Ohjelma Copenhagen Swim Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 29.70 | |
2 | 303 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 30.45 | |
3 | 287 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 30.75 | |
4 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 31.52 | |
5 | 4 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 31.66 | |
6 | 191 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 31.91 | |
7 | 152 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 31.96 | |
8 | 270 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 32.03 | |
9 | 16 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 32.27 | |
10 | 353 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 32.93 | |
11 | 11 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 33.03 | |
12 | 201 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 33.04 | |
13 | 147 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 33.13 | |
14 | 171 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 33.20 | |
15 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 33.30 | |
16 | 106 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 33.30 | |
17 | 249 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 33.42 | |
18 | 333 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 33.68 | |
19 | 184 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 33.97 | |
20 | 269 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 34.04 | |
21 | 313 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 34.09 | |
22 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 34.15 | |
23 | 160 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 34.67 | |
24 | 156 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 34.74 | |
25 | 327 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 34.77 | |
26 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 34.81 | |
27 | 166 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 34.96 | |
28 | 294 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 35.03 | |
29 | 133 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 35.08 | |
30 | 235 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 35.26 | |
31 | 237 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 35.53 | |
32 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 35.58 | |
33 | 94 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 50 m | 35.75 | |
34 | 180 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 35.79 | |
35 | 74 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 35.87 | |
36 | 280 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 35.90 | |
37 | 222 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 35.94 | |
38 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 35.97 | |
39 | 91 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 36.18 | |
40 | 82 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 36.20 | |
41 | 10 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 36.21 | |
42 | 250 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 36.59 | |
43 | 36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 36.60 | |
44 | 48 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 36.62 | |
45 | 135 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 36.70 | |
46 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 36.72 | |
47 | 144 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 36.86 | |
48 | 148 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 36.97 | |
49 | 186 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 36.99 | |
50 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 37.06 | |
51 | 378 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 37.07 | |
52 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 37.14 | |
53 | 63 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 37.15 | |
54 | 81 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 37.48 | |
55 | 305 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 37.53 | |
56 | 236 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 37.57 | |
57 | 286 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 37.60 | |
58 | 368 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 37.65 | |
59 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 37.83 | |
60 | 291 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 37.97 | |
61 | 161 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 38.50 | |
62 | 158 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 38.52 | |
63 | 330 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 38.91 | |
64 | 271 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 39.06 | |
65 | 268 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 39.16 | |
66 | 257 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 39.20 | |
67 | 174 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 39.33 | |
68 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 39.47 | |
69 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 39.73 | |
70 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 40.79 | |
71 | 356 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 40.80 | |
72 | 204 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 40.97 | |
73 | 296 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 41.30 | |
74 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 41.61 | |
75 | 210 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 41.76 | |
76 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 42.10 | |
77 | 198 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 42.20 | |
78 | 315 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 42.76 | |
79 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 43.29 | |
80 | 373 | Spellerberg Frida Amalie | 2004 | FARUM | 0452AZ | 50 m | 43.53 | |
81 | 256 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 44.01 | |
82 | 332 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 44.10 | |
83 | 261 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 44.33 | |
84 | 275 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 44.37 | |
85 | 323 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 45.33 | |
86 | 175 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 46.20 | |
87 | 349 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 50 m | 47.05 | |
88 | 112 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 50 m | 50.84 | |
89 | 72 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 50 m | 51.47 | |
90 | 260 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 53.45 | |
91 | 277 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 57.44 | |
92 | 38 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 50 m | 58.07 | |
93 | 34 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 50 m | 1:05.00 | |
94 | 61 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 50 m | 1:05.00 | |
95 | 55 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 50 m | 1:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 26.91 | |
2 | 239 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 27.75 | |
3 | 267 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 28.21 | |
4 | 258 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 28.71 | |
5 | 9 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 28.96 | |
6 | 288 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 29.19 | |
7 | 137 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 50 m | 29.21 | |
8 | 233 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 29.81 | |
9 | 360 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 29.82 | |
10 | 361 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 29.91 | |
11 | 240 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 30.10 | |
12 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 30.16 | |
13 | 241 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 30.47 | |
14 | 134 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 50 m | 30.48 | |
15 | 18 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 30.61 | |
16 | 223 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 30.65 | |
17 | 263 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 30.65 | |
18 | 101 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 30.76 | |
19 | 312 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 30.86 | |
20 | 141 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 50 m | 30.91 | |
21 | 234 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 30.95 | |
22 | 338 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 31.40 | |
23 | 128 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 31.46 | |
24 | 146 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 31.47 | |
25 | 336 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 31.47 | |
26 | 127 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 31.48 | |
27 | 130 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 50 m | 31.62 | |
28 | 14 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 31.82 | |
29 | 285 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 31.99 | |
30 | 163 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 32.06 | |
31 | 276 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 32.36 | |
32 | 126 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 50 m | 32.62 | |
33 | 289 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 32.83 | |
34 | 149 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 33.17 | |
35 | 298 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 33.32 | |
36 | 248 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 33.91 | |
37 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 34.11 | |
38 | 297 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 34.31 | |
39 | 304 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 34.34 | |
40 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 34.41 | |
41 | 306 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 34.73 | |
42 | 231 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 34.85 | |
43 | 95 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 35.04 | |
44 | 273 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 35.40 | |
45 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 35.49 | |
46 | 99 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 35.69 | |
47 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 36.61 | |
48 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 36.77 | |
49 | 300 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 37.12 | |
50 | 224 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 37.44 | |
51 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 37.72 | |
52 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 37.72 | |
53 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 38.06 | |
54 | 151 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m | 38.13 | |
55 | 318 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 38.78 | |
56 | 334 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 38.91 | |
57 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 39.25 | |
58 | 218 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 39.87 | |
59 | 366 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 40.03 | |
60 | 39 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 40.21 | |
61 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 40.25 | |
62 | 337 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 42.05 | |
63 | 264 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 43.42 | |
64 | 259 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 44.76 | |
65 | 29 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 50 m | 45.42 | |
66 | 335 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 47.66 | |
67 | 192 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 47.71 | |
68 | 370 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 50 m | 48.34 | |
69 | 352 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 48.49 | |
70 | 22 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 50 m | 55.00 | |
71 | 87 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 50 m | 58.15 | |
72 | 31 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 50 m | 1:00.00 | |
73 | 64 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 50 m | 1:00.00 | |
74 | 73 | Sanghavi Vihaan | 2008 | HOVEDSTAD | 0865AC | 50 m | 1:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 295 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 31.24 | |
2 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 31.82 | |
3 | 230 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 32.70 | |
4 | 155 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 32.77 | |
5 | 253 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 32.79 | |
6 | 4 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 32.97 | |
7 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 33.21 | |
8 | 270 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 33.41 | |
9 | 191 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 33.94 | |
10 | 16 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 34.26 | |
11 | 109 | Lillebæk Isabel Malou | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 34.26 | |
12 | 356 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 34.77 | |
13 | 364 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 35.14 | |
14 | 171 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 35.30 | |
15 | 281 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 35.91 | |
16 | 353 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 36.58 | |
17 | 283 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 36.78 | |
18 | 154 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 37.15 | |
19 | 324 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 37.15 | |
20 | 170 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 37.48 | |
21 | 327 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 37.56 | |
22 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 37.69 | |
23 | 138 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 37.74 | |
24 | 369 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 37.74 | |
25 | 292 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 37.82 | |
26 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 38.00 | |
27 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 38.07 | |
28 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 38.16 | |
29 | 140 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 38.23 | |
30 | 113 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 38.27 | |
31 | 74 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 38.35 | |
32 | 60 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 38.53 | |
33 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 39.33 | |
34 | 167 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 50 m | 39.41 | |
35 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 39.43 | |
36 | 169 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 39.45 | |
37 | 59 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 39.52 | |
38 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 39.68 | |
39 | 316 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 39.76 | |
40 | 202 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 39.77 | |
41 | 173 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 39.79 | |
42 | 185 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 39.80 | |
43 | 63 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 40.01 | |
44 | 203 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 40.09 | |
45 | 135 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 40.11 | |
46 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 40.12 | |
47 | 372 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 40.15 | |
48 | 48 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 40.73 | |
49 | 260 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 40.86 | |
50 | 93 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 41.18 | |
51 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 41.22 | |
52 | 36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 41.31 | |
53 | 81 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 41.31 | |
54 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 41.43 | |
55 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 41.62 | |
56 | 100 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 50 m | 41.72 | |
57 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 42.73 | |
58 | 210 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 42.77 | |
59 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 42.85 | |
60 | 198 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 42.88 | |
61 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 43.04 | |
62 | 96 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 50 m | 43.21 | |
63 | 98 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 50 m | 43.60 | |
64 | 209 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 44.08 | |
65 | 107 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 45.49 | |
66 | 354 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 50 m | 45.59 | |
67 | 200 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 46.29 | |
68 | 211 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 48.32 | |
69 | 196 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 48.36 | |
70 | 145 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 50.10 | |
71 | 72 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 50 m | 50.88 | |
72 | 351 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 50 m | 55.03 | |
73 | 34 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 50 m | 56.67 | |
74 | 61 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 50 m | 57.45 | |
75 | 38 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 50 m | 58.34 | |
76 | 55 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 50 m | 1:01.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 50 m | 28.87 | |
2 | 3 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 28.95 | |
3 | 299 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 30.51 | |
4 | 157 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 31.22 | |
5 | 9 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 31.57 | |
6 | 132 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 50 m | 31.77 | |
7 | 117 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 50 m | 32.34 | |
8 | 111 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 32.37 | |
9 | 219 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 32.44 | |
10 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 32.97 | |
11 | 119 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 33.25 | |
12 | 18 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 33.36 | |
13 | 12 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 33.40 | |
14 | 284 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 33.40 | |
15 | 298 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 33.43 | |
16 | 274 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 34.15 | |
17 | 302 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 34.77 | |
18 | 220 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 35.01 | |
19 | 115 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 35.32 | |
20 | 363 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 36.51 | |
21 | 17 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 36.67 | |
22 | 172 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 36.77 | |
23 | 116 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 36.85 | |
24 | 197 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 36.94 | |
25 | 199 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 37.08 | |
26 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 37.27 | |
27 | 310 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 37.38 | |
28 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 37.43 | |
29 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 37.50 | |
30 | 293 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 38.03 | |
31 | 121 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 38.04 | |
32 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 38.16 | |
33 | 207 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 38.18 | |
34 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 38.25 | |
35 | 205 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 50 m | 38.66 | |
36 | 216 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 38.94 | |
37 | 151 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m | 39.09 | |
38 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 39.27 | |
39 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 39.40 | |
40 | 231 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 40.04 | |
41 | 206 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 40.22 | |
42 | 181 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 50 m | 40.52 | |
43 | 255 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 40.73 | |
44 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 41.01 | |
45 | 331 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 41.04 | |
46 | 39 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 41.42 | |
47 | 328 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 42.17 | |
48 | 329 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 42.39 | |
49 | 254 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 42.60 | |
50 | 314 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 43.71 | |
51 | 265 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 43.78 | |
52 | 266 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 44.95 | |
53 | 355 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 50 m | 45.52 | |
54 | 190 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 46.62 | |
55 | 358 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 46.68 | |
56 | 29 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 50 m | 48.55 | |
57 | 87 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 50 m | 49.79 | |
58 | 73 | Sanghavi Vihaan | 2008 | HOVEDSTAD | 0865AC | 50 m | 50.94 | |
59 | 64 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 50 m | 51.26 | |
60 | 346 | Asskildt Kaare | 2006 | FARUM | 0659AJ | 50 m | 52.59 | |
61 | 357 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 50 m | 54.13 | |
62 | 31 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 50 m | 54.31 | |
63 | 22 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 50 m | 57.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 33.45 | |
2 | 217 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 36.31 | |
3 | 60 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 36.61 | |
4 | 82 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 36.70 | |
5 | 156 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 37.43 | |
6 | 94 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 50 m | 37.50 | |
7 | 327 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 37.54 | |
8 | 249 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 37.64 | |
9 | 222 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 37.75 | |
10 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 37.97 | |
11 | 201 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 38.31 | |
12 | 282 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 38.39 | |
13 | 184 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 38.50 | |
14 | 106 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 38.63 | |
15 | 180 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 39.23 | |
16 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 39.47 | |
17 | 16 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 39.52 | |
18 | 250 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 39.60 | |
19 | 113 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 39.73 | |
20 | 324 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 40.28 | |
21 | 109 | Lillebæk Isabel Malou | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 40.47 | |
22 | 168 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 41.22 | |
23 | 333 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 41.29 | |
24 | 230 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 41.45 | |
25 | 102 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 41.89 | |
26 | 158 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 41.97 | |
27 | 372 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 41.97 | |
28 | 367 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 42.09 | |
29 | 152 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 42.65 | |
30 | 48 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 42.77 | |
31 | 74 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 42.94 | |
32 | 167 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 50 m | 43.11 | |
33 | 326 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 43.55 | |
34 | 221 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 43.64 | |
35 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 43.68 | |
36 | 155 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 43.68 | |
37 | 323 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 43.79 | |
38 | 135 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 43.87 | |
39 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 43.92 | |
40 | 313 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 43.92 | |
41 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 44.02 | |
42 | 36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 44.14 | |
43 | 330 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 44.25 | |
44 | 174 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 44.51 | |
45 | 136 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 50 m | 44.70 | |
46 | 185 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 44.89 | |
47 | 108 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 45.02 | |
48 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 45.09 | |
49 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 45.53 | |
50 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 46.02 | |
51 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 46.42 | |
52 | 165 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 46.70 | |
53 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 46.71 | |
54 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 47.07 | |
55 | 178 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 47.19 | |
56 | 148 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 47.73 | |
57 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 50.12 | |
58 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 50.36 | |
59 | 92 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 50 m | 50.64 | |
60 | 200 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 51.37 | |
61 | 371 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 50 m | 51.38 | |
62 | 196 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 51.45 | |
63 | 261 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 51.45 | |
64 | 332 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 51.57 | |
65 | 175 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 51.73 | |
66 | 72 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 50 m | 52.71 | |
67 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 52.85 | |
68 | 348 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 54.39 | |
69 | 114 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m | 55.48 | ||
70 | 38 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 50 m | 56.81 | |
71 | 34 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 50 m | 57.22 | |
72 | 277 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 58.09 | |
73 | 211 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 58.16 | |
74 | 359 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 50 m | 1:08.87 | |
75 | 61 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 50 m | 1:19.85 | |
76 | 55 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 50 m | 1:20.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 33.03 | |
2 | 124 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 33.68 | |
3 | 149 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 34.12 | |
4 | 299 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 34.44 | |
5 | 146 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 34.98 | |
6 | 276 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 35.23 | |
7 | 219 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 35.38 | |
8 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 35.58 | |
9 | 120 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 35.59 | |
10 | 17 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 35.61 | |
11 | 234 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 35.79 | |
12 | 360 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 36.16 | |
13 | 14 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 36.72 | |
14 | 3 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 36.84 | |
15 | 224 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 38.34 | |
16 | 297 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 38.76 | |
17 | 258 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 38.85 | |
18 | 251 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 38.90 | |
19 | 311 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 39.15 | |
20 | 220 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 39.24 | |
21 | 115 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 39.99 | |
22 | 338 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 40.77 | |
23 | 274 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 40.95 | |
24 | 340 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 40.97 | |
25 | 197 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 41.02 | |
26 | 366 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 41.82 | |
27 | 320 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 41.83 | |
28 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 42.04 | |
29 | 317 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 42.20 | |
30 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 42.24 | |
31 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 42.92 | |
32 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 44.08 | |
33 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 44.58 | |
34 | 192 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 45.05 | |
35 | 314 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 45.50 | |
36 | 206 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 45.72 | |
37 | 110 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 46.17 | |
38 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 46.48 | |
39 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 46.61 | |
40 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 46.79 | |
41 | 375 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 47.02 | |
42 | 272 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 47.09 | |
43 | 361 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 47.31 | |
44 | 39 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 47.51 | |
45 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 47.96 | |
46 | 334 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 48.87 | |
47 | 205 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 50 m | 49.52 | |
48 | 190 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 50.68 | |
49 | 345 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 50 m | 53.00 | |
50 | 29 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 50 m | 55.00 | |
51 | 31 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 50 m | 56.91 | |
52 | 73 | Sanghavi Vihaan | 2008 | HOVEDSTAD | 0865AC | 50 m | 1:00.00 | |
53 | 64 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 50 m | 1:00.38 | |
54 | 87 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 50 m | 1:01.48 | |
55 | 22 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 50 m | 1:02.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 27.47 | |
2 | 217 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 28.57 | |
3 | 232 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 28.71 | |
4 | 287 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 28.83 | |
5 | 253 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 28.94 | |
6 | 295 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 29.15 | |
7 | 4 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 29.17 | |
8 | 303 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 29.45 | |
9 | 103 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 29.57 | |
10 | 125 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 29.77 | |
11 | 356 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 29.98 | |
12 | 118 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 30.02 | |
13 | 142 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 30.23 | |
14 | 10 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 30.46 | |
15 | 170 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 30.49 | |
16 | 147 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 30.55 | |
17 | 106 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 30.75 | |
18 | 123 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 30.83 | |
19 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 30.89 | |
20 | 281 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 31.03 | |
21 | 280 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 31.24 | |
22 | 203 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 31.33 | |
23 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 31.33 | |
24 | 347 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 31.36 | |
25 | 140 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 31.38 | |
26 | 364 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 31.48 | |
27 | 369 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 31.57 | |
28 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 31.70 | |
29 | 353 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 31.88 | |
30 | 367 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 31.90 | |
31 | 138 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 31.93 | |
32 | 283 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 31.99 | |
33 | 292 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 31.99 | |
34 | 378 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 32.00 | |
35 | 301 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 32.03 | |
36 | 322 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 32.08 | |
37 | 184 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 32.14 | |
38 | 237 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 32.17 | |
39 | 135 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 32.18 | |
40 | 269 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 32.52 | |
41 | 291 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 32.52 | |
42 | 82 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 32.53 | |
43 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 32.57 | |
44 | 166 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 32.69 | |
45 | 368 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 32.76 | |
46 | 186 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 32.83 | |
47 | 91 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 33.00 | |
48 | 221 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 33.04 | |
49 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 33.35 | |
50 | 333 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 33.41 | |
51 | 160 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 33.42 | |
52 | 268 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 33.53 | |
53 | 168 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 33.57 | |
54 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 33.60 | |
55 | 187 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 33.70 | |
56 | 59 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 33.73 | |
57 | 296 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 33.76 | |
58 | 330 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 33.76 | |
59 | 202 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 33.88 | |
60 | 173 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 33.89 | |
61 | 294 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 33.90 | |
62 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 33.91 | |
63 | 257 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 33.91 | |
64 | 133 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 34.07 | |
65 | 63 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 34.25 | |
66 | 286 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 34.28 | |
67 | 204 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 34.32 | |
68 | 275 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 34.35 | |
69 | 104 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 50 m | 34.36 | |
70 | 161 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 34.41 | |
71 | 236 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 34.46 | |
72 | 305 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 34.60 | |
73 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 34.67 | |
74 | 108 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 34.82 | |
75 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 34.92 | |
76 | 169 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 34.97 | |
77 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 35.04 | |
78 | 81 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 35.07 | |
79 | 145 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 35.15 | |
80 | 260 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 35.50 | |
81 | 185 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 35.88 | |
82 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 35.89 | |
83 | 271 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 35.99 | |
84 | 373 | Spellerberg Frida Amalie | 2004 | FARUM | 0452AZ | 50 m | 36.06 | |
85 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 36.33 | |
86 | 326 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 36.34 | |
87 | 165 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 36.35 | |
88 | 372 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 36.53 | |
89 | 96 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 50 m | 36.66 | |
90 | 93 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 36.82 | |
91 | 316 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 36.92 | |
92 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 37.04 | |
93 | 98 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 50 m | 37.11 | |
94 | 209 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 37.50 | |
95 | 100 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 50 m | 37.60 | |
96 | 256 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 37.66 | |
97 | 282 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 37.81 | |
98 | 371 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 50 m | 38.83 | |
99 | 354 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 50 m | 38.84 | |
100 | 315 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 39.03 | |
101 | 107 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 39.39 | |
102 | 349 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 50 m | 40.04 | |
103 | 348 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 40.67 | |
104 | 112 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 50 m | 41.84 | |
105 | 72 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 50 m | 42.05 | |
106 | 92 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 50 m | 42.74 | |
107 | 38 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 50 m | 47.24 | |
108 | 351 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 50 m | 48.62 | |
109 | 61 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 50 m | 49.23 | |
110 | 114 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m | 49.43 | ||
111 | 34 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 50 m | 49.90 | |
112 | 55 | Jespersen Vera | 2009 | HOVEDSTAD | 0952AB | 50 m | 57.59 | |
113 | 359 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 50 m | 58.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 50 m | 24.18 | |
2 | 239 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 25.94 | |
3 | 360 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 26.14 | |
4 | 143 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 27.30 | |
5 | 132 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 50 m | 27.33 | |
6 | 240 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 27.57 | |
7 | 267 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 27.80 | |
8 | 119 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 28.09 | |
9 | 157 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 28.20 | |
10 | 9 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 28.28 | |
11 | 223 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 28.43 | |
12 | 101 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 28.47 | |
13 | 312 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 28.52 | |
14 | 288 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 28.53 | |
15 | 126 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 50 m | 28.54 | |
16 | 111 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 28.62 | |
17 | 141 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 50 m | 28.71 | |
18 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 28.81 | |
19 | 336 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 28.81 | |
20 | 361 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 29.12 | |
21 | 14 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 29.18 | |
22 | 117 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 50 m | 29.22 | |
23 | 274 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 29.31 | |
24 | 105 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 29.53 | |
25 | 338 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 29.55 | |
26 | 263 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 29.68 | |
27 | 212 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 29.79 | |
28 | 285 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 29.87 | |
29 | 251 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 30.06 | |
30 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 30.21 | |
31 | 18 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 30.29 | |
32 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 30.31 | |
33 | 320 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 30.33 | |
34 | 293 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 30.65 | |
35 | 172 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 30.74 | |
36 | 25 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 30.78 | |
37 | 116 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 30.83 | |
38 | 317 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 30.86 | |
39 | 120 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 30.96 | |
40 | 207 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 30.96 | |
41 | 363 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 31.33 | |
42 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 31.47 | |
43 | 231 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 31.55 | |
44 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 31.62 | |
45 | 199 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 31.63 | |
46 | 306 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 31.73 | |
47 | 121 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 31.88 | |
48 | 224 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 32.08 | |
49 | 248 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 32.11 | |
50 | 181 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 50 m | 32.14 | |
51 | 300 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 32.16 | |
52 | 311 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 32.50 | |
53 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 32.57 | |
54 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 32.66 | |
55 | 216 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 32.81 | |
56 | 310 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 32.83 | |
57 | 273 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 32.85 | |
58 | 39 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 33.10 | |
59 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 33.19 | |
60 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 33.25 | |
61 | 340 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 33.35 | |
62 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 33.52 | |
63 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 34.00 | |
64 | 375 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 34.09 | |
65 | 259 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 34.20 | |
66 | 218 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 34.44 | |
67 | 272 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 34.65 | |
68 | 366 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 35.02 | |
69 | 254 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 35.17 | |
70 | 318 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 35.19 | |
71 | 110 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 35.40 | |
72 | 255 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 35.48 | |
73 | 331 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 36.11 | |
74 | 264 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 36.28 | |
75 | 335 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 36.35 | |
76 | 265 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 36.36 | |
77 | 328 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 36.54 | |
78 | 266 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 36.55 | |
79 | 29 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 50 m | 36.57 | |
80 | 337 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 36.64 | |
81 | 329 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 36.96 | |
82 | 355 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 50 m | 38.91 | |
83 | 352 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 39.19 | |
84 | 370 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 50 m | 39.47 | |
85 | 358 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 40.69 | |
86 | 87 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 50 m | 41.87 | |
87 | 345 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 50 m | 42.88 | |
88 | 64 | Madsen Laust | 2008 | HOVEDSTAD | 0803AC | 50 m | 44.09 | |
89 | 346 | Asskildt Kaare | 2006 | FARUM | 0659AJ | 50 m | 44.34 | |
90 | 73 | Sanghavi Vihaan | 2008 | HOVEDSTAD | 0865AC | 50 m | 45.76 | |
91 | 22 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 50 m | 45.81 | |
92 | 357 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 50 m | 46.39 | |
93 | 31 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 50 m | 51.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 9, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 10:00.00 | |
2 | 11 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 10:03.22 | |
3 | 321 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 10:06.58 | |
4 | 118 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 10:07.81 | |
5 | 232 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 10:08.70 | |
6 | 154 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 10:10.00 | |
7 | 235 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 10:10.11 | |
8 | 153 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 10:18.02 | |
9 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 10:29.46 | |
10 | 103 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 10:31.08 | |
11 | 97 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 50 m | 10:51.26 | |
12 | 139 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 11:04.36 | |
13 | 79 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 11:11.20 | |
14 | 35 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 11:11.93 | |
15 | 301 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 11:17.15 | |
16 | 322 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 11:24.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 10, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 17:06.42 | |
2 | 2 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 17:48.41 | |
3 | 12 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 18:20.45 | |
4 | 233 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 18:27.04 | |
5 | 241 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 18:54.06 | |
6 | 284 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 18:54.79 | |
7 | 159 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 19:00.66 | |
8 | 99 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 19:19.08 | |
9 | 302 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 19:56.71 | |
10 | 65 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 20:10.00 | |
11 | 25 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 20:20.00 | |
12 | 95 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 20:45.19 | |
13 | 289 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 21:34.29 | |
14 | 304 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 21:42.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 11, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 376 | Lsk 1 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 1:48.99 | ||
2 | 242 | Sigma Mix 1 | 2003 | SIGMA | 50 m | 1:49.50 | ||
3 | 307 | Gsc Mix 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 1:50.43 | ||
4 | 1 | Hovedstaden 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:51.10 | ||
5 | 308 | Gsc Mix 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 1:53.22 | ||
6 | 341 | Farum Mix 1 | 2003 | FARUM | 50 m | 1:53.41 | ||
7 | 8 | Hovedstaden 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:54.30 | ||
8 | 243 | Sigma Mix 2 | 2003 | SIGMA | 50 m | 1:57.00 | ||
9 | 309 | Gsc Mix 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 1:57.61 | ||
10 | 13 | Hovedstaden 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:58.20 | ||
11 | 19 | Hovedstaden 4 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:02.40 | ||
12 | 342 | Farum Mix 2 | 2003 | FARUM | 50 m | 2:06.49 | ||
13 | 343 | Farum Mix 3 | 2003 | FARUM | 50 m | 2:20.63 | ||
14 | 344 | Farum Mix 4 | 2003 | FARUM | 50 m | 2:30.49 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 13, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 5:14.02 | |
2 | 232 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 5:20.57 | |
3 | 11 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 5:25.63 | |
4 | 321 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 5:26.03 | |
5 | 125 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 5:31.00 | |
6 | 118 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 50 m | 5:34.51 | |
7 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 5:38.90 | |
8 | 74 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 5:43.42 | |
9 | 82 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 5:43.97 | |
10 | 222 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 5:49.81 | |
11 | 133 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 5:55.96 | |
12 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 5:56.71 | |
13 | 324 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 5:59.18 | |
14 | 36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 6:00.39 | |
15 | 35 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 6:05.02 | |
16 | 81 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 6:05.04 | |
17 | 180 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 6:07.85 | |
18 | 166 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 6:12.56 | |
19 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 6:13.55 | |
20 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 6:17.71 | |
21 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 6:19.06 | |
22 | 63 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 6:20.43 | |
23 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 6:23.63 | |
24 | 237 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 6:25.02 | |
25 | 135 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 6:25.19 | |
26 | 200 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 6:44.57 | |
27 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 6:48.66 | |
28 | 296 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 6:54.89 | |
29 | 332 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 7:10.00 | |
30 | 316 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 7:11.12 | |
31 | 315 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 7:39.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 14, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 5:00.54 | |
2 | 233 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 5:05.55 | |
3 | 14 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 5:07.58 | |
4 | 149 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 5:09.55 | |
5 | 143 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 5:17.71 | |
6 | 119 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 5:19.67 | |
7 | 134 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 50 m | 5:22.61 | |
8 | 163 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 5:28.18 | |
9 | 65 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 5:32.15 | |
10 | 194 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 5:39.05 | |
11 | 258 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 5:41.60 | |
12 | 224 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 5:43.12 | |
13 | 25 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 5:51.02 | |
14 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 5:57.03 | |
15 | 306 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 5:59.81 | |
16 | 150 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 6:10.00 | |
17 | 340 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 6:25.44 | |
18 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 6:26.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:13.97 | |
2 | 225 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:15.48 | |
3 | 103 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:17.42 | |
4 | 347 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:18.71 | |
5 | 217 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:19.34 | |
6 | 94 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 50 m | 1:21.28 | |
7 | 156 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:22.30 | |
8 | 123 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 1:23.44 | |
9 | 301 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:24.72 | |
10 | 113 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:24.78 | |
11 | 230 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:25.24 | |
12 | 158 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 1:26.35 | |
13 | 155 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:26.77 | |
14 | 367 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 1:27.64 | |
15 | 250 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:28.43 | |
16 | 184 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:29.42 | |
17 | 235 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:30.92 | |
18 | 140 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 1:33.91 | |
19 | 147 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:34.13 | |
20 | 135 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 1:35.25 | |
21 | 138 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 1:36.71 | |
22 | 268 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:40.55 | |
23 | 182 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 50 m | 1:49.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:13.99 | |
2 | 149 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 1:14.06 | |
3 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:14.98 | |
4 | 146 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 1:15.42 | |
5 | 276 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:16.66 | |
6 | 120 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 1:17.60 | |
7 | 2 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:18.29 | |
8 | 3 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:20.92 | |
9 | 129 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 50 m | 1:22.52 | |
10 | 360 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 1:27.89 | |
11 | 248 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:33.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:18.30 | |
2 | 16 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:21.01 | |
3 | 291 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 1:21.45 | |
4 | 249 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:23.63 | |
5 | 303 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:24.46 | |
6 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:25.52 | |
7 | 282 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:26.70 | |
8 | 10 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 1:27.98 | |
9 | 102 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 1:28.73 | |
10 | 189 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 50 m | 1:30.16 | |
11 | 36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:32.18 | |
12 | 167 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 50 m | 1:33.12 | |
13 | 108 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 50 m | 1:33.21 | |
14 | 270 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:34.22 | |
15 | 221 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:34.52 | |
16 | 48 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 1:34.58 | |
17 | 326 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 1:35.22 | |
18 | 161 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 1:39.08 | |
19 | 236 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:41.48 | |
20 | 257 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 1:42.36 | |
21 | 261 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:43.57 | |
22 | 160 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 1:43.71 | |
23 | 114 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m | 1:43.98 | ||
24 | 271 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 1:50.88 | |
25 | 348 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 2:04.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 1:11.56 | |
2 | 124 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 1:14.14 | |
3 | 17 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:15.35 | |
4 | 234 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:15.65 | |
5 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:18.06 | |
6 | 293 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:20.36 | |
7 | 18 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:22.08 | |
8 | 311 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:22.74 | |
9 | 302 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:23.72 | |
10 | 251 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:25.46 | |
11 | 274 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:29.88 | |
12 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 1:30.22 | |
13 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 1:37.37 | |
14 | 218 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:38.90 | |
15 | 259 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 1:40.33 | |
16 | 95 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 1:42.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 19, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 50 m | 1:23.01 | |
2 | 191 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:23.28 | |
3 | 201 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 1:23.73 | |
4 | 327 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 1:25.09 | |
5 | 59 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:30.48 | |
6 | 324 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 1:30.82 | |
7 | 333 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 1:31.44 | |
8 | 79 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 1:32.06 | |
9 | 372 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 1:32.57 | |
10 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:33.28 | |
11 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:33.49 | |
12 | 165 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 1:33.92 | |
13 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:35.17 | |
14 | 323 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:35.19 | |
15 | 178 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 1:35.83 | |
16 | 174 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 1:36.11 | |
17 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:37.17 | |
18 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 1:37.88 | |
19 | 185 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 1:38.58 | |
20 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:39.43 | |
21 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 1:39.46 | |
22 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:39.85 | |
23 | 148 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 1:39.90 | |
24 | 330 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:40.62 | |
25 | 32 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 1:44.77 | |
26 | 198 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 1:45.14 | |
27 | 98 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 50 m | 1:45.23 | |
28 | 277 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 1:46.25 | |
29 | 76 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:46.85 | |
30 | 371 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 50 m | 1:47.09 | |
31 | 145 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 1:47.19 | |
32 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:47.33 | |
33 | 260 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 1:47.38 | |
34 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 1:47.62 | |
35 | 169 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 1:48.11 | |
36 | 256 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 1:51.47 | |
37 | 262 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 1:51.87 | |
38 | 173 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 1:52.09 | |
39 | 30 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 1:52.49 | |
40 | 332 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 1:53.93 | |
41 | 92 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 50 m | 1:54.52 | |
42 | 33 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 50 m | 1:57.59 | |
43 | 359 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 50 m | 2:05.01 | |
44 | 351 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 50 m | 2:05.40 | |
45 | 54 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 50 m | 2:08.55 | |
46 | 45 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 50 m | 2:08.86 | |
47 | 57 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 2:10.79 | |
48 | 78 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 50 m | 2:12.13 | |
49 | 83 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 2:19.50 | |
50 | 42 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 2:34.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 20, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 1:17.90 | |
2 | 312 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:19.36 | |
3 | 65 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:21.49 | |
4 | 336 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 1:24.95 | |
5 | 267 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:25.35 | |
6 | 197 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:25.47 | |
7 | 285 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:25.55 | |
8 | 325 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 1:26.77 | |
9 | 207 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 1:27.78 | |
10 | 181 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 50 m | 1:28.66 | |
11 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 1:29.87 | |
12 | 340 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 1:30.02 | |
13 | 25 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:30.40 | |
14 | 366 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:34.12 | |
15 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:34.35 | |
16 | 317 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:34.35 | |
17 | 338 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:34.36 | |
18 | 110 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 1:35.00 | |
19 | 21 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 1:35.30 | |
20 | 272 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 1:36.39 | |
21 | 199 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 1:37.04 | |
22 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 1:37.37 | |
23 | 266 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 1:39.80 | |
24 | 314 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 1:39.82 | |
25 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 1:42.46 | |
26 | 273 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 1:42.63 | |
27 | 39 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 1:42.65 | |
28 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 1:46.52 | |
29 | 255 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 1:46.61 | |
30 | 85 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 1:46.80 | |
31 | 194 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 1:48.41 | |
32 | 328 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 1:48.73 | |
33 | 334 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 1:48.93 | |
34 | 331 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:50.31 | |
35 | 375 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 1:50.70 | |
36 | 300 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:50.84 | |
37 | 43 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 50 m | 1:52.58 | |
38 | 86 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 1:52.60 | |
39 | 56 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 1:52.91 | |
40 | 88 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 50 m | 1:53.31 | |
41 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 1:53.68 | |
42 | 265 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 1:54.58 | |
43 | 345 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 50 m | 1:54.65 | |
44 | 188 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 50 m | 1:59.35 | |
45 | 84 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:59.38 | |
46 | 51 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 50 m | 2:02.95 | |
47 | 352 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 2:03.72 | |
48 | 46 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 50 m | 2:03.94 | |
49 | 329 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 2:05.32 | |
50 | 335 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 2:05.97 | |
51 | 37 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 2:06.80 | |
52 | 62 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 2:07.89 | |
53 | 346 | Asskildt Kaare | 2006 | FARUM | 0659AJ | 50 m | 2:11.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 21, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 2:14.08 | |
2 | 279 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 2:18.90 | |
3 | 235 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 2:19.01 | |
4 | 287 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:19.68 | |
5 | 11 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:20.36 | |
6 | 155 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 2:20.67 | |
7 | 225 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:22.11 | |
8 | 253 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:23.08 | |
9 | 94 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 50 m | 2:24.45 | |
10 | 171 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 2:24.83 | |
11 | 356 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 2:25.88 | |
12 | 82 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 2:28.91 | |
13 | 152 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:29.86 | |
14 | 367 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 2:29.87 | |
15 | 353 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 2:32.40 | |
16 | 139 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:33.90 | |
17 | 275 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 2:36.02 | |
18 | 364 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 2:42.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 22, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 50 m | 1:55.58 | |
2 | 239 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 2:00.63 | |
3 | 2 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 2:03.15 | |
4 | 360 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:08.32 | |
5 | 9 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 2:08.90 | |
6 | 233 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 2:11.66 | |
7 | 288 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:15.69 | |
8 | 284 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:15.86 | |
9 | 157 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 2:16.73 | |
10 | 126 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 50 m | 2:17.64 | |
11 | 101 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 2:19.61 | |
12 | 223 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 2:25.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:23.17 | |
2 | 280 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:23.97 | |
3 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 2:26.88 | |
4 | 60 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:28.95 | |
5 | 322 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 2:30.66 | |
6 | 154 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 2:31.56 | |
7 | 133 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 2:31.63 | |
8 | 74 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:32.24 | |
9 | 166 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 2:39.28 | |
10 | 294 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 2:44.08 | |
11 | 283 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:44.62 | |
12 | 368 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 2:44.65 | |
13 | 326 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 2:55.00 | |
14 | 348 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 3:02.05 | |
15 | 114 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m | 3:12.34 | ||
16 | 374 | Sulsbrück Thilde | 2005 | FARUM | 0554AU | 50 m | 3:30.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:07.58 | |
2 | 12 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:10.16 | |
3 | 128 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 2:10.90 | |
4 | 137 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 50 m | 2:11.74 | |
5 | 127 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 2:14.71 | |
6 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:14.88 | |
7 | 298 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:17.24 | |
8 | 234 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 2:18.81 | |
9 | 17 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 2:19.97 | |
10 | 150 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 2:20.59 | |
11 | 163 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 2:20.63 | |
12 | 99 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 2:21.99 | |
13 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 2:22.93 | |
14 | 224 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:24.09 | |
15 | 263 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 2:26.41 | |
16 | 304 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 2:28.27 | |
17 | 216 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 2:28.83 | |
18 | 231 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 2:30.00 | |
19 | 289 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 2:31.26 | |
20 | 251 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 2:32.84 | |
21 | 172 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 2:33.32 | |
22 | 363 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 2:33.71 | |
23 | 95 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 2:35.88 | |
24 | 115 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 2:36.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:25.75 | |
2 | 170 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 2:27.81 | |
3 | 203 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 2:28.65 | |
4 | 191 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 2:30.20 | |
5 | 202 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 2:36.98 | |
6 | 187 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 2:39.05 | |
7 | 313 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:39.13 | |
8 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 2:39.14 | |
9 | 292 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 2:41.25 | |
10 | 168 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 2:41.59 | |
11 | 63 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:42.34 | |
12 | 59 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:42.49 | |
13 | 333 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 2:42.65 | |
14 | 81 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:43.21 | |
15 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:45.07 | |
16 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 2:45.11 | |
17 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 2:45.30 | |
18 | 305 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:46.70 | |
19 | 327 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 2:48.48 | |
20 | 330 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 2:49.49 | |
21 | 200 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 2:50.91 | |
22 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 2:51.19 | |
23 | 204 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 2:51.77 | |
24 | 286 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 2:52.48 | |
25 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 2:53.67 | |
26 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 2:54.05 | |
27 | 210 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 2:54.63 | |
28 | 107 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 2:55.01 | |
29 | 196 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 2:55.56 | |
30 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 2:55.59 | |
31 | 323 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 2:55.63 | |
32 | 211 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 2:58.80 | |
33 | 32 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 3:05.24 | |
34 | 96 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 50 m | 3:05.96 | |
35 | 93 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 3:07.75 | |
36 | 92 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 50 m | 3:09.88 | |
37 | 209 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 3:09.94 | |
38 | 100 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 50 m | 3:11.37 | |
39 | 33 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 50 m | 3:11.87 | |
40 | 54 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 50 m | 3:14.11 | |
41 | 112 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 50 m | 3:15.66 | |
42 | 175 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 3:16.60 | |
43 | 76 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 3:17.42 | |
44 | 98 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 50 m | 3:17.66 | |
45 | 349 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 50 m | 3:30.72 | |
46 | 30 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 3:30.91 | |
47 | 57 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 3:40.37 | |
48 | 45 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 50 m | 3:46.91 | |
49 | 78 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 50 m | 3:50.59 | |
50 | 83 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 3:52.20 | |
51 | 42 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 4:06.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 50 m | 2:11.48 | |
2 | 320 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 2:18.99 | |
3 | 336 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 2:19.44 | |
4 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:20.95 | |
5 | 338 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:22.34 | |
6 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:23.82 | |
7 | 25 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 2:27.42 | |
8 | 297 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 2:28.10 | |
9 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:30.25 | |
10 | 21 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 2:31.51 | |
11 | 151 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m | 2:32.40 | |
12 | 306 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 2:33.19 | |
13 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 2:35.77 | |
14 | 206 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 2:36.70 | |
15 | 39 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 2:38.98 | |
16 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 2:43.09 | |
17 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 2:43.91 | |
18 | 340 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 2:45.11 | |
19 | 331 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 2:48.02 | |
20 | 334 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 2:48.10 | |
21 | 310 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 2:48.79 | |
22 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 2:49.50 | |
23 | 337 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 2:49.63 | |
24 | 62 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 2:49.74 | |
25 | 328 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 2:50.00 | |
26 | 329 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 2:50.19 | |
27 | 366 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 2:52.53 | |
28 | 192 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 2:55.04 | |
29 | 335 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 2:55.48 | |
30 | 188 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 50 m | 2:58.25 | |
31 | 318 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:00.02 | |
32 | 85 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 3:01.48 | |
33 | 56 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 3:03.76 | |
34 | 205 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 50 m | 3:10.07 | |
35 | 84 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 3:12.26 | |
36 | 37 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 3:12.39 | |
37 | 43 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 50 m | 3:15.00 | |
38 | 51 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 50 m | 3:18.01 | |
39 | 375 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 3:20.28 | |
40 | 88 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 50 m | 3:21.63 | |
41 | 86 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 3:25.01 | |
42 | 352 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 3:25.99 | |
43 | 370 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 50 m | 3:27.51 | |
44 | 46 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 50 m | 3:36.32 | |
45 | 357 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 50 m | 3:45.07 | |
46 | 355 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 50 m | 3:49.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 27, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 2:33.27 | |
2 | 11 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:34.18 | |
3 | 232 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:34.46 | |
4 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:37.33 | |
5 | 303 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 2:39.26 | |
6 | 142 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 2:39.69 | |
7 | 16 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:47.19 | |
8 | 35 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:47.88 | |
9 | 36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 2:49.78 | |
10 | 79 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 2:53.25 | |
11 | 333 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 2:59.93 | |
12 | 48 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 3:05.85 | |
13 | 301 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 3:11.61 | |
14 | 147 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 3:12.92 | |
15 | 148 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 3:17.25 | |
16 | 316 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 3:41.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 28, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:14.02 | |
2 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:17.22 | |
3 | 18 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:30.36 | |
4 | 241 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:37.98 | |
5 | 325 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 2:39.34 | |
6 | 361 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 2:46.87 | |
7 | 21 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 3:15.54 | |
8 | 337 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 3:50.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:09.12 | |
2 | 4 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:11.13 | |
3 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:11.21 | |
4 | 253 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:11.29 | |
5 | 152 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:11.64 | |
6 | 364 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:12.70 | |
7 | 171 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 1:13.11 | |
8 | 109 | Lillebæk Isabel Malou | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 1:13.15 | |
9 | 356 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 1:15.78 | |
10 | 225 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:16.80 | |
11 | 217 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:18.53 | |
12 | 139 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 1:18.98 | |
13 | 138 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 1:20.33 | |
14 | 353 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:22.40 | |
15 | 140 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 1:23.71 | |
16 | 184 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:23.80 | |
17 | 275 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:25.32 | |
18 | 378 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:26.74 | |
19 | 156 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:27.67 | |
20 | 135 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 1:28.22 | |
21 | 158 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 1:29.16 | |
22 | 268 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:32.02 | |
23 | 250 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:35.62 | |
24 | 182 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 50 m | 1:45.60 | |
25 | 373 | Spellerberg Frida Amalie | 2004 | FARUM | 0452AZ | 50 m | 1:46.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 1:01.01 | |
2 | 3 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:03.73 | |
3 | 9 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 1:06.75 | |
4 | 157 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 1:07.02 | |
5 | 111 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 50 m | 1:07.55 | |
6 | 284 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:08.21 | |
7 | 219 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:08.63 | |
8 | 130 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 50 m | 1:09.73 | |
9 | 132 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 50 m | 1:10.30 | |
10 | 14 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:10.98 | |
11 | 288 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:11.44 | |
12 | 146 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 1:12.47 | |
13 | 223 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:13.02 | |
14 | 248 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:19.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:07.51 | |
2 | 16 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:11.05 | |
3 | 270 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:13.90 | |
4 | 189 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 50 m | 1:14.63 | |
5 | 237 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:15.05 | |
6 | 280 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:15.35 | |
7 | 133 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 1:15.85 | |
8 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:17.25 | |
9 | 186 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 1:18.06 | |
10 | 322 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:18.23 | |
11 | 10 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 1:19.23 | |
12 | 291 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 1:19.51 | |
13 | 236 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:19.65 | |
14 | 60 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:19.69 | |
15 | 154 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 1:19.94 | |
16 | 74 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:20.07 | |
17 | 283 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:20.09 | |
18 | 180 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 1:20.96 | |
19 | 221 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:21.68 | |
20 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 1:23.04 | |
21 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 1:23.24 | |
22 | 160 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 1:24.76 | |
23 | 294 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:26.79 | |
24 | 167 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 50 m | 1:26.98 | |
25 | 161 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 1:27.42 | |
26 | 282 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:29.63 | |
27 | 257 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 50 m | 1:29.75 | |
28 | 261 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:31.89 | |
29 | 271 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 1:32.73 | |
30 | 326 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 1:40.00 | |
31 | 374 | Sulsbrück Thilde | 2005 | FARUM | 0554AU | 50 m | 1:43.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 1:05.09 | |
2 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:09.06 | |
3 | 12 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 1:09.23 | |
4 | 141 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 50 m | 1:09.32 | |
5 | 302 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:10.94 | |
6 | 274 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:12.45 | |
7 | 298 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:12.97 | |
8 | 263 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 1:12.99 | |
9 | 241 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:13.92 | |
10 | 17 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:14.85 | |
11 | 150 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 1:16.17 | |
12 | 304 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:16.53 | |
13 | 115 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 1:16.63 | |
14 | 293 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:16.65 | |
15 | 289 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 1:18.14 | |
16 | 311 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:18.20 | |
17 | 363 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 1:19.10 | |
18 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 1:19.88 | |
19 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 1:20.28 | |
20 | 216 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 1:20.56 | |
21 | 231 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:21.36 | |
22 | 172 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:21.70 | |
23 | 259 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 1:27.63 | |
24 | 218 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:30.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 1:10.50 | |
2 | 191 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:10.65 | |
3 | 201 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 1:15.51 | |
4 | 324 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 1:18.33 | |
5 | 97 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 50 m | 1:18.96 | |
6 | 292 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 1:19.43 | |
7 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:19.55 | |
8 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 1:19.85 | |
9 | 168 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 1:20.12 | |
10 | 305 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:20.31 | |
11 | 327 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 1:21.65 | |
12 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:21.69 | |
13 | 313 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:22.00 | |
14 | 59 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:22.35 | |
15 | 63 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:23.61 | |
16 | 178 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 1:23.78 | |
17 | 170 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 1:23.94 | |
18 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:24.05 | |
19 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:24.11 | |
20 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 1:24.15 | |
21 | 145 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 1:24.79 | |
22 | 169 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 1:24.85 | |
23 | 173 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 1:25.06 | |
24 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:25.77 | |
25 | 81 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:25.81 | |
26 | 372 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 1:26.05 | |
27 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:26.19 | |
28 | 104 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 50 m | 1:26.70 | |
29 | 286 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:27.33 | |
30 | 296 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:27.48 | |
31 | 185 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 1:27.67 | |
32 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:27.71 | |
33 | 260 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 50 m | 1:28.19 | |
34 | 198 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 1:28.24 | |
35 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:28.73 | |
36 | 165 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 1:29.00 | |
37 | 330 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:29.12 | |
38 | 107 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 1:29.61 | |
39 | 210 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 1:29.66 | |
40 | 100 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 50 m | 1:29.95 | |
41 | 33 | Byrholt Lucca Marie | 2007 | HOVEDSTAD | 0708AC | 50 m | 1:30.32 | |
42 | 256 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 1:30.38 | |
43 | 96 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 50 m | 1:30.41 | |
44 | 174 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 1:30.47 | |
45 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:30.56 | |
46 | 315 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:30.60 | |
47 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 1:31.07 | |
48 | 93 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 1:31.64 | |
49 | 202 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 1:31.74 | |
50 | 204 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 1:31.77 | |
51 | 32 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 1:33.98 | |
52 | 54 | Jespersen Lea F. H. | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AA | 50 m | 1:34.62 | |
53 | 209 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 1:35.05 | |
54 | 332 | Lollike Maja | 2007 | VI39 | 0752AK | 50 m | 1:35.68 | |
55 | 354 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 50 m | 1:35.83 | |
56 | 211 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 1:36.12 | |
57 | 76 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:37.52 | |
58 | 30 | Bibeyron-Wara Betty | 2008 | HOVEDSTAD | 0888AB | 50 m | 1:38.96 | |
59 | 196 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 1:41.61 | |
60 | 323 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:42.49 | |
61 | 262 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 1:43.83 | |
62 | 112 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 50 m | 1:44.40 | |
63 | 45 | Hanghøj Alvilde Gemmer | 2008 | HOVEDSTAD | 0814AE | 50 m | 1:44.42 | |
64 | 57 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 1:44.42 | |
65 | 277 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 1:45.41 | |
66 | 175 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 1:48.37 | |
67 | 83 | Vestergaard Clara | 2008 | HOVEDSTAD | 0864AB | 50 m | 1:48.73 | |
68 | 78 | Strodtmann Andrea Busk | 2008 | HOVEDSTAD | 0838AD | 50 m | 1:50.09 | |
69 | 349 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 50 m | 1:53.53 | |
70 | 359 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 50 m | 1:53.60 | |
71 | 42 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 1:57.16 | |
72 | 351 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 50 m | 2:00.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 1:08.72 | |
2 | 267 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:10.70 | |
3 | 336 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 1:11.22 | |
4 | 312 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:11.41 | |
5 | 320 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:11.53 | |
6 | 317 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:12.81 | |
7 | 212 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 1:13.96 | |
8 | 285 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:14.62 | |
9 | 300 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:15.55 | |
10 | 338 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:16.31 | |
11 | 325 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 1:16.49 | |
12 | 297 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:16.73 | |
13 | 199 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 1:17.49 | |
14 | 273 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 1:18.46 | |
15 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 1:18.66 | |
16 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:19.11 | |
17 | 197 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 1:20.12 | |
18 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:21.16 | |
19 | 181 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 50 m | 1:21.36 | |
20 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 1:22.43 | |
21 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 1:22.97 | |
22 | 151 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m | 1:23.20 | |
23 | 310 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:23.97 | |
24 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 1:24.32 | |
25 | 255 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 50 m | 1:25.03 | |
26 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:25.17 | |
27 | 39 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 1:25.65 | |
28 | 272 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 1:25.76 | |
29 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 1:26.25 | |
30 | 328 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 1:26.77 | |
31 | 205 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 50 m | 1:27.15 | |
32 | 62 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:27.72 | |
33 | 207 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 1:29.35 | |
34 | 331 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:29.58 | |
35 | 358 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 1:30.37 | |
36 | 329 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 1:30.73 | |
37 | 206 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 1:31.89 | |
38 | 334 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 1:32.13 | |
39 | 85 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 50 m | 1:32.72 | |
40 | 266 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 1:33.68 | |
41 | 335 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 1:34.69 | |
42 | 56 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 50 m | 1:36.04 | |
43 | 318 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:36.30 | |
44 | 370 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 50 m | 1:36.43 | |
45 | 337 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:36.93 | |
46 | 37 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 1:37.72 | |
47 | 84 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:38.57 | |
48 | 51 | Jensen Konrad Funch | 2007 | HOVEDSTAD | 0721AC | 50 m | 1:38.70 | |
49 | 86 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 50 m | 1:39.21 | |
50 | 314 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 1:40.45 | |
51 | 188 | Zachariasen Frej | 2005 | HERLUFSHOL | 0513AC | 50 m | 1:40.52 | |
52 | 88 | Zeller Asbjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0737AA | 50 m | 1:40.54 | |
53 | 43 | Groule Rasmus | 2007 | HOVEDSTAD | 0705AC | 50 m | 1:40.96 | |
54 | 192 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 1:44.22 | |
55 | 355 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 50 m | 1:44.61 | |
56 | 265 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 1:45.32 | |
57 | 346 | Asskildt Kaare | 2006 | FARUM | 0659AJ | 50 m | 1:45.65 | |
58 | 357 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 50 m | 1:56.56 | |
59 | 46 | Hedegaard Ludvig | 2007 | HOVEDSTAD | 0725AG | 50 m | 1:57.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 35, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Sigma Mix 1 | 2003 | SIGMA | 50 m | 3:50.00 | ||
2 | 1 | Hovedstaden 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 3:57.90 | ||
3 | 243 | Sigma Mix 2 | 2003 | SIGMA | 50 m | 3:58.00 | ||
4 | 307 | Gsc Mix 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 3:59.82 | ||
5 | 376 | Lsk 1 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 4:02.00 | ||
6 | 8 | Hovedstaden 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:08.60 | ||
7 | 377 | Lsk 2 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 4:10.00 | ||
8 | 308 | Gsc Mix 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:12.33 | ||
9 | 13 | Hovedstaden 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:13.80 | ||
10 | 309 | Gsc Mix 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:16.78 | ||
11 | 19 | Hovedstaden 4 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:26.20 | ||
12 | 245 | Hsk Hammerhajer | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:43.20 | ||
13 | 246 | Hsk Spækhuggere | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:44.10 | ||
14 | 247 | Hsk Tigerhajer | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:46.30 | ||
15 | 244 | Hsk Flyvefisk | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:49.00 | ||
16 | 341 | Farum Mix 1 | 2003 | FARUM | 50 m | 5:00.03 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 37, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 4:43.48 | |
2 | 232 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 4:43.81 | |
3 | 321 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 4:48.15 | |
4 | 11 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 4:50.31 | |
5 | 4 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 4:50.53 | |
6 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 4:51.33 | |
7 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 4:56.17 | |
8 | 79 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 5:04.56 | |
9 | 356 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 5:07.30 | |
10 | 203 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 5:08.85 | |
11 | 82 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 5:08.92 | |
12 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 5:09.54 | |
13 | 74 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 5:18.05 | |
14 | 35 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 5:18.35 | |
15 | 106 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 5:23.52 | |
16 | 91 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 5:29.48 | |
17 | 202 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 5:32.22 | |
18 | 367 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 5:32.37 | |
19 | 48 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 5:37.11 | |
20 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 5:44.03 | |
21 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 5:53.64 | |
22 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 5:54.53 | |
23 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 5:57.31 | |
24 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 5:59.97 | |
25 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 6:02.32 | |
26 | 368 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 6:02.88 | |
27 | 211 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 6:05.82 | |
28 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 6:12.22 | |
29 | 209 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 6:33.12 | |
30 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 6:51.70 | |
31 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 7:07.83 | |
32 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 7:11.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 38, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 4:33.37 | |
2 | 12 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 4:33.47 | |
3 | 128 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 4:37.50 | |
4 | 241 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 4:41.48 | |
5 | 157 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 4:44.08 | |
6 | 9 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 4:44.14 | |
7 | 288 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 4:46.00 | |
8 | 284 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 4:47.74 | |
9 | 298 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 4:49.39 | |
10 | 240 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 4:50.59 | |
11 | 132 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 50 m | 4:51.52 | |
12 | 18 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 4:52.19 | |
13 | 14 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 4:53.25 | |
14 | 320 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 4:55.77 | |
15 | 163 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 5:02.16 | |
16 | 325 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 5:05.76 | |
17 | 223 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 5:15.73 | |
18 | 289 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 5:21.75 | |
19 | 116 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 5:22.34 | |
20 | 216 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 5:25.28 | |
21 | 206 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 5:27.71 | |
22 | 218 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 5:28.66 | |
23 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 5:42.46 | |
24 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 5:42.49 | |
25 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 5:42.66 | |
26 | 205 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 50 m | 5:54.03 | |
27 | 335 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 6:15.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 39, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:40.43 | |
2 | 225 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:46.45 | |
3 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:47.65 | |
4 | 217 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 2:51.16 | |
5 | 16 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:53.80 | |
6 | 347 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 2:57.09 | |
7 | 222 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:57.78 | |
8 | 123 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 2:58.96 | |
9 | 327 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 3:02.45 | |
10 | 249 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 3:03.44 | |
11 | 367 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 3:04.30 | |
12 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 3:04.99 | |
13 | 158 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 3:06.30 | |
14 | 184 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 3:07.08 | |
15 | 59 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 3:07.41 | |
16 | 10 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 3:07.42 | |
17 | 102 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 3:13.69 | |
18 | 250 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 3:14.42 | |
19 | 140 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 3:14.44 | |
20 | 167 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 50 m | 3:17.16 | |
21 | 203 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 3:18.45 | |
22 | 268 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 3:20.90 | |
23 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 3:22.43 | |
24 | 372 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 3:24.49 | |
25 | 323 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 3:25.83 | |
26 | 277 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 3:27.12 | |
27 | 271 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 3:30.78 | |
28 | 178 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 3:32.58 | |
29 | 185 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 3:33.43 | |
30 | 186 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 3:34.39 | |
31 | 326 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 3:35.00 | |
32 | 114 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m | 3:36.80 | ||
33 | 330 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 3:40.32 | |
34 | 204 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 3:45.67 | |
35 | 182 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 50 m | 3:49.83 | |
36 | 371 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 50 m | 3:51.93 | |
37 | 175 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 4:43.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 40, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:31.95 | |
2 | 149 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 2:39.24 | |
3 | 146 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 2:40.29 | |
4 | 17 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 2:42.09 | |
5 | 129 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 50 m | 2:44.43 | |
6 | 124 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 2:45.00 | |
7 | 220 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:48.96 | |
8 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 2:50.17 | |
9 | 224 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:52.08 | |
10 | 276 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 2:52.49 | |
11 | 212 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 2:53.57 | |
12 | 65 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:59.39 | |
13 | 197 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 3:09.52 | |
14 | 110 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 3:10.99 | |
15 | 207 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 3:12.47 | |
16 | 183 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 3:14.36 | |
17 | 150 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 3:14.87 | |
18 | 115 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 3:16.87 | |
19 | 340 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 3:18.40 | |
20 | 192 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 3:23.86 | |
21 | 314 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 3:26.19 | |
22 | 366 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 3:31.77 | |
23 | 259 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 3:39.21 | |
24 | 345 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 50 m | 4:15.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 41, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:09.49 | |
2 | 11 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:10.96 | |
3 | 152 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:14.11 | |
4 | 353 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:16.25 | |
5 | 171 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 1:16.48 | |
6 | 235 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:16.80 | |
7 | 147 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:17.82 | |
8 | 184 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 1:20.56 | |
9 | 301 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:21.58 | |
10 | 156 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:22.93 | |
11 | 275 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:34.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 42, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:00.18 | |
2 | 239 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 1:03.19 | |
3 | 258 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:05.02 | |
4 | 288 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:06.37 | |
5 | 219 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 1:08.81 | |
6 | 159 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 1:10.95 | |
7 | 223 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:13.98 | |
8 | 248 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:24.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 43, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:13.40 | |
2 | 270 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:14.03 | |
3 | 160 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 1:17.94 | |
4 | 294 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:19.74 | |
5 | 60 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:21.15 | |
6 | 237 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:21.47 | |
7 | 269 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 1:23.26 | |
8 | 319 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:25.00 | |
9 | 368 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 1:35.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 44, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 50 m | 1:05.92 | |
2 | 302 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:08.58 | |
3 | 263 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 1:11.77 | |
4 | 163 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 1:12.48 | |
5 | 234 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:13.04 | |
6 | 17 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:14.65 | |
7 | 298 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:15.07 | |
8 | 264 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 1:15.41 | |
9 | 304 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 1:15.74 | |
10 | 172 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:18.17 | |
11 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 1:18.37 | |
12 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 1:21.52 | |
13 | 95 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 1:21.84 | |
14 | 231 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:27.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 45, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:12.46 | |
2 | 35 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:14.45 | |
3 | 201 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 1:16.45 | |
4 | 79 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 1:17.06 | |
5 | 333 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 1:17.25 | |
6 | 324 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 1:19.95 | |
7 | 106 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 50 m | 1:20.37 | |
8 | 292 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 1:20.93 | |
9 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:22.55 | |
10 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:25.89 | |
11 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 1:26.02 | |
12 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 1:26.05 | |
13 | 71 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:26.24 | |
14 | 63 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:26.28 | |
15 | 330 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:28.71 | |
16 | 148 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 1:29.56 | |
17 | 200 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 1:32.25 | |
18 | 286 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:34.41 | |
19 | 296 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:36.35 | |
20 | 316 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:39.43 | |
21 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 1:39.44 | |
22 | 305 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:42.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 46, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:04.90 | |
2 | 336 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 1:10.32 | |
3 | 312 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:10.55 | |
4 | 317 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:12.13 | |
5 | 285 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:12.67 | |
6 | 325 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 1:12.78 | |
7 | 338 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:13.29 | |
8 | 212 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 50 m | 1:14.61 | |
9 | 194 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 1:15.23 | |
10 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 1:15.87 | |
11 | 25 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:16.22 | |
12 | 199 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 1:17.15 | |
13 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 1:17.76 | |
14 | 306 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:18.58 | |
15 | 190 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 1:20.79 | |
16 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:20.99 | |
17 | 116 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 50 m | 1:21.82 | |
18 | 297 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:21.99 | |
19 | 340 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 1:23.12 | |
20 | 21 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 1:27.14 | |
21 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:28.38 | |
22 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 1:29.19 | |
23 | 334 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 1:31.07 | |
24 | 318 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:31.17 | |
25 | 337 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:34.89 | |
26 | 331 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:34.99 | |
27 | 151 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m | 1:35.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 47, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:24.93 | |
2 | 6 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:25.38 | |
3 | 295 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 2:28.20 | |
4 | 15 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:30.27 | |
5 | 79 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 2:34.07 | |
6 | 303 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 2:35.05 | |
7 | 16 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:36.16 | |
8 | 364 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 2:38.69 | |
9 | 253 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:38.99 | |
10 | 225 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 2:40.15 | |
11 | 133 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 2:42.15 | |
12 | 74 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:43.08 | |
13 | 280 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:43.17 | |
14 | 236 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:45.62 | |
15 | 166 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 2:45.65 | |
16 | 10 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 2:46.25 | |
17 | 324 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 2:51.18 | |
18 | 82 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 2:51.31 | |
19 | 139 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:51.82 | |
20 | 313 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:52.44 | |
21 | 327 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 2:55.00 | |
22 | 145 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 2:55.17 | |
23 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:55.18 | |
24 | 48 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 2:55.45 | |
25 | 169 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 2:56.97 | |
26 | 36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 2:59.15 | |
27 | 81 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 3:02.29 | |
28 | 198 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 3:04.96 | |
29 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 3:06.87 | |
30 | 372 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 3:07.71 | |
31 | 354 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 50 m | 3:27.17 | |
32 | 315 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 3:28.42 | |
33 | 112 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 50 m | 3:39.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 48, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 2:13.28 | |
2 | 9 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 2:20.66 | |
3 | 12 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:26.48 | |
4 | 65 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:27.13 | |
5 | 14 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 2:27.15 | |
6 | 127 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 2:28.11 | |
7 | 130 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 50 m | 2:28.68 | |
8 | 220 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:31.67 | |
9 | 320 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 2:32.93 | |
10 | 25 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 2:36.83 | |
11 | 194 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 50 m | 2:38.91 | |
12 | 293 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 2:42.31 | |
13 | 336 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 2:42.95 | |
14 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:43.61 | |
15 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:43.78 | |
16 | 273 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 2:47.57 | |
17 | 216 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 2:48.02 | |
18 | 311 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:49.35 | |
19 | 197 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 50 m | 2:50.04 | |
20 | 300 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 2:50.46 | |
21 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 2:50.61 | |
22 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 2:56.15 | |
23 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 3:02.75 | |
24 | 328 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 3:08.00 | |
25 | 331 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 3:10.00 | |
26 | 329 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 3:12.88 | |
27 | 335 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 3:15.00 | |
28 | 265 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 3:43.60 | |
29 | 358 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 3:45.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 49, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 279 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 1:00.18 | |
2 | 4 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:01.66 | |
3 | 287 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:02.45 | |
4 | 155 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:03.40 | |
5 | 217 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:03.91 | |
6 | 321 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:04.02 | |
7 | 225 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:04.92 | |
8 | 356 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 1:05.56 | |
9 | 171 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 1:05.66 | |
10 | 123 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 50 m | 1:06.00 | |
11 | 301 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:06.27 | |
12 | 235 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 50 m | 1:07.10 | |
13 | 353 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:08.92 | |
14 | 138 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 1:08.98 | |
15 | 147 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:09.87 | |
16 | 281 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 1:10.12 | |
17 | 367 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 1:10.42 | |
18 | 378 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:11.26 | |
19 | 275 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 50 m | 1:11.84 | |
20 | 135 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 1:12.29 | |
21 | 268 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 50 m | 1:13.29 | |
22 | 250 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 50 m | 1:17.19 | |
23 | 364 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:20.37 | |
24 | 373 | Spellerberg Frida Amalie | 2004 | FARUM | 0452AZ | 50 m | 1:21.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 50, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 50 m | 52.42 | |
2 | 239 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 55.77 | |
3 | 3 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 57.21 | |
4 | 360 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 58.41 | |
5 | 299 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 58.60 | |
6 | 132 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 50 m | 59.35 | |
7 | 159 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 1:00.25 | |
8 | 258 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:00.26 | |
9 | 233 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 50 m | 1:01.67 | |
10 | 126 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | GTI | 0365AK | 50 m | 1:01.89 | |
11 | 146 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 1:02.33 | |
12 | 276 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:02.47 | |
13 | 14 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:03.15 | |
14 | 284 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:03.41 | |
15 | 157 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 1:03.57 | |
16 | 361 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:03.81 | |
17 | 248 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 1:09.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 51, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:05.30 | |
2 | 16 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:05.37 | |
3 | 303 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:05.54 | |
4 | 280 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:06.32 | |
5 | 270 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:08.15 | |
6 | 322 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:08.42 | |
7 | 154 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 1:08.48 | |
8 | 60 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:08.56 | |
9 | 283 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:09.15 | |
10 | 369 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 1:09.19 | |
11 | 226 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 1:09.65 | |
12 | 36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:11.25 | |
13 | 166 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 1:11.65 | |
14 | 186 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 1:12.74 | |
15 | 161 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 1:13.90 | |
16 | 269 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 50 m | 1:14.91 | |
17 | 160 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 1:15.83 | |
18 | 261 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 1:18.05 | |
19 | 294 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:19.17 | |
20 | 368 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 1:19.74 | |
21 | 282 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 1:20.45 | |
22 | 271 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 50 m | 1:20.53 | |
23 | 326 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 1:22.00 | |
24 | 114 | Nielsen Liva Gydesen | 2005 | A6 | 50 m | 1:23.50 | ||
25 | 348 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 1:33.36 | |
26 | 374 | Sulsbrück Thilde | 2005 | FARUM | 0554AU | 50 m | 1:33.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 52, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 59.20 | |
2 | 137 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 50 m | 1:00.19 | |
3 | 228 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 50 m | 1:03.88 | |
4 | 274 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 1:04.19 | |
5 | 150 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 1:04.52 | |
6 | 263 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 1:04.73 | |
7 | 18 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:04.79 | |
8 | 251 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 1:05.08 | |
9 | 264 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 50 m | 1:05.49 | |
10 | 234 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:05.54 | |
11 | 289 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 1:06.34 | |
12 | 231 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 50 m | 1:09.98 | |
13 | 115 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 1:10.65 | |
14 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 1:13.45 | |
15 | 259 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 50 m | 1:14.18 | |
16 | 218 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 1:16.61 | |
17 | 254 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 50 m | 1:22.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 53, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:04.62 | |
2 | 203 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 1:06.81 | |
3 | 170 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 1:07.67 | |
4 | 201 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 1:08.64 | |
5 | 91 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 50 m | 1:09.26 | |
6 | 324 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 1:10.13 | |
7 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:12.08 | |
8 | 305 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:12.29 | |
9 | 59 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:12.50 | |
10 | 69 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 1:12.55 | |
11 | 296 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:12.68 | |
12 | 333 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 1:12.99 | |
13 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 1:13.71 | |
14 | 187 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 1:13.72 | |
15 | 63 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:14.33 | |
16 | 104 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 50 m | 1:14.37 | |
17 | 81 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:14.55 | |
18 | 168 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 1:14.73 | |
19 | 202 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 1:14.98 | |
20 | 330 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 50 m | 1:15.21 | |
21 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 1:15.73 | |
22 | 178 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 50 m | 1:16.26 | |
23 | 173 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 1:16.32 | |
24 | 145 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 1:16.86 | |
25 | 211 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 1:17.50 | |
26 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 1:17.85 | |
27 | 316 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:18.11 | |
28 | 174 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 1:18.67 | |
29 | 204 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 1:18.75 | |
30 | 372 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 1:19.22 | |
31 | 49 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:19.43 | |
32 | 100 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 50 m | 1:19.78 | |
33 | 256 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 1:20.90 | |
34 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:21.34 | |
35 | 210 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 1:22.25 | |
36 | 93 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 1:23.40 | |
37 | 107 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 1:23.49 | |
38 | 165 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 1:24.13 | |
39 | 196 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 1:25.78 | |
40 | 209 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 50 m | 1:26.33 | |
41 | 323 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 1:27.36 | |
42 | 371 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 50 m | 1:27.78 | |
43 | 277 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 1:30.88 | |
44 | 354 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 50 m | 1:31.24 | |
45 | 349 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 50 m | 1:32.27 | |
46 | 112 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 50 m | 1:41.40 | |
47 | 351 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 50 m | 1:52.75 | |
48 | 359 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 50 m | 2:01.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 54, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 1:00.24 | |
2 | 338 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 1:06.00 | |
3 | 285 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:07.00 | |
4 | 306 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:07.49 | |
5 | 199 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 50 m | 1:08.12 | |
6 | 151 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m | 1:09.11 | |
7 | 44 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:09.90 | |
8 | 21 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 1:11.22 | |
9 | 273 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 50 m | 1:11.79 | |
10 | 300 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:13.15 | |
11 | 183 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 1:13.27 | |
12 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:14.38 | |
13 | 190 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 50 m | 1:14.47 | |
14 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 1:14.72 | |
15 | 366 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 1:15.43 | |
16 | 375 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 1:15.67 | |
17 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 1:16.27 | |
18 | 310 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:16.39 | |
19 | 318 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:16.74 | |
20 | 331 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:17.74 | |
21 | 337 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:18.09 | |
22 | 334 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 1:18.73 | |
23 | 252 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 1:19.17 | |
24 | 192 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 50 m | 1:20.09 | |
25 | 335 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 50 m | 1:20.13 | |
26 | 314 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 1:20.17 | |
27 | 328 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 1:20.85 | |
28 | 329 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 1:21.06 | |
29 | 265 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 50 m | 1:24.28 | |
30 | 370 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 50 m | 1:26.47 | |
31 | 355 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 50 m | 1:27.69 | |
32 | 352 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 1:28.87 | |
33 | 358 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 1:29.50 | |
34 | 346 | Asskildt Kaare | 2006 | FARUM | 0659AJ | 50 m | 1:38.37 | |
35 | 345 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 50 m | 1:38.90 | |
36 | 357 | Helmudt Bertil Mørup | 2005 | FARUM | 0553AM | 50 m | 1:47.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 55, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 2:31.70 | |
2 | 232 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:32.81 | |
3 | 230 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:32.90 | |
4 | 11 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:35.23 | |
5 | 155 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 2:36.69 | |
6 | 279 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 50 m | 2:37.21 | |
7 | 125 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 2:37.38 | |
8 | 253 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 2:43.77 | |
9 | 82 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 2:45.37 | |
10 | 142 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 2:49.14 | |
11 | 139 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:52.13 | |
12 | 184 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 50 m | 2:53.12 | |
13 | 138 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 2:54.38 | |
14 | 140 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 2:54.53 | |
15 | 281 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 50 m | 3:02.24 | |
16 | 158 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 3:02.96 | |
17 | 135 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 3:11.59 | |
18 | 182 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 50 m | 3:33.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 56, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:13.55 | |
2 | 9 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 2:18.77 | |
3 | 149 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 2:25.12 | |
4 | 299 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:25.92 | |
5 | 219 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 50 m | 2:27.30 | |
6 | 360 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:32.35 | |
7 | 258 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:33.42 | |
8 | 276 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 2:35.43 | |
9 | 220 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 50 m | 2:43.54 | |
10 | 248 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 50 m | 2:56.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 57, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:41.78 | |
2 | 10 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 2:42.06 | |
3 | 74 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:43.17 | |
4 | 36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 2:49.26 | |
5 | 249 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 2:49.66 | |
6 | 154 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 2:50.16 | |
7 | 227 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:50.45 | |
8 | 283 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:52.07 | |
9 | 237 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 2:52.49 | |
10 | 48 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 2:55.02 | |
11 | 236 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:56.38 | |
12 | 319 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 2:57.27 | |
13 | 122 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 2:59.03 | |
14 | 102 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 3:00.86 | |
15 | 282 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 50 m | 3:03.41 | |
16 | 161 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 3:04.50 | |
17 | 167 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 50 m | 3:09.51 | |
18 | 326 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 50 m | 3:15.00 | |
19 | 261 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 50 m | 3:24.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 58, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:22.60 | |
2 | 12 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:25.70 | |
3 | 17 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 2:29.05 | |
4 | 302 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 2:31.23 | |
5 | 18 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:31.98 | |
6 | 241 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 2:32.06 | |
7 | 141 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 50 m | 2:34.35 | |
8 | 128 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 2:35.56 | |
9 | 163 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 2:36.15 | |
10 | 274 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 2:36.64 | |
11 | 293 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 2:40.46 | |
12 | 150 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 2:42.41 | |
13 | 224 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:43.19 | |
14 | 311 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 2:43.42 | |
15 | 229 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 2:44.27 | |
16 | 172 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 2:45.97 | |
17 | 304 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 2:47.79 | |
18 | 131 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 2:48.01 | |
19 | 251 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 2:48.02 | |
20 | 263 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 2:49.17 | |
21 | 95 | From Mads Holger | 2004 | A6 | 0445AL | 50 m | 2:51.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 59, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 2:36.65 | |
2 | 170 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 2:43.24 | |
3 | 59 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:47.68 | |
4 | 67 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 2:49.96 | |
5 | 327 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 2:50.94 | |
6 | 292 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 2:51.18 | |
7 | 333 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 2:51.29 | |
8 | 81 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:51.65 | |
9 | 26 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:53.60 | |
10 | 313 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:53.75 | |
11 | 63 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:54.04 | |
12 | 168 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 2:58.98 | |
13 | 77 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 3:00.12 | |
14 | 66 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 3:00.71 | |
15 | 70 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 3:01.01 | |
16 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 3:04.45 | |
17 | 165 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 3:05.63 | |
18 | 286 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 3:06.91 | |
19 | 174 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 3:07.23 | |
20 | 173 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 3:08.07 | |
21 | 148 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 3:08.85 | |
22 | 169 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 3:08.98 | |
23 | 315 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 3:09.15 | |
24 | 47 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 3:09.43 | |
25 | 185 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 3:10.67 | |
26 | 68 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 3:11.97 | |
27 | 200 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 3:14.95 | |
28 | 93 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 50 m | 3:18.07 | |
29 | 198 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 3:18.52 | |
30 | 196 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 3:18.87 | |
31 | 50 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:19.28 | |
32 | 210 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 50 m | 3:20.63 | |
33 | 100 | Hansen K-Lee | 2007 | A6 | 0756AE | 50 m | 3:21.44 | |
34 | 323 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 3:26.31 | |
35 | 107 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 | 0636AK | 50 m | 3:33.80 | |
36 | 175 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 3:40.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 60, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 2:30.06 | |
2 | 312 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 2:32.69 | |
3 | 336 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 2:36.16 | |
4 | 25 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 2:38.73 | |
5 | 325 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 2:39.24 | |
6 | 297 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 2:42.17 | |
7 | 317 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 2:42.56 | |
8 | 338 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:42.59 | |
9 | 23 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 2:44.41 | |
10 | 267 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 50 m | 2:48.91 | |
11 | 24 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 2:51.08 | |
12 | 75 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 2:51.78 | |
13 | 21 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 2:55.52 | |
14 | 110 | Lindhardt Tobias | 2005 | A6 | 0567AA | 50 m | 2:57.19 | |
15 | 207 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 2:57.62 | |
16 | 28 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 2:58.85 | |
17 | 206 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 50 m | 3:01.07 | |
18 | 375 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 50 m | 3:02.03 | |
19 | 52 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 3:03.78 | |
20 | 340 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 3:04.30 | |
21 | 334 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 3:12.03 | |
22 | 27 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 3:12.69 | |
23 | 328 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 50 m | 3:13.40 | |
24 | 310 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 3:19.44 | |
25 | 205 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 50 m | 3:19.82 | |
26 | 329 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 3:30.23 | |
27 | 337 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 3:47.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |
Løb 61, 4X100m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Hovedstaden 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:22.60 | ||
2 | 307 | Gsc Mix 1 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:27.92 | ||
3 | 341 | Farum Mix 1 | 2003 | FARUM | 50 m | 4:31.79 | ||
4 | 376 | Lsk 1 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 4:35.00 | ||
5 | 308 | Gsc Mix 2 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:35.41 | ||
6 | 13 | Hovedstaden 3 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:36.60 | ||
7 | 8 | Hovedstaden 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:38.80 | ||
8 | 309 | Gsc Mix 3 | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:40.92 | ||
9 | 377 | Lsk 2 | 2003 | LYNGBY | 50 m | 4:50.00 | ||
10 | 246 | Hsk Spækhuggere | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:15.40 | ||
11 | 245 | Hsk Hammerhajer | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:17.10 | ||
12 | 244 | Hsk Flyvefisk | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:19.00 | ||
13 | 247 | Hsk Tigerhajer | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:21.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juni 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:05 |