Startliste for Glostrup Sommerstævne 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 27.97 | |
2 | 111 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 29.68 | |
3 | 119 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 29.68 | |
4 | 149 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 31.52 | |
5 | 52 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 32.17 | |
6 | 54 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 50 m | 32.67 | |
7 | 2 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 50 m | 32.99 | |
8 | 147 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 33.21 | |
9 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 50 m | 34.05 | |
10 | 95 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 34.84 | |
11 | 154 | Møller Caroline | 2002 | STT | 0244BA | 25 m | 35.10 | |
12 | 17 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 35.17 | |
13 | 104 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 35.46 | |
14 | 66 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 35.63 | |
15 | 77 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 35.68 | |
16 | 63 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 36.26 | |
17 | 71 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 36.26 | |
18 | 144 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 25 m | 36.29 | |
19 | 131 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 36.47 | |
20 | 80 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 36.59 | |
21 | 64 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 36.63 | |
22 | 75 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 36.89 | |
23 | 23 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 37.18 | |
24 | 30 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 37.18 | |
25 | 90 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 37.34 | |
26 | 137 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 50 m | 37.36 | |
27 | 21 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 50 m | 37.47 | |
28 | 127 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 50 m | 37.60 | |
29 | 103 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 37.89 | |
30 | 72 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 38.27 | |
31 | 99 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 40.13 | |
32 | 16 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 40.87 | |
33 | 105 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 40.91 | |
34 | 3 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 41.09 | |
35 | 158 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | 41.19 | |
36 | 79 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 41.40 | |
37 | 29 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 50 m | 41.79 | |
38 | 18 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 42.77 | |
39 | 38 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 42.98 | |
40 | 97 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 43.04 | |
41 | 36 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 43.54 | |
42 | 12 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 44.03 | |
43 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | 44.12 | |
44 | 40 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 44.21 | |
45 | 129 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 50 m | 44.35 | |
46 | 44 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 44.80 | |
47 | 100 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 46.69 | |
48 | 87 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 47.42 | |
49 | 35 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 47.77 | |
50 | 177 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | STT | 0626AK | 50 m | 48.57 | |
51 | 53 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 48.60 | |
52 | 6 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 49.72 | |
53 | 50 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 50.70 | |
54 | 5 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 51.35 | |
55 | 55 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 52.29 | |
56 | 76 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 25 m | 52.33 | |
57 | 51 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 52.68 | |
58 | 68 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 52.71 | |
59 | 164 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 54.52 | |
60 | 11 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 59.41 | |
61 | 102 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 1:00.00 | |
62 | 93 | Heunicke Sigrid | 2009 | BIRKERØD | 0938AC | 25 m | 1:00.27 | |
63 | 91 | Gram Kaya | 2009 | BIRKERØD | 0978AC | 25 m | 1:08.42 | |
64 | 163 | Redlich Fenja Apsarah | 2007 | STT | 25 m | |||
65 | 173 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 50 m | 24.72 | |
2 | 118 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 50 m | 25.24 | |
3 | 123 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 25.53 | |
4 | 187 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 26.16 | |
5 | 109 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 26.58 | |
6 | 112 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 26.79 | |
7 | 115 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 26.87 | |
8 | 114 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 27.01 | |
9 | 148 | Munkholm Marcus | 2001 | STT | 0169AC | 25 m | 27.06 | |
10 | 146 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 27.55 | |
11 | 113 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 28.98 | |
12 | 58 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 30.15 | |
13 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 31.42 | |
14 | 181 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 31.80 | |
15 | 136 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 32.14 | |
16 | 157 | Skriver Christian | 2004 | STT | 0487AR | 25 m | 33.25 | |
17 | 14 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 33.37 | |
18 | 132 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 50 m | 33.50 | |
19 | 9 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 50 m | 33.85 | |
20 | 15 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 33.86 | |
21 | 24 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 34.19 | |
22 | 143 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 34.71 | |
23 | 178 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | STT | 0493AR | 25 m | 35.60 | |
24 | 27 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 50 m | 35.66 | |
25 | 28 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 50 m | 35.98 | |
26 | 32 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 50 m | 36.40 | |
27 | 179 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 36.43 | |
28 | 82 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 36.91 | |
29 | 96 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 37.03 | |
30 | 128 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 37.21 | |
31 | 4 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 39.93 | |
32 | 126 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 40.14 | |
33 | 65 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 40.37 | |
34 | 33 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 40.56 | |
35 | 8 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 41.02 | |
36 | 42 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 41.76 | |
37 | 73 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 42.66 | |
38 | 1 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 43.09 | |
39 | 7 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 43.99 | |
40 | 101 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 44.55 | |
41 | 69 | Hansson Julius | 2004 | HERLEV | 0421AS | 25 m | 44.59 | |
42 | 41 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 45.36 | |
43 | 171 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | STT | 0773AF | 25 m | 45.71 | |
44 | 168 | Lycik Oliver | 2006 | STT | 0607AK | 50 m | 46.09 | |
45 | 10 | Egholm Rune | 2009 | GSK | 0961AD | 25 m | 46.82 | |
46 | 13 | Falck Cornelius | 2009 | GSK | 0971AD | 25 m | 46.82 | |
47 | 19 | Harder Victor Bennet | 2008 | GSK | 0857AG | 25 m | 47.21 | |
48 | 98 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 50.56 | |
49 | 169 | Hjalholdt Toke | 2007 | STT | 0743AF | 50 m | 51.95 | |
50 | 81 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 55.55 | |
51 | 49 | Klie-Holde Alfred | 2009 | GSK | 0997AD | 25 m | 57.68 | |
52 | 86 | Andersson Sinus | 2009 | BIRKERØD | 25 m | 1:00.00 | ||
53 | 59 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:04.98 | |
54 | 48 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 25 m | |||
55 | 84 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
56 | 165 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 25 m | |||
57 | 166 | Usiewicz Filip | 2008 | STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 50 m | 1:19.77 | |
2 | 52 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:31.89 | |
3 | 21 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:36.36 | |
4 | 154 | Møller Caroline | 2002 | STT | 0244BA | 25 m | 1:38.83 | |
5 | 17 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:41.76 | |
6 | 57 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 50 m | 1:42.48 | |
7 | 99 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:46.26 | |
8 | 64 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 1:49.33 | |
9 | 100 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:49.36 | |
10 | 23 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 50 m | 1:49.63 | |
11 | 144 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 50 m | 1:50.13 | |
12 | 83 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:50.61 | |
13 | 35 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:51.47 | |
14 | 36 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 1:52.11 | |
15 | 44 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:53.81 | |
16 | 127 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 1:53.94 | |
17 | 29 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:54.63 | |
18 | 87 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 1:57.43 | |
19 | 40 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:59.11 | |
20 | 5 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 2:08.83 | |
21 | 55 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 2:20.59 | |
22 | 50 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 2:21.10 | |
23 | 51 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 2:21.92 | |
24 | 11 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | ||
25 | 12 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | ||
26 | 53 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | ||
27 | 164 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | ||
28 | 177 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | STT | 0626AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 1:08.09 | |
2 | 112 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 1:12.21 | |
3 | 146 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 1:19.66 | |
4 | 155 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 25 m | 1:24.67 | |
5 | 58 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:32.34 | |
6 | 14 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:35.57 | |
7 | 143 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:37.70 | |
8 | 24 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:38.75 | |
9 | 28 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:47.59 | |
10 | 128 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 50 m | 1:48.89 | |
11 | 33 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:52.67 | |
12 | 126 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 1:56.03 | |
13 | 89 | Dalsgaard Nikolaj | 2009 | BIRKERØD | 0921AB | 25 m | 1:58.00 | |
14 | 1 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:58.51 | |
15 | 171 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | STT | 0773AF | 25 m | 2:06.71 | |
16 | 42 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 2:08.18 | |
17 | 19 | Harder Victor Bennet | 2008 | GSK | 0857AG | 25 m | 2:26.68 | |
18 | 59 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:44.07 | |
19 | 10 | Egholm Rune | 2009 | GSK | 0961AD | 25 m | ||
20 | 69 | Hansson Julius | 2004 | HERLEV | 0421AS | 25 m | ||
21 | 84 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:22.60 | |
2 | 2 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:23.12 | |
3 | 17 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 50 m | 1:28.49 | |
4 | 72 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:29.58 | |
5 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 50 m | 1:29.99 | |
6 | 90 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:31.39 | |
7 | 137 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 50 m | 1:31.77 | |
8 | 54 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:32.76 | |
9 | 88 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:34.32 | |
10 | 103 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:35.23 | |
11 | 16 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:37.50 | |
12 | 105 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:38.03 | |
13 | 129 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 50 m | 1:38.40 | |
14 | 75 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:38.57 | |
15 | 30 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:38.95 | |
16 | 18 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:40.30 | |
17 | 97 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:44.32 | |
18 | 158 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | 1:46.87 | |
19 | 3 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:47.40 | |
20 | 6 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:50.62 | |
21 | 76 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 25 m | 1:52.94 | |
22 | 44 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 50 m | 1:53.93 | |
23 | 38 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:57.38 | |
24 | 68 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:59.39 | |
25 | 51 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:59.83 | |
26 | 40 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 2:03.08 | |
27 | 55 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 2:05.98 | |
28 | 50 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 2:14.73 | |
29 | 79 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 2:16.70 | |
30 | 12 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | ||
31 | 53 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | ||
32 | 163 | Redlich Fenja Apsarah | 2007 | STT | 25 m | |||
33 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | ||
34 | 173 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 59.89 | |
2 | 115 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:08.16 | |
3 | 116 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:09.03 | |
4 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:20.43 | |
5 | 136 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 50 m | 1:22.44 | |
6 | 9 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:29.31 | |
7 | 132 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 50 m | 1:31.76 | |
8 | 32 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:33.45 | |
9 | 15 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:33.92 | |
10 | 27 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:34.30 | |
11 | 96 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:40.07 | |
12 | 106 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:40.88 | |
13 | 4 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 1:43.92 | |
14 | 65 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:46.18 | |
15 | 8 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:48.13 | |
16 | 168 | Lycik Oliver | 2006 | STT | 0607AK | 25 m | 1:49.44 | |
17 | 7 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:54.24 | |
18 | 49 | Klie-Holde Alfred | 2009 | GSK | 0997AD | 25 m | 2:10.19 | |
19 | 169 | Hjalholdt Toke | 2007 | STT | 0743AF | 50 m | 2:13.63 | |
20 | 10 | Egholm Rune | 2009 | GSK | 0961AD | 25 m | ||
21 | 13 | Falck Cornelius | 2009 | GSK | 0971AD | 25 m | ||
22 | 59 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | ||
23 | 81 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | ||
24 | 165 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 25 m | |||
25 | 166 | Usiewicz Filip | 2008 | STT | 25 m | |||
26 | 180 | Schnabelrauch Victor | 2003 | STT | 0331AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Gsk Helte 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:35.00 | ||
2 | 22 | Gsk Helte 2 | 2006 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
3 | 26 | Gsk Helte 3 | 2006 | GSK | 25 m | 2:57.00 | ||
4 | 31 | Gsk Helte 4 | 2006 | GSK | 25 m | 3:05.00 | ||
5 | 34 | Gsk Helte 5 | 2007 | GSK | 25 m | 3:10.00 | ||
6 | 39 | Gsk Helte 6 | 2008 | GSK | 25 m | 3:15.00 | ||
7 | 45 | Gsk Helte 7 | 2007 | GSK | 25 m | 3:20.00 | ||
8 | 172 | Team Sværdfisk | 2006 | STT | 25 m | 3:30.00 | ||
9 | 175 | Team Torben | 2006 | STT | 25 m | 3:30.00 | ||
10 | 184 | Herlev Mix2 | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
11 | 185 | Herlev Mix3 | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 8, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Vg 17 Mix 1 | 1999 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 108 | Vg 17 Mix 2 | 1999 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 153 | Stt Lol | 2001 | STT | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 150 | Stt Fyi | 2000 | STT | 25 m | 2:20.10 | ||
5 | 130 | Fartbøllerne 1 | 2005 | STT | 25 m | 2:31.90 | ||
6 | 135 | Fartbøllerne 2 | 2005 | STT | 25 m | 2:36.40 | ||
7 | 140 | Fartbøllerne 3 | 2005 | STT | 25 m | 2:46.00 | ||
8 | 183 | Herlev Mix1 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 2:58.39 | |
2 | 131 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 50 m | 2:58.48 | |
3 | 77 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 3:02.33 | |
4 | 104 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 3:13.96 | |
5 | 29 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 3:14.38 | |
6 | 88 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:21.97 | |
7 | 35 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 3:30.49 | |
8 | 83 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:46.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 50 m | 2:26.85 | |
2 | 58 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:36.85 | |
3 | 9 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 2:40.53 | |
4 | 180 | Schnabelrauch Victor | 2003 | STT | 0331AS | 50 m | 2:45.60 | |
5 | 14 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 2:47.85 | |
6 | 27 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 2:52.67 | |
7 | 178 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | STT | 0493AR | 25 m | 2:56.34 | |
8 | 32 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:01.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 11, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:18.25 | |
2 | 95 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:25.96 | |
3 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 50 m | 1:30.81 | |
4 | 90 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:38.00 | |
5 | 103 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:45.00 | |
6 | 144 | Schnabelrauch Signe | 2006 | STT | 0606AP | 50 m | 1:45.83 | |
7 | 23 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:47.42 | |
8 | 30 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | ||
9 | 71 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | ||
10 | 80 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | ||
11 | 147 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 12, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 57.45 | |
2 | 112 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 1:00.40 | |
3 | 109 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:02.54 | |
4 | 116 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:04.54 | |
5 | 113 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:08.49 | |
6 | 148 | Munkholm Marcus | 2001 | STT | 0169AC | 50 m | 1:11.95 | |
7 | 143 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:21.70 | |
8 | 136 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 25 m | 1:26.52 | |
9 | 15 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:26.87 | |
10 | 28 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:38.98 | |
11 | 179 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:49.26 | |
12 | 82 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 2:01.23 | |
13 | 73 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 2:07.30 | |
14 | 41 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | ||
15 | 180 | Schnabelrauch Victor | 2003 | STT | 0331AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:43.12 | |
2 | 120 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:46.12 | |
3 | 149 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 3:09.54 | |
4 | 52 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 3:26.93 | |
5 | 21 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 3:29.31 | |
6 | 57 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 50 m | 3:43.09 | |
7 | 83 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:55.00 | |
8 | 16 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | ||
9 | 25 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 2:28.41 | |
2 | 146 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 2:55.52 | |
3 | 132 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 3:17.16 | |
4 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 3:18.93 | |
5 | 14 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 3:28.43 | |
6 | 24 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 3:38.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 32.93 | |
2 | 119 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 34.54 | |
3 | 182 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 35.04 | |
4 | 154 | Møller Caroline | 2002 | STT | 0244BA | 25 m | 41.18 | |
5 | 63 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 41.77 | |
6 | 80 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 41.99 | |
7 | 77 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 42.41 | |
8 | 131 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 42.56 | |
9 | 21 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 42.94 | |
10 | 72 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 43.07 | |
11 | 137 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 50 m | 43.08 | |
12 | 54 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 50 m | 43.13 | |
13 | 104 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 43.47 | |
14 | 64 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 43.98 | |
15 | 88 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 44.92 | |
16 | 30 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 45.21 | |
17 | 16 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 46.01 | |
18 | 17 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 46.36 | |
19 | 97 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 47.47 | |
20 | 3 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 47.76 | |
21 | 18 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 48.21 | |
22 | 158 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 50 m | 49.07 | |
23 | 105 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 50.49 | |
24 | 79 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 51.04 | |
25 | 76 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 0748AR | 50 m | 51.84 | |
26 | 6 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 51.88 | |
27 | 87 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 52.53 | |
28 | 38 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 54.04 | |
29 | 36 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 54.10 | |
30 | 12 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 54.37 | |
31 | 40 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 56.03 | |
32 | 51 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 57.64 | |
33 | 93 | Heunicke Sigrid | 2009 | BIRKERØD | 0938AC | 25 m | 57.77 | |
34 | 55 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 59.61 | |
35 | 5 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 50 m | 1:00.10 | |
36 | 164 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | 1:00.17 | |
37 | 53 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:00.81 | |
38 | 91 | Gram Kaya | 2009 | BIRKERØD | 0978AC | 25 m | 1:05.60 | |
39 | 102 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 1:05.98 | |
40 | 11 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:07.86 | |
41 | 163 | Redlich Fenja Apsarah | 2007 | STT | 25 m | |||
42 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | ||
43 | 173 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | ||
44 | 177 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | STT | 0626AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 28.27 | |
2 | 112 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 30.07 | |
3 | 109 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 31.58 | |
4 | 115 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 32.38 | |
5 | 114 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 32.66 | |
6 | 148 | Munkholm Marcus | 2001 | STT | 0169AC | 50 m | 33.85 | |
7 | 157 | Skriver Christian | 2004 | STT | 0487AR | 50 m | 38.23 | |
8 | 128 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 42.83 | |
9 | 15 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 43.39 | |
10 | 27 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 44.12 | |
11 | 24 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 50 m | 45.19 | |
12 | 96 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 45.65 | |
13 | 33 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 47.45 | |
14 | 4 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 47.55 | |
15 | 126 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 50 m | 50.06 | |
16 | 42 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 52.39 | |
17 | 1 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 53.31 | |
18 | 82 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 50 m | 54.40 | |
19 | 98 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 54.63 | |
20 | 19 | Harder Victor Bennet | 2008 | GSK | 0857AG | 25 m | 56.26 | |
21 | 81 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 56.80 | |
22 | 13 | Falck Cornelius | 2009 | GSK | 0971AD | 25 m | 56.86 | |
23 | 10 | Egholm Rune | 2009 | GSK | 0961AD | 25 m | 57.45 | |
24 | 49 | Klie-Holde Alfred | 2009 | GSK | 0997AD | 25 m | 59.65 | |
25 | 101 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 59.68 | |
26 | 86 | Andersson Sinus | 2009 | BIRKERØD | 25 m | 1:00.00 | ||
27 | 89 | Dalsgaard Nikolaj | 2009 | BIRKERØD | 0921AB | 25 m | 1:02.16 | |
28 | 59 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:13.25 | |
29 | 48 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 25 m | |||
30 | 84 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
31 | 165 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 25 m | |||
32 | 166 | Usiewicz Filip | 2008 | STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 17, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 120 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:38.09 | |
2 | 2 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 3:00.32 | |
3 | 95 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 3:09.56 | |
4 | 57 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 3:15.91 | |
5 | 66 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 3:17.07 | |
6 | 147 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 3:17.77 | |
7 | 54 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 50 m | 3:20.50 | |
8 | 63 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 3:20.87 | |
9 | 90 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 3:22.87 | |
10 | 75 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 3:26.53 | |
11 | 71 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 3:27.61 | |
12 | 23 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 3:30.36 | |
13 | 97 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 3:40.00 | |
14 | 29 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 3:49.98 | |
15 | 44 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 3:51.65 | |
16 | 100 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 3:53.00 | |
17 | 99 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 3:57.90 | |
18 | 129 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | 4:03.52 | |
19 | 68 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 4:25.33 | |
20 | 3 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | ||
21 | 18 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | ||
22 | 35 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | ||
23 | 127 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 18, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:24.64 | |
2 | 58 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 2:47.21 | |
3 | 155 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | STT | 0247AT | 50 m | 2:49.17 | |
4 | 9 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 50 m | 3:11.38 | |
5 | 28 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 3:17.53 | |
6 | 179 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 3:20.72 | |
7 | 157 | Skriver Christian | 2004 | STT | 0487AR | 50 m | 3:24.16 | |
8 | 32 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:25.57 | |
9 | 178 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | STT | 0493AR | 50 m | 3:43.12 | |
10 | 106 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 3:45.00 | |
11 | 73 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 4:14.75 | |
12 | 1 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | ||
13 | 33 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | ||
14 | 41 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | ||
15 | 42 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | ||
16 | 65 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | ||
17 | 168 | Lycik Oliver | 2006 | STT | 0607AK | 25 m | ||
18 | 169 | Hjalholdt Toke | 2007 | STT | 0743AF | 25 m | ||
19 | 171 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | STT | 0773AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 21, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Sørensen Kathrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 50 m | 34.32 | |
2 | 120 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 50 m | 35.59 | |
3 | 121 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 36.68 | |
4 | 119 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 37.12 | |
5 | 149 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 40.25 | |
6 | 2 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 50 m | 44.52 | |
7 | 99 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 45.37 | |
8 | 137 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 45.99 | |
9 | 21 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 50 m | 46.06 | |
10 | 17 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 50 m | 47.77 | |
11 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 50 m | 48.44 | |
12 | 147 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 48.77 | |
13 | 23 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 49.13 | |
14 | 64 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 49.35 | EFT |
15 | 80 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 49.41 | |
16 | 100 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 49.60 | |
17 | 16 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 49.86 | |
18 | 36 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 51.73 | |
19 | 158 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | 52.79 | |
20 | 66 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 53.18 | |
21 | 74 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 53.45 | |
22 | 75 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 53.57 | |
23 | 139 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 53.70 | |
24 | 127 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 54.11 | |
25 | 44 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 50 m | 54.15 | |
26 | 97 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 54.51 | |
27 | 129 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 50 m | 54.57 | |
28 | 131 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 55.17 | |
29 | 71 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 55.33 | |
30 | 87 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 56.22 | |
31 | 18 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 56.48 | |
32 | 54 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 56.76 | |
33 | 3 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 57.61 | |
34 | 6 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 57.94 | |
35 | 177 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | STT | 0626AK | 50 m | 1:00.43 | |
36 | 40 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:00.59 | |
37 | 5 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:01.50 | |
38 | 35 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:02.47 | |
39 | 68 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 50 m | 1:02.61 | |
40 | 55 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:02.76 | |
41 | 51 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:03.84 | |
42 | 50 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:06.59 | |
43 | 12 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:07.13 | |
44 | 79 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | 1:10.02 | |
45 | 11 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:17.16 | |
46 | 53 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 1:21.14 | |
47 | 163 | Redlich Fenja Apsarah | 2007 | STT | 25 m | |||
48 | 164 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | ||
49 | 173 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 31.99 | |
2 | 110 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 32.06 | |
3 | 124 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 33.50 | |
4 | 109 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 33.68 | |
5 | 114 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 35.11 | |
6 | 146 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 35.15 | |
7 | 136 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 50 m | 39.03 | |
8 | 132 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 50 m | 39.98 | |
9 | 58 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 40.66 | |
10 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 41.71 | |
11 | 143 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 44.14 | |
12 | 14 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 44.28 | |
13 | 24 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 50 m | 46.51 | |
14 | 157 | Skriver Christian | 2004 | STT | 0487AR | 50 m | 47.55 | |
15 | 28 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 49.45 | |
16 | 128 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | 51.67 | |
17 | 126 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 51.89 | |
18 | 1 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 52.35 | |
19 | 33 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 54.26 | |
20 | 65 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 57.25 | |
21 | 171 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | STT | 0773AF | 25 m | 57.55 | |
22 | 42 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 59.32 | |
23 | 4 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 1:02.51 | |
24 | 19 | Harder Victor Bennet | 2008 | GSK | 0857AG | 25 m | 1:02.57 | |
25 | 69 | Hansson Julius | 2004 | HERLEV | 0421AS | 25 m | 1:02.81 | |
26 | 10 | Egholm Rune | 2009 | GSK | 0961AD | 25 m | 1:04.35 | |
27 | 73 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:06.30 | |
28 | 7 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:07.65 | |
29 | 59 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:15.13 | |
30 | 13 | Falck Cornelius | 2009 | GSK | 0971AD | 25 m | ||
31 | 49 | Klie-Holde Alfred | 2009 | GSK | 0997AD | 25 m | ||
32 | 84 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
33 | 165 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 25 m | |||
34 | 166 | Usiewicz Filip | 2008 | STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 23, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:54.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 24, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 2:17.53 | |
2 | 116 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:21.81 | |
3 | 113 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:33.07 | |
4 | 181 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 2:56.69 | |
5 | 128 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:08.92 | |
2 | 2 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:10.85 | |
3 | 95 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:14.43 | |
4 | 54 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 50 m | 1:15.56 | |
5 | 17 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:17.40 | |
6 | 104 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:18.39 | |
7 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 25 m | 1:18.48 | |
8 | 70 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 50 m | 1:19.68 | |
9 | 64 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 1:19.83 | EFT |
10 | 90 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:20.44 | |
11 | 77 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:21.05 | |
12 | 131 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 25 m | 1:21.85 | |
13 | 63 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:22.37 | |
14 | 21 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:22.87 | |
15 | 137 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 25 m | 1:24.41 | |
16 | 25 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 50 m | 1:25.42 | |
17 | 139 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 25 m | 1:25.67 | |
18 | 30 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:27.31 | |
19 | 16 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:28.45 | |
20 | 127 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 25 m | 1:29.07 | |
21 | 105 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:31.28 | |
22 | 29 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:32.81 | |
23 | 158 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | 1:33.67 | |
24 | 74 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:33.78 | |
25 | 129 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 50 m | 1:35.80 | |
26 | 79 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:36.27 | |
27 | 97 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:37.02 | |
28 | 83 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:37.59 | |
29 | 35 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:38.12 | |
30 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | 1:38.33 | |
31 | 36 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 1:38.86 | |
32 | 100 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:40.76 | |
33 | 12 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:41.70 | |
34 | 38 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:42.58 | |
35 | 6 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:52.60 | |
36 | 56 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:53.42 | |
37 | 50 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 2:04.38 | |
38 | 51 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 2:04.52 | |
39 | 53 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 25 m | 2:04.73 | |
40 | 11 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 2:17.73 | |
41 | 68 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | ||
42 | 163 | Redlich Fenja Apsarah | 2007 | STT | 25 m | |||
43 | 173 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | STT | 0884AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 50 m | 52.63 | |
2 | 148 | Munkholm Marcus | 2001 | STT | 0169AC | 25 m | 59.40 | |
3 | 115 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:00.45 | |
4 | 146 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 1:01.63 | |
5 | 58 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:07.88 | |
6 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | 1:08.91 | |
7 | 14 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:14.20 | |
8 | 136 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 50 m | 1:14.67 | |
9 | 9 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 50 m | 1:15.01 | |
10 | 143 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 25 m | 1:15.81 | |
11 | 132 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 25 m | 1:16.68 | |
12 | 15 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:16.73 | |
13 | 27 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:17.30 | |
14 | 178 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | STT | 0493AR | 25 m | 1:18.29 | |
15 | 157 | Skriver Christian | 2004 | STT | 0487AR | 25 m | 1:19.26 | |
16 | 179 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:20.57 | |
17 | 32 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:21.32 | |
18 | 28 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:21.53 | |
19 | 126 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 50 m | 1:25.64 | |
20 | 42 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:34.06 | |
21 | 65 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:34.10 | |
22 | 33 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:34.59 | |
23 | 8 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:36.36 | |
24 | 41 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:37.63 | |
25 | 67 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:39.64 | |
26 | 73 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:40.23 | |
27 | 94 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:40.45 | |
28 | 1 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:41.99 | |
29 | 168 | Lycik Oliver | 2006 | STT | 0607AK | 50 m | 1:42.58 | |
30 | 171 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | STT | 0773AF | 50 m | 1:44.52 | |
31 | 19 | Harder Victor Bennet | 2008 | GSK | 0857AG | 25 m | 1:50.25 | |
32 | 10 | Egholm Rune | 2009 | GSK | 0961AD | 25 m | 1:51.32 | |
33 | 169 | Hjalholdt Toke | 2007 | STT | 0743AF | 50 m | 2:03.82 | |
34 | 13 | Falck Cornelius | 2009 | GSK | 0971AD | 25 m | ||
35 | 48 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 25 m | |||
36 | 49 | Klie-Holde Alfred | 2009 | GSK | 0997AD | 25 m | ||
37 | 59 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | ||
38 | 69 | Hansson Julius | 2004 | HERLEV | 0421AS | 25 m | ||
39 | 84 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | ||
40 | 165 | Hitlev Lukas | 2007 | STT | 25 m | |||
41 | 166 | Usiewicz Filip | 2008 | STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 27, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Gsk Helte 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:15.00 | ||
2 | 22 | Gsk Helte 2 | 2006 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
3 | 26 | Gsk Helte 3 | 2006 | GSK | 25 m | 2:25.00 | ||
4 | 31 | Gsk Helte 4 | 2006 | GSK | 25 m | 2:35.00 | ||
5 | 37 | Gsk Helte 5 | 2008 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
6 | 43 | Gsk Helte 6 | 2007 | GSK | 25 m | 2:50.00 | ||
7 | 46 | Gsk Helte 7 | 2008 | GSK | 25 m | 2:55.00 | ||
8 | 162 | Team Kenya | 2007 | STT | 25 m | 3:10.00 | ||
9 | 184 | Herlev Mix2 | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
10 | 185 | Herlev Mix3 | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 28, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Vg 17 Mix 1 | 1999 | VEST | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 108 | Vg 17 Mix 2 | 1999 | VEST | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 145 | Stt Fomo | 2000 | STT | 25 m | 2:03.00 | ||
4 | 159 | Supersprinterne 1 | 2005 | STT | 25 m | 2:14.65 | ||
5 | 156 | Stt Yomo | 2001 | STT | 25 m | 2:19.00 | ||
6 | 160 | Supersprinterne 2 | 2005 | STT | 25 m | 2:23.22 | ||
7 | 176 | Tsunami | 2006 | STT | 25 m | 3:10.00 | ||
8 | 183 | Herlev Mix1 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:11.32 | |
2 | 66 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 3:17.63 | |
3 | 72 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 3:24.10 | |
4 | 127 | Madsen Isabella M. | 2007 | STT | 0798AA | 50 m | 3:28.00 | |
5 | 83 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 3:34.13 | |
6 | 139 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | STT | 0686AL | 50 m | 3:37.65 | |
7 | 52 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | ||
8 | 129 | Møller Amalie | 2007 | STT | 0762AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:16.53 | |
2 | 27 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 3:17.26 | |
3 | 168 | Lycik Oliver | 2006 | STT | 0607AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 31, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 29.78 | |
2 | 121 | Sjøgren Xenia Bonnen | 1997 | VEST | 9764AE | 50 m | 29.80 | |
3 | 119 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 31.64 | |
4 | 111 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 32.02 | |
5 | 120 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 32.50 | |
6 | 95 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 36.74 | |
7 | 147 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 38.64 | |
8 | 80 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 40.04 | |
9 | 70 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 40.30 | |
10 | 63 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 40.34 | |
11 | 77 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 41.21 | |
12 | 23 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 50 m | 42.63 | |
13 | 90 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 43.13 | |
14 | 71 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 50 m | 43.93 | |
15 | 72 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 44.08 | |
16 | 104 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 44.90 | |
17 | 30 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 46.81 | |
18 | 2 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 47.18 | |
19 | 64 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 50.24 | EFT |
20 | 75 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 50.32 | |
21 | 3 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 50.97 | |
22 | 44 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 50 m | 52.59 | |
23 | 99 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 52.67 | |
24 | 29 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 53.44 | |
25 | 177 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | STT | 0626AK | 25 m | 56.47 | |
26 | 18 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 57.06 | |
27 | 38 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 58.91 | |
28 | 40 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 1:04.67 | |
29 | 87 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 1:06.61 | |
30 | 5 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 1:11.66 | |
31 | 6 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | ||
32 | 11 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | ||
33 | 55 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | ||
34 | 56 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | ||
35 | 68 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | ||
36 | 163 | Redlich Fenja Apsarah | 2007 | STT | 25 m | |||
37 | 164 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | ||
38 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 32, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 26.27 | |
2 | 109 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 27.98 | |
3 | 115 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 28.56 | |
4 | 116 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 28.90 | |
5 | 148 | Munkholm Marcus | 2001 | STT | 0169AC | 50 m | 29.34 | |
6 | 113 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 32.08 | |
7 | 181 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 32.83 | |
8 | 146 | Hansen Patrick S. | 2000 | STT | 0089AT | 25 m | 34.11 | |
9 | 15 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 36.77 | |
10 | 9 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 50 m | 39.41 | |
11 | 24 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 41.26 | |
12 | 179 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 43.85 | |
13 | 178 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | STT | 0493AR | 50 m | 47.71 | |
14 | 4 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 51.01 | |
15 | 41 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 51.67 | |
16 | 67 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 52.57 | |
17 | 168 | Lycik Oliver | 2006 | STT | 0607AK | 25 m | 1:00.13 | |
18 | 169 | Hjalholdt Toke | 2007 | STT | 0743AF | 25 m | 1:00.98 | |
19 | 94 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:11.28 | |
20 | 8 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:17.02 | |
21 | 7 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | ||
22 | 10 | Egholm Rune | 2009 | GSK | 0961AD | 25 m | ||
23 | 13 | Falck Cornelius | 2009 | GSK | 0971AD | 25 m | ||
24 | 19 | Harder Victor Bennet | 2008 | GSK | 0857AG | 25 m | ||
25 | 49 | Klie-Holde Alfred | 2009 | GSK | 0997AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 33, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | STT | 0628AB | 50 m | 6:20.60 | |
2 | 131 | Rørbech Hannah | 2006 | STT | 0672AG | 50 m | 6:26.91 | |
3 | 137 | Haagen Emma | 2006 | STT | 0676AH | 50 m | 6:58.25 | |
4 | 83 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 7:00.98 | |
5 | 35 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | ||
6 | 52 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 34, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 4:40.78 | |
2 | 143 | Rasmussen Frederik | 2005 | STT | 0531AF | 50 m | 5:48.25 | |
3 | 132 | Hejbroch Simon | 2006 | STT | 0633AE | 50 m | 5:54.39 | |
4 | 136 | Petersen Peter K. M. | 2006 | STT | 0665AD | 50 m | 5:54.46 | |
5 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | STT | 0595AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 35, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:11.02 | |
2 | 117 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 1:13.03 | |
3 | 120 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 1:13.18 | |
4 | 149 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 1:21.97 | |
5 | 2 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:22.27 | |
6 | 17 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:24.43 | |
7 | 147 | Høffer Emilia | 2001 | STT | 0176BD | 25 m | 1:27.08 | |
8 | 54 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:27.81 | |
9 | 95 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:28.45 | |
10 | 21 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:30.06 | |
11 | 70 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:30.90 | |
12 | 66 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:32.37 | |
13 | 63 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:33.20 | |
14 | 80 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:33.20 | |
15 | 90 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:34.85 | |
16 | 77 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:35.13 | |
17 | 72 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:36.88 | |
18 | 16 | Hansen Isabell | 2007 | GSK | 0754AS | 25 m | 1:37.24 | |
19 | 71 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:38.30 | |
20 | 23 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:38.74 | |
21 | 104 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:39.12 | |
22 | 30 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:40.53 | |
23 | 29 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:40.92 | |
24 | 74 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:41.73 | |
25 | 99 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:43.53 | |
26 | 158 | Danielsen Jasmin | 2001 | STT | 0108BD | 25 m | 1:44.05 | |
27 | 44 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:46.86 | |
28 | 105 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:49.00 | |
29 | 36 | Nielsen Emma Panton | 2008 | GSK | 0844AF | 25 m | 1:51.38 | |
30 | 3 | Bugge Nynne | 2008 | GSK | 0832AF | 25 m | 1:51.65 | |
31 | 100 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:52.00 | |
32 | 97 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:55.00 | |
33 | 18 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:56.86 | |
34 | 40 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 25 m | 2:00.89 | |
35 | 79 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 2:04.75 | |
36 | 55 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 2:06.36 | |
37 | 5 | Bøving-Gryberg Maya | 2009 | GSK | 0984AB | 25 m | 2:06.84 | |
38 | 87 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 2:09.93 | |
39 | 38 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 2:34.70 | |
40 | 12 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | ||
41 | 50 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | ||
42 | 51 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | ||
43 | 56 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | ||
44 | 75 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | ||
45 | 164 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | STT | 0716AS | 25 m | ||
46 | 170 | Møllgaard Olivia | 2008 | STT | 0874AL | 25 m | ||
47 | 177 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | STT | 0626AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 36, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 1:02.41 | |
2 | 109 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:06.28 | |
3 | 116 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:06.91 | |
4 | 115 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:07.22 | |
5 | 148 | Munkholm Marcus | 2001 | STT | 0169AC | 25 m | 1:11.06 | |
6 | 58 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:17.46 | |
7 | 9 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:24.51 | |
8 | 15 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:28.86 | |
9 | 24 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:29.49 | |
10 | 28 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:29.58 | |
11 | 179 | Jensen William | 2002 | STT | 0209AF | 25 m | 1:31.56 | |
12 | 32 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:32.23 | |
13 | 14 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:32.28 | |
14 | 157 | Skriver Christian | 2004 | STT | 0487AR | 25 m | 1:32.65 | |
15 | 27 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:34.53 | |
16 | 178 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | STT | 0493AR | 25 m | 1:35.89 | |
17 | 33 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:42.18 | |
18 | 126 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | STT | 0733AC | 25 m | 1:46.57 | |
19 | 4 | Bugge William | 2008 | GSK | 0899AC | 25 m | 1:46.88 | |
20 | 1 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:48.03 | |
21 | 42 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:52.80 | |
22 | 41 | Jørgensen Gustav | 2009 | GSK | 0959AA | 25 m | 1:57.10 | |
23 | 8 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:57.22 | |
24 | 7 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:57.60 | |
25 | 171 | Knudsen Lau Gerner | 2007 | STT | 0773AF | 25 m | 1:57.89 | |
26 | 73 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:59.37 | |
27 | 67 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:59.43 | |
28 | 94 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 2:00.00 | |
29 | 65 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 2:12.24 | |
30 | 169 | Hjalholdt Toke | 2007 | STT | 0743AF | 25 m | 2:23.65 | |
31 | 59 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | ||
32 | 128 | Pilgaard William F. | 2006 | STT | 0677AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 103, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Sørensen Kathrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 16 juni 2018 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:32 |