Program for DM/JDM 2018 (Skåne-Blekinge)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 33, 400m Frisim Herrar Junior |
Sponsor: ppelmarknaden i Kivik |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Funktionsnedsttning | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 78 | Vikstrm Isak | 1999 | HS | 50 m | 4:07.87 | ||
2 | 57 | Lfqvist Alexander | 1999 | HS | 50 m | 4:09.83 | ||
3 | 369 | Hellzn Petter | 2000 | NGELHOLM | 50 m | 4:15.49 | ||
4 | 38 | Hysing Elias | 2000 | HS | 50 m | 4:21.17 | ||
5 | 415 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 50 m | 4:21.63 | ||
6 | 28 | Cederlund Henning | 2003 | HS | 50 m | 4:22.48 | ||
7 | 12 | Salbrink Filip | 2002 | ESLVS SS | 50 m | 4:23.49 | ||
8 | 420 | Jansson Anton | 2002 | POSEIDON | 50 m | 4:24.56 | ||
9 | 36 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | 50 m | 4:26.39 | ||
10 | 32 | Elfers Oscar | 2002 | HS | 50 m | 4:27.68 | ||
11 | 313 | Modigh Joar | 2001 | SK TRITON | 50 m | 4:29.31 | ||
12 | 10 | Jnsson Anton | 2001 | ESLVS SS | 50 m | 4:30.06 | ||
13 | 317 | Noln Nicolas | 2000 | SK TRITON | 50 m | 4:30.69 | ||
14 | 356 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 50 m | 4:31.92 | ||
15 | 280 | Persson Alfred | 2000 | SJBO SS | 50 m | 4:32.24 | ||
16 | 417 | Hake Pontus | 2001 | POSEIDON | 50 m | 4:32.29 | ||
17 | 336 | Strmberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | 50 m | 4:32.78 | ||
18 | 138 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 50 m | 4:33.12 | ||
19 | 288 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 50 m | 4:34.37 | ||
20 | 173 | Hangrd Ian | 2002 | SK LDDE | 50 m | 4:35.17 | ||
21 | 2 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | 50 m | 4:35.23 | ||
22 | 195 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 50 m | 4:35.94 | ||
23 | 379 | Vaide Hugo | 2003 | NGELHOLM | 50 m | 4:37.98 | ||
24 | 193 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | 50 m | 4:42.26 | ||
25 | 398 | Nordstrm Oscar | 2003 | KIVIKS SK | 50 m | 4:42.87 | ||
26 | 378 | Vaide Axel | 2005 | NGELHOLM | 50 m | 4:44.69 | ||
27 | 115 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 4:46.13 | ||
28 | 319 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 50 m | 4:46.19 | ||
29 | 131 | Modig Herman | 2003 | KSLS | 50 m | 4:46.73 | ||
30 | 1 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 50 m | 4:47.06 | ||
31 | 230 | Persson Elias | 2002 | MKK | 25 m | 4:10.53 | ||
32 | 203 | Falk Robin | 2001 | MKK | 25 m | 4:21.43 | ||
33 | 218 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | 25 m | 4:23.07 | ||
34 | 174 | Hangrd Roy | 1999 | SK LDDE | 25 m | 4:23.11 | ||
35 | 192 | Andrn Axel | 2001 | MKK | 25 m | 4:24.28 | ||
36 | 404 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | S9 | 25 m | 5:12.48 | |
37 | 269 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 4:48.72 | RES | |
38 | 128 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | 50 m | 4:48.85 | RES | |
39 | 321 | Persson Noel | 2002 | SK TRITON | 50 m | 4:49.65 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 01 juni 2018 |
Licensierad till: Ystads Simsllskap | Utskriftstid | 08:31 |