Startliste for Bockstensdoppet 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 10, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 379 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 2:14.25 | |
2 | 404 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | AM9403 | 25 m | 2:16.14 | |
3 | 520 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 25 m | 2:17.37 | |
4 | 479 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:17.58 | |
5 | 578 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | AH6802 | 25 m | 2:17.85 | |
6 | 295 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | BR6401 | 25 m | 2:19.42 | |
7 | 37 | Jørgensen Mohr Idunn | 2002 | Asker SK | 50 m | 2:20.91 | ||
8 | 566 | Warborn Stella | 2003 | VARBERG | AW4603 | 25 m | 2:21.26 | |
9 | 515 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 2:21.36 | |
10 | 679 | Torén Matilda | 2001 | UDDEVALLA | AO1601 | 25 m | 2:21.77 | |
11 | 271 | Fredriksson Daniela | 2000 | KUNGSBACKA | AQ9200 | 25 m | 2:22.38 | |
12 | 122 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:22.53 | |
13 | 508 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 25 m | 2:22.72 | |
14 | 317 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 25 m | 2:22.75 | |
15 | 154 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:22.97 | |
16 | 81 | Hyllestad Moland Victoria | 2001 | Sandefjord | 50 m | 2:23.33 | ||
17 | 383 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | BD4403 | 25 m | 2:25.52 | |
18 | 186 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 2:26.82 | |
19 | 38 | Must Emily | 2002 | Asker SK | 50 m | 2:28.37 | ||
20 | 526 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 50 m | 2:30.74 | |
21 | 266 | Bengtsson Matilda | 2002 | KUNGSBACKA | AK7802 | 25 m | 2:31.77 | |
22 | 601 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 50 m | 2:32.39 | |
23 | 64 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 50 m | 2:32.78 | |
24 | 110 | Skjærum Vilde | 2002 | Skien SK | 50 m | 2:34.90 | ||
25 | 372 | Kampe Ellen | 2003 | MARIESTAD | AP3803 | 25 m | 2:35.02 | |
26 | 677 | Simonsson Emilia | 2002 | UDDEVALLA | AL3802 | 50 m | 2:35.97 | |
27 | 103 | Vike Marte | 2002 | Sandefjord | 50 m | 2:37.23 | ||
28 | 393 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 2:37.57 | |
29 | 559 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | AP1603 | 25 m | 2:41.88 | |
30 | 543 | Kuylenstjerna Johanna | 2003 | VARBERG | BS9403 | 50 m | 2:47.68 | |
31 | 641 | Andersson Linnea | 2003 | UDDEVALLA | BD8203 | 25 m | 2:56.38 | |
32 | 73 | Baugerød Maja | 2001 | Sandefjord | 50 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.25.14 | Utskriftsdatum | 05 juli 2018 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 18:04 |