | UiKaa | 07A332 | 25 m | 57.34 | 58.84 | |
30 | Luotola Lotta | 2008 | SK | 08A400 | 50 m | 58.90 | 58.90 | |
31 | Pihlaja Iina | 2008 | RaisU | 08A067 | 50 m | 58.94 | 58.94 | |
32 | Mattila Tiia | 2008 | Ui-Va | 08A105 | 50 m | 1:00.25 | 1:00.25 | |
33 | Karimki Emma | 2009 | SK | 09A219 | 50 m | 1:00.98 | 1:00.98 | |
34 | Kanervo Aada | 2009 | UiKaa | 09A217 | 25 m | 1:03.06 | 1:04.56 | |
35 | Hanski Elsa | 2008 | SK | 08A351 | 50 m | 1:05.38 | 1:05.38 | |
36 | Jauhiainen Silvia | 2007 | AUi | 07A703 | 50 m | 1:05.51 | 1:05.51 | |
37 | Ele Lumia | 2008 | AUi | 08A058 | 25 m | 1:04.74 | 1:06.24 | |
38 | Yilmaz Yasemin | 2007 | AUi | 07A532 | 50 m | 1:08.02 | 1:08.02 | |
39 | Salokorpi Maija | 2007 | SK | 07A627 | 50 m | 1:09.56 | 1:09.56 | |
40 | Veiro Nea | 2008 | SK | 08A522 | 50 m | 1:09.66 | 1:09.66 | |
41 | Kunttu Aliisa | 2008 | AUi | 08A303 | 50 m | 1:09.69 | 1:09.69 | |
42 | Leinonen Annika | 2008 | RaUS | 08A265 | 25 m | 1:12.94 | 1:14.44 | |
43 | Toivonen Laura | 2010 | AUi | 10A035 | 50 m | 1:15.02 | 1:15.02 | |
44 | Menp Selma | 2007 | SK | 07A661 | 50 m | 1:15.52 | 1:15.52 | |
45 | Andersen Annika | 2008 | SK | 08A401 | 50 m | 1:22.49 | 1:22.49 | |
46 | Virta Michelle | 2006 | UiKaa | 06A979 | 25 m | |||
47 | Lietzn Cecilia | 2009 | SK | 09A118 | 25 m | |||
48 | Kahlos Iida | 2010 | AUi | 10A057 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 10 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:06 |