Program för UGP1 2018-2019, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 14/10 Klockan 15.00 (Insim kl 14.00)
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
Ungdoms GP 1 2018-2019 Falun |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 36, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Rebecka Hasler |
2003 |
CB2803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
63 |
2 |
Ronja Nordlund |
2006 |
BM2606 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
136 |
3 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
2:02.09 |
76 |
4 |
Lovisa Leonardsson |
2005 |
AD4805 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:41.30 |
205 |
5 |
Karolina Karlsson |
2004 |
BH2804 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:42.52 |
195 |
6 |
Maja Stanisavljevic |
2006 |
BO7206 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
194 |
7 |
Rut Ottoson |
2004 |
BZ7204 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Ida Karlsson |
2005 |
BQ1205 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:39.35 |
174 |
2 |
Emilia Romberg |
2005 |
AY6405 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:35.85 |
228 |
3 |
Wilja Edin |
2006 |
AR0606 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:31.95 |
212 |
4 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:30.10 |
182 |
5 |
Monica Zhan |
2005 |
BB8405 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.67 |
33 |
6 |
Hanna Frank |
2006 |
BB9406 |
FALUN |
|
25m |
1:35.63 |
70 |
7 |
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
AO8606 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:39.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
260 |
1 |
Meja Boson |
2006 |
AR7206 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:29.83 |
66 |
2 |
Matilda Nilsson |
2004 |
BP1804 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:29.28 |
229 |
3 |
Evelina Hansson |
2006 |
AR5606 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:28.49 |
129 |
4 |
Alva Jacobsson |
2005 |
AJ1605 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:27.67 |
114 |
5 |
Emelie Runarsson |
2006 |
BD5206 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:27.71 |
178 |
6 |
Evelina Killiner |
2004 |
BN7604 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:29.22 |
56 |
7 |
Tekle Batsikadze |
2005 |
BJ4405 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:29.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
227 |
1 |
Tova Persson |
2005 |
AR5205 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:27.56 |
200 |
2 |
Lovis Westman |
2003 |
BA1403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:26.27 |
184 |
3 |
Emilia Dahlström |
2006 |
AR2806 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.60 |
179 |
4 |
Wilda Furberg |
2003 |
BW0403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.08 |
52 |
5 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:24.54 |
261 |
6 |
Irene Nasta |
2004 |
BP6404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:25.91 |
124 |
7 |
Wilma Öberg |
2001 |
BG9201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:26.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Emilia Lövstrand |
2002 |
AY8602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:22.97 |
217 |
2 |
Lovisa Lundblad |
2003 |
AM1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:22.28 |
132 |
3 |
Alicia Söderlind |
2005 |
AQ5805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:21.55 |
158 |
4 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.62 |
171 |
5 |
Cecilia Brunzell |
2006 |
AF7806 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:21.38 |
133 |
6 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:22.08 |
264 |
7 |
Ella Wesslau |
2004 |
BQ7404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:22.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Alma Enarsson |
2003 |
BR4603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:19.90 |
103 |
2 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:18.32 |
222 |
3 |
Isabelle Grönlund |
2004 |
AR7604 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:17.49 |
216 |
4 |
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:16.94 |
64 |
5 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:17.35 |
218 |
6 |
Hanna Jonasson |
2004 |
AR0604 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:17.96 |
122 |
7 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:19.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Wilma Nääf |
2002 |
AZ5802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.32 |
201 |
2 |
Elin Logander |
2005 |
AS8605 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:15.89 |
126 |
3 |
Filippa Tottie-Håkansson |
2003 |
AX9803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:15.36 |
47 |
4 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:13.99 |
162 |
5 |
Sarah von der Burg |
2004 |
AP6604 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:14.78 |
170 |
6 |
Amalia Mowafy |
2005 |
AP3805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:15.50 |
105 |
7 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:16.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
244 |
1 |
Filippa Jakobsson |
2003 |
AY0603 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:12.44 |
224 |
2 |
Joyce Muzito |
2001 |
BT4401 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:10.31 |
167 |
3 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:07.88 |
231 |
4 |
Wilma Persson |
2001 |
AC0401 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:01.29 |
215 |
5 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:03.87 |
149 |
6 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:08.48 |
95 |
7 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.43 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
14:10 |
|