Program for Hela-uinnit 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 25, 100m pu N, T-12 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 50 m | 1:02.71 | 1:02.71 | |
2 | Mäki Laura | 1997 | RaisU | 97A073 | 50 m | 1:02.72 | 1:02.72 | |
3 | Lampi Jenni | 2000 | SWIM | 00A178 | 50 m | 1:05.24 | 1:05.24 | |
4 | Haanpää Ella-noora | 1998 | RaUS | 98A028 | 50 m | 1:05.28 | 1:05.28 | |
5 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 50 m | 1:05.72 | 1:05.72 | |
6 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 02A031 | 50 m | 1:07.87 | 1:07.87 | |
7 | Sirkiä Oona | 2004 | ÅSK | 04A596 | 50 m | 1:08.55 | 1:08.55 | |
8 | Puhtimäki Salla | 1998 | ÅSK | 98A628 | 50 m | 1:08.63 | 1:08.63 | |
9 | Kangasniemi Kiira | 2003 | SeUi | 03A124 | 50 m | 1:09.58 | 1:09.58 | |
10 | Rantanen Jenni | 2001 | HTU | 01A324 | 50 m | 1:10.04 | 1:10.04 | |
11 | Laakso Oona | 2002 | ÅSK | 02A301 | 25 m | 1:10.01 | 1:12.01 | |
12 | Selimi Sonila | 2005 | ÅSK | 05A278 | 50 m | 1:13.12 | 1:13.12 | |
13 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 50 m | 1:13.18 | 1:13.18 | |
14 | Nieminen Jenny | 2001 | HyUS | 01A986 | 50 m | 1:14.91 | 1:14.91 | |
15 | Nurmi Kerttu | 2003 | ÅSK | 03A462 | 25 m | 1:13.79 | 1:15.79 | |
16 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 03A003 | 25 m | 1:14.09 | 1:16.09 | |
17 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 25 m | 1:14.40 | 1:16.40 | |
18 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 50 m | 1:16.85 | 1:16.85 | |
19 | Lehtonen Jenni | 2000 | AUi | 00B080 | 25 m | 1:14.91 | 1:16.91 | |
20 | Tomperi Erica | 2004 | Pyry | 04A895 | 25 m | 1:16.72 | 1:18.72 | |
21 | Lietzén Daniela | 2006 | ÅSK | 06A241 | 25 m | 1:23.93 | 1:25.93 | |
22 | Sandelin Bettina | 2005 | RaUS | 05A234 | 25 m | 1:24.38 | 1:26.38 | |
23 | Suominen Ella | 2005 | ÅSK | 05A308 | 25 m | 1:25.57 | 1:27.57 | |
24 | Kekola Noora | 2004 | SeUi | 04A028 | 25 m | 1:26.49 | 1:28.49 | |
25 | Nurmela Viivi | 2004 | SeUi | 04A033 | 25 m | 1:29.06 | 1:31.06 | |
26 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 1:32.17 | 1:32.17 | |
27 | Sandell Celina | 2005 | UiKaa | 05A630 | 25 m | 1:33.82 | 1:35.82 | |
28 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 50 m | 1:38.61 | 1:38.61 | |
29 | Vartiainen Iida | 2006 | AUi | 06A559 | 25 m | 1:37.23 | 1:39.23 | |
30 | Saine Tilda | 2006 | ÅSK | 06A291 | 25 m | 1:40.12 | 1:42.12 | |
31 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 25 m | 1:51.05 | 1:53.05 | |
32 | Salminen Ella | 2006 | PoPy | 06A634 | 50 m | 1:53.28 | 1:53.28 | |
33 | Salmivaara Iina | 2006 | ÅSK | 06A731 | 25 m | |||
34 | Ele Veera | 2006 | AUi | 06A310 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 10 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 09:06 |