Startliste for Holdstævne Årgang, Fredericia
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag formiddag
Seedede heat Løb 36
|
Stævne navn |
Holdstævne for Årgangssvømmere |
|
Udskriftsdato |
16 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Fredericia |
|
Udskriftstidspunkt |
08:01 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og DeltaSwim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 36, 100m Medley Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 11:26 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
249 |
2 |
Frederikke Ekholdt |
2007 |
0722AS |
ODENSE |
|
25m |
|
61 |
3 |
Karenmarie Vesterlund |
2005 |
0516AW |
DELTA |
|
25m |
2:00.37 |
109 |
4 |
Emilie Dam Hansen |
2005 |
0554BA |
ERRITSØ |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
169 |
1 |
Siri-Maj Juel Holt |
2006 |
0676AV |
AGF |
|
25m |
1:49.98 |
246 |
2 |
Nanna W Povlsen |
2005 |
0582BA |
ERRITSØ |
|
25m |
1:48.82 |
14 |
3 |
Sofie Reinholdt Andreasen |
2005 |
0524AR |
VIBORG |
|
25m |
1:47.03 |
172 |
4 |
Therese T. Kallestrup |
2006 |
0614AT |
AGF |
|
25m |
1:47.82 |
164 |
5 |
Frida Dalsgaard Hansen |
2006 |
0666AV |
AGF |
|
25m |
1:49.88 |
50 |
6 |
Stine Engelbrecht Jensen |
2006 |
0642AV |
DELTA |
|
25m |
1:53.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Emma Sloth |
2006 |
0652AU |
VIBORG |
|
25m |
1:43.92 |
227 |
2 |
Maya Øhlenschlæger Jensen |
2006 |
0666AR |
ESBJERG |
|
25m |
1:36.50 |
66 |
3 |
Mille Holmberg |
2006 |
0654AH |
VEJLE |
|
25m |
1:32.42 |
236 |
4 |
Andrea Bjerring Pedersen |
2007 |
0768AF |
ESBJERG |
|
25m |
1:32.62 |
248 |
5 |
Mille A. B. Buch |
2006 |
0612AP |
ODENSE |
|
25m |
1:40.27 |
36 |
6 |
Anne U. Struntze Sørensen |
2006 |
0678AS |
VIBORG |
|
25m |
1:45.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Marie Kromann Møller |
2006 |
0654AM |
AGF |
|
25m |
1:25.84 |
221 |
2 |
Astrid Gregersen |
2005 |
0508AS |
ESBJERG |
|
25m |
1:24.24 |
78 |
3 |
Laura Frost Rainer |
2005 |
0542AK |
VEJLE |
|
25m |
1:23.63 |
12 |
4 |
Mathilde Stilund |
2005 |
0556AH |
FREM |
|
25m |
1:23.98 |
187 |
5 |
Kristiane Frøslev |
2007 |
0784AI |
AALBORG |
|
25m |
1:25.68 |
184 |
6 |
Livia Weidick Frische |
2007 |
0736AI |
AALBORG |
|
25m |
1:28.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Emma Nygaard |
2005 |
0538AR |
FREM |
|
25m |
1:22.31 |
225 |
2 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0516AM |
ESBJERG |
|
25m |
1:15.35 |
196 |
3 |
Karoline Kjelstrup |
2006 |
0634AK |
AALBORG |
|
25m |
1:11.22 |
182 |
4 |
Mathilde Bager |
2005 |
0524AN |
AALBORG |
|
25m |
1:12.96 |
162 |
5 |
Johanne V. Futtrup |
2005 |
0518AI |
AGF |
|
25m |
1:20.94 |
239 |
6 |
Isabell Rothgordt |
2005 |
0594AD |
ESBJERG |
|
25m |
1:22.39 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
16 september 2018 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:01 |
|