Ohjelma Gurrasimmet 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 14, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 118 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 34.50 | |
2 | 14 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 34.61 | |
3 | 181 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 34.65 | |
4 | 23 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 34.82 | |
5 | 24 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 35.75 | |
6 | 13 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 37.39 | |
7 | 90 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 25 m | 38.32 | |
8 | 106 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 38.45 | |
9 | 140 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 38.93 | |
10 | 10 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 39.26 | |
11 | 49 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 25 m | 39.73 | |
12 | 56 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 40.39 | |
13 | 136 | Bränström Eskil | 2006 | SKURU IK | AE3506 | 25 m | 40.64 | |
14 | 50 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 40.76 | |
15 | 84 | Gustavsson Axel | 2005 | LIDINGÖ SK | AK8705 | 25 m | 41.37 | |
16 | 137 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 41.51 | |
17 | 88 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 25 m | 41.62 | |
18 | 151 | Herlitz Joel | 2003 | SKURU IK | AY4703 | 50 m | 42.03 | |
19 | 215 | Johansson Alvin | 2005 | SS04 | AV4705 | 25 m | 42.69 | |
20 | 179 | Sun Leo | 2002 | SKURU IK | AX8702 | 50 m | 43.42 | |
21 | 101 | Viberg Henrik | 2006 | LIDINGÖ SK | AF7106 | 25 m | 44.13 | |
22 | 157 | Lanestrand Mikael | 2005 | SKURU IK | AI7705 | 25 m | 44.40 | |
23 | 224 | Trolin Leo | 2003 | HELLAS SK | AY1103 | 25 m | 44.77 | |
24 | 53 | Sjödin Anton | 2004 | GUSTAVSBER | AS1904 | 25 m | 46.18 | |
25 | 174 | Sandahl Oscar | 2002 | SKURU IK | AX0502 | 50 m | 46.42 | |
26 | 12 | Rosander Erik | 2007 | DANDERYD | AN4307 | 25 m | 46.71 | |
27 | 98 | Tollbring Theo | 2005 | LIDINGÖ SK | AN1305 | 50 m | 46.79 | |
28 | 216 | Johansson Viggo | 2008 | SS04 | AH6508 | 25 m | 46.79 | |
29 | 175 | Sharpe Albert | 2008 | SKURU IK | AL4308 | 25 m | 51.53 | |
30 | 156 | Kvarfordh Andres Alexander | 2009 | SKURU IK | AE6509 | 25 m | 52.79 | |
31 | 22 | Ekström Adam | 2005 | GUSTAVSBER | AV4905 | 25 m | 53.19 | |
32 | 122 | Rosenqvist Vasilis Maximilian | 2009 | SALTSJÖB | AA9709 | 25 m | 54.21 | |
33 | 133 | Björkholm Eric | 2009 | SKURU IK | AD2109 | 25 m | 56.10 | |
34 | 123 | Styffe Douglas | 2007 | SALTSJÖB | AL8507 | 25 m | 57.12 | |
35 | 18 | Alm Leonard | 2005 | GUSTAVSBER | AV3105 | 25 m | ||
36 | 42 | Nicolaides Leo | 2007 | GUSTAVSBER | AP9107 | 25 m | ||
37 | 47 | Nordström Emil | 2006 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
38 | 135 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | AT6305 | 25 m | ||
39 | 150 | Hedqvist Göthberg Philip | 2007 | SKURU IK | AP0907 | 25 m | ||
40 | 159 | Lesse Matteo | 2006 | SKURU IK | AE4506 | 25 m | ||
41 | 184 | Ytterholm Elliot | 2005 | SKURU IK | AX7105 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 01 juni 2018 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap | Utskriftstid | 20:04 |