Ohjelma NU Syysuinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 1
|
Kilpailu |
Nurmijärven Uinti Syysuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 syyskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rajamäki, Nurmijärvi |
|
Tulostusaika |
12:03 |
|
|
Järjestäjä |
Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
29 syyskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kaisla-Kerttu Parkkonen |
2006 |
06A855 |
HyUS |
|
25m |
|
|
3 |
Matilda Hirvonen |
2006 |
06A969 |
HyUS |
|
25m |
|
|
4 |
Nella Honkanen |
2007 |
07A539 |
HyUS |
|
25m |
|
|
5 |
Emilia Ruusu |
2006 |
06A739 |
HaUS |
|
25m |
|
|
6 |
Iisa Lavikainen |
2006 |
06A679 |
HyUS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Heli Havantola |
2003 |
03B260 |
NU |
|
25m |
3:26.76 |
3:26.76 |
2 |
Jeanette Ingberg |
2006 |
06A010 |
Octopus |
|
50m |
3:19.95 |
3:14.95 |
3 |
Vilja Rautell |
2004 |
04A729 |
Octopus |
|
50m |
3:03.93 |
2:58.93 |
4 |
Roona Karola |
2004 |
04A099 |
TuUS |
|
25m |
2:54.18 |
2:54.18 |
5 |
Beata Niskanen |
2004 |
04A091 |
TuUS |
|
25m |
2:58.83 |
2:58.83 |
6 |
Saara Heinänen |
2005 |
05A978 |
TuUS |
|
25m |
3:06.27 |
3:06.27 |
7 |
Elsa Määttä |
2006 |
06A670 |
HyUS |
|
50m |
3:24.98 |
3:19.98 |
8 |
Anniina Jokiniemi |
2006 |
06A846 |
HyUS |
|
25m |
3:39.85 |
3:39.85 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pinja Nieminen |
2004 |
04A258 |
Cetus |
|
25m |
2:46.95 |
2:46.95 |
2 |
Janita Severinkangas |
2004 |
04A650 |
Cetus |
|
25m |
2:45.52 |
2:45.52 |
3 |
Ciara Wacklin |
2004 |
04A037 |
Cetus |
|
50m |
2:47.80 |
2:42.80 |
4 |
Nessa Järvinen |
2004 |
04A159 |
AQUILA |
|
25m |
2:42.21 |
2:42.21 |
5 |
Iina von Schrowe |
2003 |
03A146 |
Cetus |
|
25m |
2:42.77 |
2:42.77 |
6 |
Aino Kuusisto |
2006 |
06A025 |
NU |
|
50m |
2:50.21 |
2:45.21 |
7 |
Emilia Niemi |
2005 |
05A368 |
Octopus |
|
50m |
2:51.83 |
2:46.83 |
8 |
Sara Myller |
2003 |
03B029 |
TuUS |
|
50m |
2:58.73 |
2:53.73 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
02A550 |
Cetus |
|
50m |
2:44.58 |
2:39.58 |
2 |
Julia Peltola |
2003 |
03A091 |
Cetus |
|
50m |
2:42.34 |
2:37.34 |
3 |
Cindy Palm |
2003 |
03A052 |
Cetus |
|
25m |
2:34.01 |
2:34.01 |
4 |
Jonna Vasara |
2002 |
02A118 |
Cetus |
|
25m |
2:31.04 |
2:31.04 |
5 |
Venla Suihkonen |
2002 |
02A026 |
Octopus |
|
50m |
2:36.94 |
2:31.94 |
6 |
Salma Mäntynen |
2005 |
05A445 |
AQUILA |
|
50m |
2:41.48 |
2:36.48 |
7 |
Aino Koskelo |
2005 |
05A053 |
NU |
|
50m |
2:43.33 |
2:38.33 |
8 |
Siiri Välimaa |
2002 |
02A327 |
TuUS |
|
50m |
2:45.76 |
2:40.76 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
29 syyskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti |
Tulostusaika |
12:03 |
|