Ohjelma Ã…SK Games 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kilpailujakso
Lähtölista Laji 19
|
Kilpailu |
ÅSK Games 2018 |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
12:30 |
|
|
Järjestäjä |
|
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
06 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 19, N, T-12 100m ru |
Loppukilpailut (9) |
Sponsori: Kulj.liike E Laaksonen Oy |
|
Erä 1 (9) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino Kajonen |
2005 |
05A833 |
AUi |
|
25m |
|
|
4 |
Vilja Suominen |
2009 |
09A159 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
5 |
Pilvi Österman |
2005 |
05A026 |
AUi |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kira Viitanen |
2006 |
06B028 |
AUi |
|
25m |
|
|
3 |
Ella Nihtilä |
2004 |
04A237 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
4 |
Yasemin Yilmaz |
2007 |
07A532 |
AUi |
|
25m |
2:29.76 |
2:29.76 |
5 |
Sara Elomäki |
2006 |
06B010 |
AUi |
|
25m |
|
|
6 |
Matilda Saarinen |
2008 |
08A116 |
SalU |
|
25m |
|
|
7 |
Fiona Laakso |
2005 |
05A262 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Saara Pakomäki |
2008 |
08A225 |
ÅSK |
|
25m |
1:58.24 |
1:58.24 |
2 |
Iiris Paloposki |
2007 |
07A571 |
AUi |
|
50m |
1:57.75 |
1:54.75 |
3 |
Viivi Loimusto |
2007 |
07A094 |
SalU |
|
50m |
1:55.08 |
1:52.08 |
4 |
Vilma Manninen |
2005 |
05A869 |
SalU |
|
25m |
1:50.57 |
1:50.57 |
5 |
Kerttu Heinä |
2006 |
06A261 |
SalU |
|
25m |
1:51.24 |
1:51.24 |
6 |
Sonja Heikkilä |
2006 |
06A509 |
SalU |
|
25m |
1:52.54 |
1:52.54 |
7 |
Nella Imponen |
2007 |
07A517 |
AUi |
|
50m |
1:59.82 |
1:56.82 |
8 |
Lotta Luotola |
2008 |
08A400 |
ÅSK |
|
25m |
2:13.69 |
2:13.69 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Miisa Järvinen |
2007 |
07A468 |
AUi |
|
50m |
1:49.15 |
1:46.15 |
2 |
Amanda Vuori |
2007 |
07A289 |
ÅSK |
|
50m |
1:45.36 |
1:42.36 |
3 |
Linnea Koski |
2007 |
07A075 |
AUi |
|
50m |
1:43.12 |
1:40.12 |
4 |
Diana Raduly Baka |
2006 |
06A543 |
SalU |
|
50m |
1:42.67 |
1:39.67 |
5 |
Aino Suomalainen |
2007 |
07A281 |
AUi |
|
50m |
1:42.98 |
1:39.98 |
6 |
Mia Karolina Müürsepp |
2006 |
06A436 |
AUi |
|
50m |
1:44.40 |
1:41.40 |
7 |
Aino Laine |
2007 |
07A013 |
ÅSK |
|
50m |
1:48.74 |
1:45.74 |
8 |
Rahma Ezzat |
2007 |
07A315 |
AUi |
|
50m |
1:49.38 |
1:46.38 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elina Toivonen |
2006 |
06A602 |
AUi |
|
50m |
1:39.96 |
1:36.96 |
2 |
Joanna Hauhia |
2004 |
04A559 |
AUi |
|
50m |
1:39.29 |
1:36.29 |
3 |
Minea Kumlander |
2007 |
07A507 |
ÅSK |
|
50m |
1:37.76 |
1:34.76 |
4 |
Wilma Turpeinen |
2006 |
06A089 |
ÅSK |
|
50m |
1:37.10 |
1:34.10 |
5 |
Hilda Helo |
2003 |
03A483 |
ÅSK |
|
25m |
1:34.47 |
1:34.47 |
6 |
Essi Pyykkö |
2006 |
06A100 |
SalU |
|
50m |
1:37.98 |
1:34.98 |
7 |
Tilda Aaltonen |
2006 |
06A311 |
ÅSK |
|
50m |
1:39.33 |
1:36.33 |
8 |
Erin Gonzalez Catón |
2005 |
05A579 |
AUi |
|
50m |
1:40.55 |
1:37.55 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma Nieminen |
2005 |
05A269 |
AUi |
|
50m |
1:36.29 |
1:33.29 |
2 |
Kristina Grimbaum |
2005 |
05A266 |
ÅSK |
|
50m |
1:32.52 |
1:29.52 |
3 |
Elsa Vira |
2006 |
06A033 |
AUi |
|
50m |
1:30.98 |
1:27.98 |
4 |
Anna Lehmusvaara |
2005 |
05A142 |
SiWa |
|
50m |
1:30.12 |
1:27.12 |
5 |
Maura Bergström |
2005 |
05A338 |
ÅSK |
|
50m |
1:30.32 |
1:27.32 |
6 |
Mea Alho |
2006 |
06A256 |
ÅSK |
|
50m |
1:31.31 |
1:28.31 |
7 |
Malva Salmelin |
2006 |
06A091 |
SalU |
|
50m |
1:33.85 |
1:30.85 |
8 |
Veera Ele |
2006 |
06A310 |
AUi |
|
50m |
1:36.63 |
1:33.63 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ronja Maude |
2005 |
05A886 |
AUi |
|
50m |
1:30.03 |
1:27.03 |
2 |
Kaisla Korvonen |
2006 |
06A473 |
ÅSK |
|
50m |
1:29.27 |
1:26.27 |
3 |
Iina Vänttinen |
2006 |
06A210 |
SiWa |
|
50m |
1:29.02 |
1:26.02 |
4 |
Kiia Metsäkonkola |
2005 |
05A633 |
SalU |
|
50m |
1:28.33 |
1:25.33 |
5 |
Jenni Kurki |
2005 |
05A227 |
SiWa |
|
25m |
1:26.00 |
1:26.00 |
6 |
Oosa Mattila |
2006 |
06A440 |
SiWa |
|
25m |
1:26.23 |
1:26.23 |
7 |
Emilia Pakkanen |
2006 |
06A115 |
ÅSK |
|
50m |
1:29.90 |
1:26.90 |
8 |
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
07A001 |
AUi |
|
50m |
1:30.09 |
1:27.09 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elina Ryynänen |
2005 |
05A067 |
SiWa |
|
50m |
1:27.37 |
1:24.37 |
2 |
Lilli Kulpakko |
2005 |
05A070 |
AUi |
|
50m |
1:24.53 |
1:21.53 |
3 |
Anni Hyttinen |
2004 |
04A194 |
AUi |
|
50m |
1:24.17 |
1:21.17 |
4 |
Milla Karttunen |
2005 |
05A220 |
RaisU |
|
50m |
1:23.11 |
1:20.11 |
5 |
Milla Lempiälä |
2005 |
05A436 |
LUS |
|
50m |
1:23.47 |
1:20.47 |
6 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
ÅSK |
|
25m |
1:21.23 |
1:21.23 |
7 |
Ella Alanko |
2003 |
03A643 |
AUi |
|
25m |
1:22.80 |
1:22.80 |
8 |
Roosa Tuomainen |
2005 |
05A304 |
SalU |
|
50m |
1:28.19 |
1:25.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
96A676 |
ÅSK |
|
25m |
1:16.36 |
1:16.36 |
2 |
Julia Sottinen |
2000 |
00A034 |
PUS |
|
50m |
1:17.72 |
1:14.72 |
3 |
Alisa Ponomareva |
1991 |
91A777 |
ÅSK |
|
25m |
1:09.92 |
1:09.92 |
4 |
Anniina Murto |
2001 |
01A677 |
PUS |
|
50m |
1:11.27 |
1:08.27 |
5 |
Iida Reini |
2000 |
00A567 |
ÅSK |
|
25m |
1:09.01 |
1:09.01 |
6 |
Charlotta Edelman |
2001 |
01A845 |
ÅSK |
|
50m |
1:13.08 |
1:10.08 |
7 |
Oona Laakso |
2002 |
02A301 |
ÅSK |
|
25m |
1:15.34 |
1:15.34 |
8 |
Minka Halava |
2001 |
01A844 |
ÅSK |
|
25m |
1:16.82 |
1:16.82 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
06 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
12:30 |
|