Ohjelma Harboe Water Games 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 2:11.71 | |
2 | 116 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:16.12 | |
3 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:16.46 | |
4 | 178 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:18.90 | |
5 | 490 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:19.42 | |
6 | 61 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 2:20.46 | |
7 | 88 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:21.24 | |
8 | 250 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 2:22.60 | |
9 | 147 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 2:25.41 | |
10 | 301 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:26.05 | |
11 | 128 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 2:26.56 | |
12 | 488 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:26.64 | |
13 | 276 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:28.82 | |
14 | 296 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:28.90 | |
15 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:29.46 | |
16 | 38 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 2:30.22 | |
17 | 407 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:30.72 | |
18 | 12 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 2:31.31 | |
19 | 36 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:32.66 | |
20 | 345 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 2:33.15 | |
21 | 279 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:33.60 | |
22 | 5 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 2:34.45 | |
23 | 428 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 2:34.48 | |
24 | 281 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 2:34.51 | |
25 | 25 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 2:36.26 | |
26 | 77 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:40.17 | |
27 | 131 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:41.58 | |
28 | 4 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 2:42.18 | |
29 | 74 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:42.48 | |
30 | 137 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 2:42.78 | |
31 | 6 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 2:45.48 | |
32 | 90 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:45.67 | |
33 | 449 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 2:46.35 | |
34 | 91 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 2:47.57 | |
35 | 20 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 2:48.89 | |
36 | 293 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 2:49.49 | |
37 | 326 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 2:50.50 | |
38 | 433 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 2:51.46 | |
39 | 127 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 2:53.44 | |
40 | 463 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 2:54.92 | |
41 | 7 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 50 m | 2:57.48 | |
42 | 10 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 2:57.73 | |
43 | 177 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 3:00.43 | |
44 | 164 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:01.84 | |
45 | 118 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 3:02.92 | |
46 | 154 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:03.67 | |
47 | 112 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 3:03.89 | |
48 | 298 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 3:04.17 | |
49 | 455 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 3:06.76 | |
50 | 31 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 3:13.27 | |
51 | 430 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSÖR | 0794AK | 25 m | 3:15.00 | |
52 | 429 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSÖR | 0638AP | 25 m | 3:17.21 | |
53 | 314 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 3:21.94 | |
54 | 312 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:37.37 | |
55 | 119 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 3:38.72 | |
56 | 329 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 3:54.72 | |
57 | 169 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 4:08.32 | |
58 | 138 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 4:29.38 | |
59 | 287 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 5:55.47 | |
60 | 113 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 0658AU | 25 m | ||
61 | 125 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | ||
62 | 194 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | ||
63 | 269 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
64 | 403 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
65 | 410 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | ||
66 | 446 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | ||
67 | 458 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |