Ohjelma Harboe Water Games 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 3, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 4:31.23 | |
2 | 179 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 4:46.78 | |
3 | 56 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 4:49.50 | |
4 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 4:49.57 | |
5 | 490 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 4:52.58 | |
6 | 178 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 4:52.68 | |
7 | 116 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 4:55.60 | |
8 | 346 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 4:56.88 | |
9 | 88 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 4:59.66 | |
10 | 276 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 5:04.20 | |
11 | 61 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 5:07.05 | |
12 | 12 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 5:10.11 | |
13 | 485 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:10.14 | |
14 | 406 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 5:10.25 | |
15 | 184 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 5:16.00 | |
16 | 345 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 5:21.68 | |
17 | 105 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 5:31.00 | |
18 | 428 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 5:32.10 | |
19 | 80 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 5:41.26 | |
20 | 415 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 5:49.98 | |
21 | 301 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 6:03.65 | |
22 | 394 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 6:20.50 | |
23 | 154 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 6:21.60 | |
24 | 389 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 6:30.50 | |
25 | 237 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 6:43.51 | |
26 | 367 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 6:50.50 | |
27 | 133 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 7:02.65 | |
28 | 220 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
29 | 326 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | ||
30 | 350 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |