Program för UGP1 2018-2019, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Ungdoms GP 1 2018-2019 Falun |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
09:08 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2 |
Sebastian Gecer |
2002 |
AK1902 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:35.26 |
59 |
3 |
Martin Riljak |
2004 |
AW9304 |
GÄVLE SS |
|
50m |
1:19.61 |
249 |
4 |
Viktor Svärd |
2005 |
AC8305 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:16.10 |
208 |
5 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:18.69 |
177 |
6 |
Melvin Norlén |
2005 |
AM2305 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:33.41 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
68 |
1 |
Tobias Flykt |
2004 |
AI6104 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:15.73 |
165 |
2 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.28 |
128 |
3 |
Simon Brunn |
2004 |
AH9704 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:11.56 |
104 |
4 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:09.38 |
226 |
5 |
Ludvig Utterström |
2004 |
AM7304 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:10.91 |
100 |
6 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:13.67 |
154 |
7 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:15.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Tim Lundwall |
2001 |
AP7301 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:09.15 |
146 |
2 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:08.80 |
108 |
3 |
Julius Grell |
2003 |
AS9903 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:05.56 |
232 |
4 |
Albin Hedlund |
2003 |
AA0903 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:04.36 |
43 |
5 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:05.56 |
49 |
6 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
GÄVLE SS |
|
50m |
1:08.11 |
44 |
7 |
Albin Östlund |
2004 |
AC1304 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:08.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Elias Persson |
2002 |
AA7502 |
SS MORA |
|
25m |
1:03.11 |
92 |
2 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
1:00.64 |
235 |
3 |
Joel Berglund |
2002 |
AG9702 |
SUNDSVALL |
|
25m |
59.30 |
267 |
4 |
Robin Björklund |
2002 |
AA9502 |
NJURUNDA |
|
25m |
58.11 |
145 |
5 |
Gellert Szabo |
2001 |
AM6901 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
58.91 |
39 |
6 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:00.19 |
93 |
7 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
50m |
1:00.70 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
09:08 |
|