Program för UGP1 2018-2019, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
Ungdoms GP 1 2018-2019 Falun |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
08:14 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 25, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
2 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
2:38.51 |
63 |
3 |
Ronja Nordlund |
2006 |
BM2606 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
25 |
4 |
Moa Öhlund |
2005 |
AU0805 |
FALUN |
|
25m |
|
263 |
5 |
Kristina Kannegiesser |
2004 |
BQ8404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
136 |
6 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
229 |
1 |
Evelina Hansson |
2006 |
AR5606 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:51.09 |
113 |
2 |
Agnes Sundqvist |
2005 |
BL0405 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
3:44.78 |
203 |
3 |
Fanny Andersson |
2004 |
AR5604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:37.21 |
174 |
4 |
Emilia Romberg |
2005 |
AY6405 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:33.78 |
227 |
5 |
Tova Persson |
2005 |
AR5205 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:34.42 |
8 |
6 |
Thea Eriksson |
2006 |
AB9606 |
SK ENA |
|
50m |
3:38.19 |
180 |
7 |
Terese Lundberg |
2004 |
BN6604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:47.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Rosa Söderholm |
2005 |
BG5405 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:30.94 |
137 |
2 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:27.21 |
182 |
3 |
Monica Zhan |
2005 |
BB8405 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:23.88 |
66 |
4 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:21.71 |
202 |
5 |
Tyra Håkanson Reneström |
2003 |
CA3603 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:22.47 |
77 |
6 |
Hanna Wahlqvist |
2004 |
AP4604 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:24.13 |
58 |
7 |
Vilma Hjertberg |
2004 |
BV1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:27.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:18.36 |
126 |
2 |
Filippa Tottie-Håkansson |
2003 |
AX9803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:17.07 |
210 |
3 |
Emelie Nordqvist |
2003 |
BX8203 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
3:14.67 |
132 |
4 |
Alicia Söderlind |
2005 |
AQ5805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:12.12 |
54 |
5 |
Juni Rogström |
2004 |
BN5204 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:12.61 |
253 |
6 |
Ida Nyberg |
2004 |
BB1204 |
SK ÄGIR |
|
25m |
3:16.77 |
169 |
7 |
Ida Ångström |
2005 |
AP5805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:17.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Soobin Åkerlund |
2004 |
BL2604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:09.72 |
201 |
2 |
Elin Logander |
2005 |
AS8605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:04.96 |
199 |
3 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
3:00.01 |
166 |
4 |
Estelle Gyoni |
2004 |
AS0204 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:47.15 |
127 |
5 |
Emma Parsons |
2002 |
BF8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:47.62 |
48 |
6 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:02.32 |
219 |
7 |
Ebba Lindblom |
2004 |
AR8404 |
NJURUNDA |
|
50m |
3:07.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:46.79 |
42 |
2 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:45.95 |
245 |
3 |
Ebba Hann |
2004 |
AN6804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:42.52 |
106 |
4 |
Saga Boråker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:38.99 |
230 |
5 |
Tove Wikström |
2001 |
AC0201 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:40.08 |
207 |
6 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:44.94 |
12 |
7 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
FALUN |
|
25m |
2:46.38 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
08:14 |
|