Program för Tureberg knatte cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Arrangör: |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Selma Edwall |
2007 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Ellen Gustafsson |
2007 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
5 |
|
Wilma Steinmetz |
2007 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 2 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Beatrice Nilsson |
2008 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
3 |
|
Engla Eriksson |
2007 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
4 |
|
Edith Forsell |
2007 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Isabelle Lindstedt |
2007 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
6 |
|
Linn Johnsson |
2008 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 3 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
1 |
|
Isabel Holmertz |
2007 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Magdalena Dimencheva |
2008 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
3 |
|
Isabelle Moshref |
2008 |
SALTSJÖB |
1:03.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
4 |
|
Isabel Samuelsson |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
57.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
5 |
|
Venessa Walldèn |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
59.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Emelie Hedqvist |
2008 |
SALTSJÖB |
1:04.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
7 |
|
Lovisa Tiselius |
2009 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 4 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
1 |
|
Lea Holkedahl |
2008 |
TUREBERG |
57.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
2 |
|
Alva Smeds |
2007 |
VÄSBY SS |
53.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
3 |
|
Taika Van Der Wijngaart |
2009 |
TUREBERG |
53.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
4 |
|
Clara Holmerin |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
52.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
SALTSJÖB |
53.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
6 |
|
Sarah Föreland |
2007 |
VÄSBY SS |
53.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
7 |
|
Tilde Liljequist |
2009 |
VÄSBY SS |
55.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 5 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
1 |
|
Olivia Kristiansson |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
52.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
2 |
|
Agnes Klingh |
2008 |
VÄSBY SS |
52.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
3 |
|
Alicia Melin |
2009 |
TUREBERG |
50.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
4 |
|
Ella Curstedt |
2007 |
TUREBERG |
49.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
5 |
|
Lovisa Burström |
2008 |
VÄSBY SS |
50.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
6 |
|
Edith Dinnesen |
2009 |
TUREBERG |
50.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Moa Olsson |
2008 |
SALTSJÖB |
52.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 6 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
1 |
|
Alva Björk |
2008 |
TÄBY SIM |
49.66 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
2 |
|
Frida Tillman |
2007 |
VÄSBY SS |
49.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
3 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
48.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
4 |
|
Matilda Holmerin |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
47.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
5 |
|
Molly Ju |
2007 |
TÄBY SIM |
47.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Amanda Solén |
2007 |
TUREBERG |
48.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
7 |
|
Ebba Hertzell |
2009 |
SKK |
49.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 7 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
1 |
|
Julia Boman |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
47.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
2 |
|
Ester Fritzson |
2008 |
VÄSBY SS |
46.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
3 |
|
Agnes Nyqvist |
2008 |
TUREBERG |
46.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
4 |
|
Matilda Solén |
2007 |
TUREBERG |
45.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
5 |
|
Cornelia Orheden |
2008 |
VÄSBY SS |
46.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
6 |
|
Isabelle Isufi Berlin |
2008 |
TÄBY SIM |
46.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
7 |
|
Annie Donaldsson |
2008 |
SKK |
47.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 8 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
1 |
|
Elin Borgman |
2008 |
SKK |
44.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Alma Brorson |
2008 |
SKK |
42.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
3 |
|
Saga Gustavsson |
2008 |
ÖSMO SS |
41.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Catlin Bohlin |
2008 |
SKK |
41.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
SKK |
41.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
6 |
|
Ofelia Öström |
2008 |
SKK |
42.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
7 |
|
Tilda Flodin |
2007 |
VÄSBY SS |
44.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 9 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
1 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
ÖSMO SS |
41.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
2 |
|
Amanda Rosborg |
2008 |
ÖSMO SS |
40.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
3 |
|
Emma Arnö |
2008 |
TUREBERG |
39.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
4 |
|
Leah Sandelius |
2007 |
ÖSMO SS |
38.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Cornelia Svenarud |
2008 |
SALTSJÖB |
39.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
6 |
|
Olivia Allert |
2007 |
TÄBY SIM |
40.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
7 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
TUREBERG |
41.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 10 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Moa Larsson |
2007 |
TUREBERG |
38.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
2 |
|
Hanna Gong |
2007 |
TÄBY SIM |
38.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
TÄBY SIM |
38.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
SKK |
37.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
5 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
ÖSMO SS |
37.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
6 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
SKK |
38.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
7 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
38.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m frisim fl C |
Final 11 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
1 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
TÄBY SIM |
36.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Anna Kristiansson |
2007 |
SALTSJÖB |
35.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
3 |
|
Emma Alsén |
2007 |
TÄBY SIM |
33.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
4 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
30.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Rebecka Barkvall |
2007 |
DANDERYD |
32.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Melissa Klintengren |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
34.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
7 |
|
Lilian Holfve |
2007 |
TUREBERG |
36.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 14:18:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|