Program för UGP 1 2018-2019, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP 1 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
12:45 |
|
|
Arrangör |
Skånesim och S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
277 |
3 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
146 |
4 |
Agnes Alm |
2006 |
AA0806 |
S 71 |
|
25m |
|
281 |
5 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
Ella Andersson |
2006 |
AH8406 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
41 |
3 |
Lovisa Sjöholm |
2006 |
AT4406 |
KLIPPAN |
|
50m |
7:06.81 |
1 |
4 |
Rebecka Ungureanu |
2004 |
AX7404 |
BROMÖLLA |
|
25m |
6:21.48 |
39 |
5 |
Thea Klemedsson |
2006 |
AC5606 |
KLIPPAN |
|
50m |
6:33.46 |
169 |
6 |
Lova Flemming |
2004 |
AZ2204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
20 |
7 |
Livia Landmyr |
2006 |
BH8206 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
6:08.02 |
6 |
2 |
Linnea Ranvert |
2005 |
AC4605 |
SS DELFIN |
|
25m |
5:59.49 |
164 |
3 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
5:38.46 |
282 |
4 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
5:34.04 |
170 |
5 |
Maja Kiceec |
2006 |
AL9806 |
SK SYDSIM |
|
50m |
5:38.18 |
171 |
6 |
Jennifer Norlén |
2005 |
AX8405 |
SK SYDSIM |
|
25m |
5:39.08 |
38 |
7 |
Tyra Hjorth |
2005 |
AK2405 |
KLIPPAN |
|
25m |
6:01.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
50m |
5:32.54 |
97 |
2 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
5:28.22 |
172 |
3 |
Ella Bodell |
2005 |
AX2605 |
SK SYDSIM |
|
25m |
5:23.49 |
52 |
4 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:13.87 |
271 |
5 |
Ella Persson |
2004 |
AJ2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
5:18.17 |
173 |
6 |
Lovisa Yngvesson |
2004 |
BK5204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
5:27.82 |
18 |
7 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
5:29.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
107 |
1 |
Johanna Andersson Medhanie |
2005 |
AG0405 |
POSEIDON |
|
25m |
5:13.56 |
269 |
2 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
4:59.79 |
160 |
3 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
4:57.04 |
139 |
4 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
4:46.43 |
299 |
5 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
4:53.17 |
268 |
6 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
4:58.58 |
101 |
7 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
25m |
5:10.25 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
12:45 |
|