Program för Gurrasimmet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Gurrasimmet |
|
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Gustavsberg |
|
Utskriftstid |
08:22 |
|
|
Arrangör |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Oliver Stafferöd |
2004 |
AT6304 |
SKURU IK |
|
25m |
|
37 |
2 |
Max Lindkvist |
2004 |
AS3904 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
54 |
3 |
Mathias Steffansson |
2005 |
AF2505 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
43.52 |
12 |
4 |
Erik Rosander |
2007 |
AN4307 |
DANDERYD |
|
25m |
54.39 |
19 |
5 |
Lukas Alvén |
2007 |
AI5307 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
77 |
6 |
Erik Dahle |
2005 |
AV5905 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Axel Gustavsson |
2005 |
AK8705 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
41.29 |
137 |
2 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
50m |
39.70 |
46 |
3 |
Anton Nordström |
2002 |
AT1502 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
38.90 |
50 |
4 |
Calle Samuelsson |
2003 |
AJ4503 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
38.91 |
31 |
5 |
Emil Halvardsson |
2004 |
AS1704 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
40.31 |
179 |
6 |
Leo Sun |
2002 |
AX8702 |
SKURU IK |
|
50m |
42.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Adam Joseph Michel |
2006 |
AS8306 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
37.92 |
49 |
2 |
Melvin Rinaldo |
2005 |
AA5905 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
37.12 |
202 |
3 |
Albin Kappling |
2003 |
AS2503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
36.51 |
13 |
4 |
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
AN5905 |
DANDERYD |
|
25m |
36.89 |
56 |
5 |
Oskar Sundqvist |
2003 |
AH3303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
37.63 |
199 |
6 |
Jousef Hanna |
2003 |
AS3503 |
TÄBY SIM |
|
50m |
38.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Samuel Ekström |
2002 |
AO2702 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
35.83 |
100 |
2 |
Adam Wehtje |
2002 |
BA8102 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
35.38 |
59 |
3 |
Rikard Turén |
2003 |
AX4303 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
34.96 |
10 |
4 |
Benjamin Poehler |
2005 |
AN7905 |
DANDERYD |
|
25m |
35.36 |
151 |
5 |
Joel Herlitz |
2003 |
AY4703 |
SKURU IK |
|
50m |
35.39 |
2 |
6 |
Wilhelm Arvidsson |
2005 |
AC3705 |
DANDERYD |
|
25m |
36.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Samuel Nilsson |
2003 |
AR9703 |
TÄBY SIM |
|
50m |
34.79 |
43 |
2 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AG2703 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
31.76 |
162 |
3 |
Morgan Malmfors |
2002 |
AJ6702 |
SKURU IK |
|
25m |
30.43 |
140 |
4 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
30.81 |
30 |
5 |
Simon Hallgren |
2002 |
AU7902 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
32.51 |
106 |
6 |
Axel Hallenborg |
2004 |
AO5504 |
SALTSJÖB |
|
50m |
34.88 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
03 juni 2018 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap |
Utskriftstid |
08:22 |
|