Program för UGP1 2018-2019, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Ungdoms GP 1 2018-2019 Falun |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
08:14 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 29, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
268 |
3 |
Hamza Zahid |
2003 |
AY1903 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
142 |
4 |
Axel Sundquist |
2006 |
|
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
83 |
5 |
Leo Fjellborg |
2006 |
|
SS MORA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
238 |
2 |
Loke Sjöman |
2008 |
AE6108 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:00.87 |
88 |
3 |
Oscar Glad |
2007 |
AC8107 |
SS MORA |
|
25m |
54.69 |
27 |
4 |
Gustav Bondensson |
2007 |
AD7307 |
FALUN |
|
25m |
53.46 |
204 |
5 |
Eric Viker |
2008 |
AG7308 |
FALUN |
|
25m |
53.89 |
175 |
6 |
Oskar Thorvaldsson |
2004 |
AS0304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
55.98 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Algot Rådman |
2006 |
AO5506 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
49.36 |
9 |
2 |
Viggo Redlund |
2005 |
AV2305 |
SK ENA |
|
25m |
48.81 |
112 |
3 |
Lukas Nilsson |
2006 |
AH4506 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
47.46 |
79 |
4 |
David Cederlöf |
2006 |
AO3506 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
46.54 |
31 |
5 |
Linus von Hofsten |
2006 |
AN6306 |
FALUN |
|
25m |
47.40 |
181 |
6 |
Arvid Fägerblad |
2004 |
AT1304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
48.52 |
211 |
7 |
Oliver Blomberg |
2003 |
BA1303 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
48.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Albin Wullt |
2005 |
AR5705 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
45.14 |
51 |
2 |
André Kron |
2003 |
AS3303 |
GÄVLE SS |
|
25m |
43.58 |
140 |
3 |
William Edenberg |
2003 |
AZ1103 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
42.60 |
150 |
4 |
Sebastian Gecer |
2002 |
AK1902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
41.36 |
183 |
5 |
Olle Halvarsson |
2006 |
AH7106 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
41.88 |
68 |
6 |
Tobias Flykt |
2004 |
AI6104 |
HEDEMORA |
|
25m |
43.42 |
119 |
7 |
Erik Sundman |
2005 |
AU6705 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
43.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Anton Hansson |
2003 |
AO7103 |
NJURUNDA |
|
25m |
41.29 |
128 |
2 |
Simon Brunn |
2004 |
AH9704 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
39.14 |
90 |
3 |
Quintin Bröms |
2003 |
AZ5703 |
SS MORA |
|
25m |
37.96 |
208 |
4 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
37.87 |
172 |
5 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
37.89 |
44 |
6 |
Albin Östlund |
2004 |
AC1304 |
GÄVLE SS |
|
50m |
38.80 |
104 |
7 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
40.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Artur Romin |
2003 |
AJ0303 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
36.74 |
148 |
2 |
Gustaf Walldén |
2003 |
AE8503 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
36.26 |
15 |
3 |
Nicklas Evaldsson |
2001 |
AE4301 |
FALUN |
|
25m |
35.61 |
233 |
4 |
Markus Näsman |
2003 |
AD6103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
35.09 |
154 |
5 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
35.43 |
146 |
6 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
35.97 |
46 |
7 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
36.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
GÄVLE SS |
|
25m |
34.56 |
5 |
2 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
33.50 |
153 |
3 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
32.05 |
84 |
4 |
Elias Persson |
2002 |
AA7502 |
SS MORA |
|
25m |
29.61 |
213 |
5 |
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
AH1300 |
NJURUNDA |
|
25m |
30.32 |
236 |
6 |
Jonathan Nilsson |
2003 |
AD5103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
33.18 |
152 |
7 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
33.87 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
08:14 |
|