Program för Loranga cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 4
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Loranga Cup |
|
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Halmstad |
|
Utskriftstid |
12:59 |
|
|
Arrangör |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 32, 200m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 16:10 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Ludvig Ling |
2004 |
AS5304 |
MASS |
|
25m |
|
92 |
2 |
Rasmus Strömstedt |
2007 |
AF3707 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
21 |
3 |
Albin Tallbäck |
2005 |
AG3705 |
ANDERSTORP |
|
25m |
|
93 |
4 |
Otto Lövdahl |
2007 |
AF4707 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:32.42 |
175 |
5 |
Viktor Hedeback |
2006 |
AM3106 |
MASS |
|
50m |
4:13.96 |
95 |
6 |
Linus Hedström |
2007 |
AH6307 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
111 |
7 |
Elias Chawki |
2006 |
AU2306 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
67 |
8 |
Bence Márkus |
2005 |
AM5105 |
SK LAXEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
68 |
1 |
Hampus Rosdahl |
2005 |
AM4105 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:21.08 |
157 |
2 |
Erik Larsson |
2005 |
AN2705 |
MASS |
|
50m |
3:19.06 |
61 |
3 |
Erik Hakopian |
2004 |
AN2704 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:17.12 |
10 |
4 |
Sebastian Ljungdahl |
2004 |
AT9704 |
SK STIMMET |
|
25m |
3:06.16 |
91 |
5 |
Georgie Reljanovic |
2006 |
AN6506 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:10.21 |
55 |
6 |
Axel Wahlbeck |
2004 |
AH4504 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:18.04 |
85 |
7 |
Simon Meuller |
2007 |
AF5507 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:20.33 |
70 |
8 |
Anton Ymén |
2005 |
AM6105 |
SK LAXEN |
|
50m |
3:29.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Nils Skallsjö |
2004 |
AS9304 |
MASS |
|
25m |
3:01.22 |
60 |
2 |
Joel Meuller |
2004 |
AN1704 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:58.42 |
141 |
3 |
Alexander Nilsson |
2005 |
AH6305 |
MASS |
|
50m |
2:57.08 |
137 |
4 |
Rikard Kristensson |
2004 |
AL0904 |
MASS |
|
50m |
2:52.83 |
8 |
5 |
Alexander Ljungdahl |
2006 |
AI0306 |
SK STIMMET |
|
25m |
2:55.90 |
66 |
6 |
Petter Bergdahl |
2005 |
AM3105 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:58.16 |
144 |
7 |
Arvid Höglund |
2005 |
AI5505 |
MASS |
|
25m |
3:01.01 |
179 |
8 |
Sixten Bohlin |
2003 |
AY2903 |
MASS |
|
25m |
3:03.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Simon Wretborn |
2003 |
AJ0903 |
MASS |
|
25m |
2:50.78 |
138 |
2 |
Isak Andersson |
2004 |
AP4304 |
MASS |
|
50m |
2:48.11 |
125 |
3 |
Otto Axelsson |
2003 |
AC3503 |
MARKARYD |
|
25m |
2:32.66 |
213 |
4 |
Alexander Mcadam |
2004 |
AE7504 |
FALKENBERG |
|
25m |
2:32.01 |
47 |
5 |
Albin Ekstrand |
2004 |
AG5104 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:32.57 |
44 |
6 |
August Anderud |
2004 |
AC1904 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:46.81 |
57 |
7 |
Erik Olsson |
2004 |
AI0504 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:50.75 |
150 |
8 |
Vincent Olsson |
2004 |
AS8304 |
MASS |
|
25m |
2:52.05 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
23 september 2018 |
Licensierad till: Simklubben Laxen |
Utskriftstid |
12:59 |
|